Punk zine..!
NEWS:

Naše akce:
 
***22.04.17 - Plzeň (Garáž)***
Benefiční běh/koncert na Československý kastrační program
Forest hum (RUS), Löst, Porajmos, start cca 15h, grilování... bližší info brzy!
AKCE:TOPlist
TOP 3:

ENDLESS SWARM / CONCUSSIVE - split EP
THE ROPES - s/t EP
VA - 4-way split MORAL HANGOVER, DIS-K47, BAD AGE, ILUZE SVOBODNÉ VŮLE MC
V sekci články a info najdeš pozvánky na tři koncerty do Ostravského klubu Barrák. Zaharají kapely: The Toasters (USA), Sultam soliman, Vysoké napětí, Ren divorce (USA), Bombs from heaven, Madfalls, JZD, Mnemic (DEN), Rauchny (DEN), Arcadia (IT), Gehtika (GB), Neosis (CH), Noostrak a Rust 2 dust (SK).
V roce 2009 natočili zkušení angličtí pankáči z Vice squad svou další řadovou desku. Albu “London Underground“ opět udávají rytmus řízné kytary, zapamatovatelné melodie a lehce hardrockový feeling jak už jsme zvyklý ze starších nahrávek Vice Squad. A že těch geniálních alb kapela za víc jak třicet let existence natočila pěknou řádku není vůbec pochyb. Kapele samozřejmě dále vévodí nezaměnitelná a nezničitelná Beki Bondage jejíž zpěv zní snad ještě drsněji a zkušeněji než na předchozích deskách. 13 nových songů kapela původně vydala v duchu DIY na vlastním novém labelu. Kapela se tak vrátila ke kořenům, jako když na začátku osmdesátých let založila dnes již neexistující Riot City records. Vinylová verze “London Undeground“ nyní vychází pod patronací PHR Records.
Přidány nové recenze... velká deska Anglických FUK "New wave of British punk rock", páté číslo zinu Smrt a Noise master #23.
Kladenská punkrocková kapela Falešný Obvinění vydává 11.4.2012 po 4.letech album "Memory",každý pondělí až do křestu můžete slyšet jednu skladbu na bandzone.cz/fo. Vychází u Cecek Records. Křest CD je naplánován  so 21.4. v kladenském klubu BARN (ex Stodola) s kapelama: The Fialky, Dilemma in Cinema, Stuck in Mind, Závislost, Full Gas + special guest: Bedřich Šmarda z orchestru Ondřeje Havelky (Melody makers) + host.
Když v roce 1998 vyšla Kríza vedomia byla to bomba. Davová Psychóza na albu využila to nejlepší z předchozích dvou desek. Tedy perfektní čuch na ostré, zároveň však chytlavé a zapamatovatelné melodie. To vše je samozřejmě završeno sžíravými texty, které ani dnes nepostrádají nic na své aktuálnosti. Toto „slunečnicové“ album je tak dnes stále, zcela oprávněně, považováno za jednu z nejlepších slovenských punkových desek druhé poloviny devadesátých let. Jelikož od prvního vydání již proteklo na Slovensku už hodně borovičky, je ten správný čas na reedici a nanebevzetí této skvělé nahrávky. Toho se zhostili PHR Records, CD opatřili zbrusu novým digipackovým obalem (který ovšem stále vychází z toho původního) a nahrávce je dodán ten pravý šmrnc i tím, že poprvé vychází i na vinylu! Barevný asfalt, s přiloženým plakátem formátu A2, vyjde v nadstandardně vybaveném obalu nejlépe podtrhujícím význam alba.
www.phr.cz
Před vydáním řadového alba coby velké gramodesky se vším všudy (a pochopitelně něčím navíc), považuji za optimální se na vinylu postupně několikrát uvést, řekněme dílčími kroky. Západočeská melodicky deathmetalová Mortifilia to k dnešnímu dni stihla třikrát. Považte sami, 12" sampler Constellation Of Death (2009), samostatný 7" picture disk singl "My Gods Are Buried" (2009) a konečně aktuální mini 12" LP "Christ Hunt" (2012), o kterém bude dále řeč. Čtyřčlenná skupina v dodnes nezměněné sestavě vznikla v roce 1998, vydala dema "...In Your Head" (1999), "Care Of Gomorrah" (2000) a "Christ Hunt" (2002). Pak už následovaly velké desky "Redemption" (2005) a "Embrace" (2008). Před nimi bylo nejvíce ceněné právě třetí demo, od jehož vydání letos uplynulo 10 let. Po dosažení 500 prodaných CD-R je právě teď venku vinylová verze jako akt výročí a zpečetění dobové práce, aby se nad titulem coby fyzickým nosičem definitivně a se ctí uzavřelo nebe. Limitovaná sběratelská edice sedmiskladbového dema vychází v ručně číslovaném nákladu 100 kusů u Magick Disk Musick, a sice pro staré fanoušky kapely, sběratele a vinylové milovníky tuzemské metalové scény. Smysl vydání je dále ve vzpomínce na dobu před velkými alby, zachování téměř půlhodinové nahrávky na nejtrvanlivějším hudebním nosiči všech dob a výroční připomenutí nejúspěšnějšího dema kapely. Striktní malonáklad vychází na transparentním červeném vinylu v klasickém červenočerném obalu s vnitřní přílohou s texty.
www.madmusick.cz
U nás dobře známé ruské crust komando Distress, hledá koncert 9.května, den před tím hrají v Praze. Pokud bys mohl nějak pomoct napiš na: alex.distress@gmail.com.
Pozvánka do Brna na třetí pokračování Dance or die, kde zahrají kapely: Charge 69 (FR), Destruct (US), DCOI (US), Mad pigs a Dead mans soldiers, info najdeš v článku.
Pozvánka na tradiční Obscene society fest 2012, který proběhne 12.5. v Pardubicích, za účasti kapel: MOB 47 (SWE), Desparate (SWE), Malignant tumour, Isacaarum, Sheeva yoga, Prügelknabe, Mörkhimmel, March fo the hordes, Gride a How long?, bližší info v článku.
Punková legenda Davová psychóza vyráží po roce a půl na turné s názvem We support Occupy - Davová psychóza Tour 2012! Turné startuje už 30. března v Košicích a končí 28. dubna v Prievidzi, bližší info zde.
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Waking the dead

Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one