Punk zine..!
              Naše akce:            
 
***22.04.17 - Plzeň (Garáž)***
Benefiční běh/koncert na Československý kastrační program
FOREST HUM (RUS), LÖST, PORAJMOS, start cca 15h, grilování
Bližší info zde!


        Info o koncertech:       

Další ročník koncertů In Memory Of Kurt Cobain

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

TRIGGER / BATTRA// - split EP
COFFIN BIRTH - Necrotic liquefaction 10"
THE OATH - s/t EP
Masakari vypustili do světa celkem obskurní nahrávku, která vzdává hold Discharge, s vlastním zvukem ocoverovali celé notoricky známé EP “Fight back“. Nahrávku stáhneš na Moshpit tragedy.
Na stránkách Moshpit tragedy records můžeš stáhnout debutní nahrávku Montrealské kapely Arsenal of empties. V kapele působí ex-členové Survivors will be shot again a další. Nahrávka obsahuje jedenáct zběsilých grind/hc-punk songů, s délkou kolem šestnácti minut.
Kapely Vnitřní faktor (Kladno) a Zotrwačnosť (Trnava) se po několika výměnných koncertech rozhodly pro CZ&SK spolupráci  a vydat společné split CD s názvem "Dohodli sme sa, že se dohodnem". CD obsahuje šest novinek od obou kapel + jeden cover obou kapel z dílny strany opačné, takže dohromady 14 songů. Dá se napsat, že obě kapely zůstaly věrné „svému stylu“ - od Vnitřního faktoru můžeme očekávat údernou melodickou nakládačku a od Zotrwačnosti dvojhlasný punk s metalovými prvky. Texty  jsou velmi různorodé, od globálních problémů, jako např. válka a církev až po humorné pohledy na vlastní životy a scénu. Booklet CD se nese v československém duchu.
Právě teď vychází na Péťovo Aback records několik titulů: Split 12" LP - AGGREANTION/HOMO HOMINI LUPUS, Split 7" EP - CANCER SPREADING / BLACK TRINITY, MC - CARBONIZED 4 WAY SPLIT, Split CD-r - LIFE POSSESSION / VICTIMS OF CLASSWAR, info v článku.
Do ostravského klubu Barrák se ve čtvrtek 24. května chystá grindová mlátička až z dalekého Mexika s názvem Into sickness, dokáže svůj grindcore pěkně drtit ve zběsilém tempu a s neustálým tlakem na posluchače. Jako předskokani se tento večer představí stále oblíbenější a vyhranější Top sekret z Nového Jičína a znovuobnovení řezníci 8 Dní venkova, kteří se vrací v plné síle, aby nám ukázali, jak se hraje pořádný goregrind. Akce začíná ve 20:00 a vstupné je 80,- Kč.
Theories je death/grind ze Seattlu, na Moshpit tragedy můžeš stáhnout jejich čtyř písňový debut, který je předzvěstí velké desky. Hrají zde členové Skarp, Book of Black Earth, Samothrace, Scourge Schematic nebo Splatterhouse.
Přidány nové recenze... reedice "Kríza vedomie" od Davové psychózy, split EP Rapsöd / Stolen lives a Marast zine #2.
Ostravu v neděli 20.5. opět čeká pořádná punkrocková jízda! Do klubu Barrák totiž přijedou legendární Eddie and the hot rods společně s Guitar gangsters, info v článku.
U PHR nedávno vyšlo DVD českých punx N.V.Ú. Kapelu je asi zbytečné nějak blíže představovat, protože už léta patří k české punkové špičce. Retrospektivní DVD ovšem zatím v diskografii kapely chybělo a 25. výročí je nejlepší příležitost, kdy něco podobného připravit. Jak o DVD říká zpěvák N.V.Ú. Štěpán jde o „cosi jako dokument, ohlížející se za 25 lety existence východočeské punkové formace. Tahle kapela jako jedna z mála funguje celou tu dobu bez přestávky. Tenhle dokument je povinná četba nejen pro vyznavače punku.“ Kromě zmíněného dokumentu, který už získal pozitivní ohlasy při promítání na koncertech, nechybí ani archivní záběry z koncertů, videoklipy, fotky či aktuality ze života členů kapely. Zkrátka kompletní výbava pro všechny, kteří se chtějí o kapele dozvědět něco víc.
www.phr.cz
K příležitosti 20-tého výročí vydání alba ,,Legenda“ jede skupina Armia jubilejní tour, které bude mít svou jedinou zastávku v ČR i v Ostravě v klubu Barrák. A to již tuto neděli 13. května 2012, info v článku.
           Novinky v distru:          

KŸHL - Drittweltstrauma LP
DEER IN THE HEADLIGHTS - Mental Health LP
RZ 013 DIS-K47 – Hysterie kolem nás… LP
RZ 012 GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz LP
THE BREED / BACKFLIPING DOG – split LP
BAKOUNINE / DISPOSE – split LP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one