Punk zine..!
               Na cestách:             

MALLORCA, GR 221: 19. - 26.12. 2020

                Recenze:               

END RESULT – Hellfire EP

WARCOLLAPSE – Bound To Die EP

                Reporty:               

27 Lecie rozbratu 10 - 11. 9. 2021

     Pozvánka na koncert:     

22.01.22 – Praha (007) – HAGZISSA (DE), HEXENBRETT (DE), BAHRATAL

                  Akce:                 

                 TOP 3:               

ENDLESS SWARM / FARŠAS - split EP
SPAZZ - La Revancha MC
HORROR VACUI - Living For Nothing... MC

04.03.20 – Písek (Divadlo Pod Čarou) - HAUNT (USA), THE NIGHT ETERNAL (GER)

Třetí měsíc roku 2020 bude tepat v rytmu tradičního heavy metalu! Předkrm druhého ročníku Heavy Metal Thunder festivalu obstará 4. března vycházející americká hvězda HAUNT, která se vrací do Česka po loňském excelentním koncertu v Praze, a to rovnou s novou deskou „Mind Freeze“ v zádech! Na evropském turné je doprovodí neméně atraktivní heavy metal z Německa THE NIGHT ETERNAL...
Autor: Petr Kolář
Peťan, člen naší organizační crew, slaví 30. narozeniny a jak jinak než tímto stylovým koncertem. Jasně, tipovali jste tomu plešounovi víc, ale opravdu má 3 obrácené křížky na krku. Nenoste mu žádné dary ani do něj nelijte chlast. Peťan chce vidět, jak platíte vstup a hrozíte pod pódiem! Hudební produkce skončí v 21:00 tak, aby nikdo neměl výmluvu, že nestíhá spoj domů, protože ráno musí šaškovat v práci… Zkrátka přijď nebo mu nelez na oči.

Kdy: 4.3. 2020
Kde: Písek, Divadlo Pod Čarou – malá scéna
Více info:
https://www.facebook.com/events/2919303068101544
https://thrashnightmare.webnode.cz/gigs

Harmonogram:
18:00 start
19:00 – 19:40 The Night Eternal / GER
20:00 – 21:00 Haunt / USA


Kapely:

HAUNT / USA / heavy metal
Tuhle parádu má na svědomí hudební všeuměl Trevor William Church (dále působící v BEASTMAKER), který se obklopil partou muzikantů a společně pod hvězdou HAUNT prorazili v USA, kde mají na kontě několik dlouhých tour po boku velkých kapel. Do Evropy se dostávají v době, kdy mají na kontě dvě skvělá EPčka a především tři parádní velké desky. První „Burst Into Flame“ vzbudila na heavymetalové scéně doslova poprask, loni vydaná dvojka „If Icarus Could Fly“ jen potvrdila, že HAUNT patří do špičky ke kapelám jako Cauldron, Enforcer a mnoho jiných z tzv. „new wave of traditional heavy metal“. A letos v lednu velice plodní HAUNT vydali další majstrštyk – třetí výbornou fošnu „Mind Freeze“. Všechny nahrávky vyšly u Shadow Kingdom Records. Připravte se na svižný heavy metal, který je plný sól, skvělých riffů a melodií. Tomu všemu vládne civilní a lehce zastřený zpěv. Kdo by měl strach z ječáků, nemusí se bát. HAUNT jsou jedna z nejvíc přístupných kapel současnosti! Vy, kteří jste zažili jejich koncert na pražské Sedmičce, znovu zatoužíte po jedné z nejlepších „live“ kapel, které tu hrály a vy, co jste to prošvihli, máte jedinečnou možnost to napravit! Podruhé v krátké době v Česku, poprvé v Písku!

THE NIGHT ETERNAL / GER / heavy metal
Američané budou mít na turné doprovod, a to ne ledajaký! THE NIGHT ETERNAL z německého Essenu jsou relativně novým jménem na scéně, když teprve loni debutovali skvělým čtyřskladbovým EPčkem „The Night Eternal“, které vyšlo u předního undergroundového vydavatelství Dying Victims Productions na vinylu i na kazetě. Jejich heavy metal se pohybuje na hraně mezi legendárními Judas Priest a Manilla Road. Takže chvíli rychle, pak změna do středních temp. To vše za vydatné podpory skvělých kytar, a především výborného zpěvu charismatického singera Ricarda. Těšte se na svěží vítr, který vás přenese to raných 80. let. Tam, kde to všechno začalo!
 
22.01.20 18:23
trojka
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #37 zine
SYSTEMIC DAMAGE / CONCUSSA – split
MATRAK ATTAKK – What The Fuck Is Under The Spotlight? LP
SVAVELDIOXID – Första Dagen Efter Sista Bomben LP
TERLARANG – Forbidden LP
SCUMGUTS – s/t LP
FISSURE / SHACKLES – split 10"
ORBAN / CARL GUT – split EP
WARCOLLAPSE – Bound To Die EP
VA – Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BRÜNNER TODESMARSCH – 2012-20:20 MC
GORC / HAEXLER – split MC

**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one