Punk zine..!
AKCE:TOPlist
TOP 3:

CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP
HUMAN ERROR - 10 Reasons To Kill Your Boss And Destroy The Whole World EP
ENDLESS SWARM - Pointless existence EP
Pozvánka na koncert Kanaďanů Fuck the facts a Italů Psychofagist, který proběhne v úterý třetího dubna v Brněnském klubu Yacht, kromě výše zmíněných zahrají Adacta, Midnatt död a Got a wolf, info v článku.
Pozvánka na Peťův narozkový koncert vol.6, který proběhne 7.4. v Pardubickém Gekon baru, zahrají Larry kubiac (HUN), Positive mind (HUN), Life possession, Hiroshima nightmare, plus info o chystaném euro tour Life possession s němci Victims of classwar, bližší info v článku.
Dne 11.8. 2012 se v Modré Vopici v Praze uskuteční pod záštitou PHR Records první ročník nového jednodenního nejen punkového festivalu s názvem Noise therapy. Mezi dosud potvrzenými účinkujícími jsou angličtí anarchopunkeři Subhumans a HC punkový  Rejected Youth z německého Norimberku. Českou a slovenskou scénu budou zastupovat kapely Tales of error z Prahy, bratislavští Rozpor, jihočeská Dezinfekce a Marcel Duchoň, kytarista Davové Psychozy, hrající unplugged songy této legendy.
http://noisetherapy.cz
Italská hc-punk kapela NoWhiteRag hledá koncert v ČR na 25.května. NoWhiteRag jedou Evropské tour se svojí novou deskou “Silence is violence“, kterou můžeš poslechnout na jejich bandcampu. Pokud bys měl zájem udělat koncert piš na: zanpunx@email.it.
Výsledky ankety Czech best vinyl disk 2011 najdeš tady.
Nové album Meinhof  "Mother" vyjde kolem desátého března, pár songů můžeš poslechnout zde.  Mezinárodní trio z Lodýna se silným ženským vokálem, basovou linkou… CD je zabaleno v kartonovém obalu a vinyl vyjde ve třech provedeních, na černém vinylu, limitovaná 100ks edice na průhledném, oranžovém vinylu a extra limitovaná edice na mramorovém 20-30 ks. Obal je gatefoldový s plakátem. CD a LP můžeš objednávat na polském NNNW, ke každé kopii navíc dvě karty s Meinhof designem.
http://www.nnnw.pl
Pozvánka na sedmnácté pokračování Krátký, rychlý a hlasitý ve Žďáru nad Sázavou, kde zahrají kapely Catheter, Streetwalker, Průmyslová smrt, Bestia triumphans, Lycanthrophy, Disbeatless. Bližší info najdeš v článku.
Kapelu z Jablonce n.N. asi není potřeba představovat. Od roku 2005 si získali řadu příznivců. Na novém CD najdete 11 písní v duchu Oi! punku. Zvuk má na starosti studio Exavik. Obal je 12 stránkový, barevný. Obsahuje kompletní texty a fotky členů kapely. Texty se týkají streetpunkových témat. Pokud máš rád kapely typu: Blitz, Cockney Rejects, Business nebo Cock Sparrer tak ses trefil do černého, protože v těchto hudebních vodách brázdí Muerti se svojí pirátskou lodí. Muzika má dynamiku a energii, 35 minut uběhne jak pěna u piva. CD stojí 150,-Kč. + poštovné. Info o kapele včetně MP3 můžete získat na:
www.bandzone.cz/muerti
Pár slov ke koncertům, které jsem navštívil v lednu a únoru léta páně 2012. Výčet kapel o kterých se píše: Kill Kill Kill, Stupid fucking idiots, Barrel, Dead to me (US), Themptiness, Mörkhimmel, Kaosquad, Demöralyzér, All we have (UK), Wave goodbye, Burning steps, Ourway, Mineral collaps. Report k přečtení zde.
Únorové novinky z Hluboké orby, info o "jarním Killed by Brno", druhý díl kompilace „Spalte Brno na prach“ v přípravě, koncert Alžírských Demokhratia, nová Hluboká orba a koncerty SYIH, info v článku.
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Waking the dead

Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one