Punk zine..!
              Naše akce:            

pondělí 06.04.20
Plzeň (Belfast)
MATRAK ATTAKK (BEL), PORAJMOS, SxOxFxAx
>>> INFO <<<

               Pozvánky:             

HARDCORE IS COMING HOME FEST vol. 2

Velká válka // žili jsme a budem

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

HEAVY METAL THUNDER FESTIVAL vol. II

                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ASCETICIDE - Vicious instinct MC
LOW THREAT PROFILE - Product Number One EP
LUGUBRIOUS CHILDREN - Lugubrious EP

17.10. - Vsetín - UJD & Uštkni

Pozvánka na koncert do vsetínského klubu 3 opice, 17.10. se od osmé hodiny večerní představí Už jsme doma a doprovod jim budou dělat rožnovská kapela Uštkni.


Autor: la_cabana@cultburger.cz

sobota 17.10.2009
VSETÍN - music bar 3 opice
Vstupné: 120kč

Fenomén UŽ JSME DOMA se začíná datovat někdy od roku 1985, na území Teplic. Krátce po startu se ke kapele přidávají dva noví členové, a to rovnou z legendárních punkových FPB. Už v tomto momentě se formuje jejich charakteristický, přístup k vytváření hudby. Návštěvníci prvních živých vystoupení produkci popisují jako nějaký slovanský hardcore s dechovou sekcí. Složité a kompozičně propracované skladby duní ve strhujícím tempu, které se ovšem neustále mění, oplývají nespoutanou energií. To vše ještě umocňují varovné vokály, které kdykoliv propuknou ve vzlykot, aby pak následně provolávaly uvolněné ja-da-dáá-dááá. UŽ JSME DOMA jsou jednou z nejoriginálnějších, zdaleka nejen českých kapel. Své fanoušky mají po celém světě a jejich koncerty v zahraničí se počítají na stovky, což už samo hovoří za sebe. Úspěch slavili například v Holandsku, Belgii, Švýcarsku, Francii, Japonsku, Mexiku, v listopadu odlétají do Austrálie a v USA a Kanadě patří k nejznámějším i nejprodávanějším českým interpretům vůbec. Svou jedinečnost, skrze kterou si získávají sympatie publika podtrhují jak nezávislostí na ostatních hudebních vlivech, tak i spoluprácí s nezávislou distribucí a DIY vydavateli. UŽ JSME DOMA je do detailu propracovaná záležitost. Počínaje místy až zdá se uhozenou rytmikou, přes schopnost zhudebnit nálady, charakteristickými lyrickými texty, až třeba po grafické zpracování svých děl. To má na svědomí Martin Velíšek, jenž je brán také jako člen kapely. V neposlední řadě je třeba také vzpomenout, že kapela spolupracuje s kultovními The Residents, nedávno obnovili staré FPB a skládají hudbu k animovaným filmům.

A jako ideální partner do sobotní večerní dvojice se představí rožnovská skupina UŠTKNI. Jelikož historie této kapely není nijak dlouhá, uveďme aspoň, že zde působí pohrobci z bandů jako PSI, ŠŤASTNÍ A VESELÍ, VÝBOR VEŘEJNÉHO BLAHA, CAT HEAD a VEŘEJNÝ PODVOD. Očekávat můžete neotřelý projev se sladko/kyselo/jedovatými texty kapely s vlastním xichtem, která to umí a nebojí se to pořádně rozbalit.

15.10.09 10:18
trojka
           Novinky v distru:          

BAESTIEN ‎– Ritual LP
PISSCHARGE - 8 Minutes Of Your Attention EP
SEE YOU IN HELL – Život ve strachu MC
PREDČASNÁ VZBURA #13 zine
BURYZONE #23 zine
SVAVELDIOXID / SKELETON - split EP
FATUM - Edge of the Wild LP
HONNÖR SS - Livande Halvmesyr LP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one