Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 21.04. 2018
Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
THALIDOMIDE, KOSY GEN, VZTEKLEC
>>>INFO ZDE<<<


*******************************
sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
...bližší info časem...
*******************************
neděle 02.09.
Plzeň
SECT MARK (IT), VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP

        Info o koncertech:      


Kruh krve

SPEED METAL INVASION

11.05.18 - Praha (Klinika) - ALLOCHIRIA (GRE), VOLUPTAS, SWEEPS 04

18.05.18 – Praha (Café v Lese) - DEMON HEAD (DK), THE TOWER

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

RAGEOUS INTENT / HORSE BASTARD - split EP
DEAN DIRG - Verpisst LP
ARNOxDUEBEL / DISPARO! - split EP
Pozvánka na další pokračování PUNX PICNIC v Siřemi u Blša, který tento rok proběhne ve dnech 31.5.-01.06., zahrají kapely: Peacebastard (DE), Reactory (DE), W.H.A.T. (DE), Roxor (SK), Sheeva Yoga, G.A.U. (DE), Avverkad (DE), Tummo, Earth Crust Displacement (DE), Controlled Existence, Nezapomeň, V Rukou Osudu, Disbeatless, Snad, Slavery, Fear Of Extinction, Scheiss Böhmen, Cripplekorps, Kobra 11, Růžový Vankuš, bližší info zde.
Květnové novinky Hluboké orby, pozvánky na brněnské koncerty APPÄRATUS, ATOMIC DEATH, MAKABERT FYND, FEAR OF EXTINCTION, SEE YOU IN HELL, ARMLESS CHILDREN, MAAILMANLOPPU, ALKALMATLANKODIK, JEALOUS COWARDS a PROTESTFEST, info v článku.
Právě vychází dlouho slibované posmrtné LP MASS GENOCIDE PROCESS s výstižným názvem POETRY OF THE DAMNED. 8 skladeb poctivého, temného metal crustu!! Vychází v gatefold provedení s 9mm hřbetem, barevnou deskou a download kartou. Materiál nahraný v zimě 2008. Vyšlo v kooperaci 6 labelů: Bombs away, Miruus levyt, Svoboda rec., Totalitarianism still continues, Waking the dead, Forced expression.Poslechnout můžeš tady:
http://wakingthedeadrecords.bandcamp.com/album/mass-genocide-process-poetry-of-the-damned-lp
Pozvánka na Pallasit fest 2013, který proběhne 15.6. ve Zruči nad Sázavou za účasti kapel: Black Hole Of Calcutta, Depravation, Doomsisters, Social Crisis, Trigger, Abjured, RV4, Kontuze, Napalmed, Yarvar Cocha, Kutya Harap, Pray For Death , See You In Hell, Life Possession, info zde.
1.6. proběhne tradiční Obscene society festival, oslava 18ti let Obscene Productions a Insane Society Records. Můžeš se těšit na československou sestavu: ABORTION, ČAD, VANDALI, ROXOR, CONTROLLED EXISTENCE, EARDELETE a MURUROA, info v článku.
Kapely Thalidomide, Nežfaleš, Cirguz, Dreadrot a Crossczech se spojily, aby pomohly záchraně žižkovského rádia a baru StreetCulture, pro které naplánovaly na 7. 5. benefiční koncert ve vinohradském klubu HooDoo. StreetCulture je unikátní neziskový projekt, který na principu do it yourself provozuje nejen internetové multižánrové rádio a magazín, ale i bar, kde můžete popít, poslouchat živou muziku, vidět dokumenty, výstavy, besedy a workshopy. Letos se StreetCulture dostalo do tíživé finanční situace, a tak se mu spříznění interpreti rozhodli podat pomocnou ruku. Výtěžek ze vstupného půjde na další provoz StreetCulture.
http://www.streetculture.cz/
S jednoletým zpožděním vyšlo při příležitosti Anarchistického festivalu Knihy, který proběhl 19.-21. 4. 2013 v Praze, nové číslo CHYBy. O svojí kopii si piš na: chyba@riseup.net, cena je 50 korun. V nejbližší době bude k mání na Fotbalu Proti Rasismu, pak na koncertech Křikzticha / Gattaca a v různých distrech. Pokud máš distro a chceš pomoci s šířením, napiš, nějak se domluvíme.
http://chyba.a-punk.cz/30-novud-chyba-9
Na bandcamp PHOBIA records byl nahozen zdarma ke stažení sedmipalec kutnohorských PRAY FOR DEATH. Tamtéž si můžete poslechnout dva vály ze split LP TUMMO / TOMORROWS HELL. Pokud si chcete rezervovat svoji kopii, posílejte svoje předobjednávky na e-mail: order@phobiarecords.net Deska by měla vyjít tento týden.
http://phobiarecords.bandcamp.com
Je červen 2007 a COMPLICITÉ CANDIDE právě v rožnovské hospodě zvané Železo dohráli svůj poslední koncert. Bubeník Plech to definitivně balí. Následují týdny hledání člověka, který by si mohl sednout na jeho místo, zvolna se však vyjasňuje, že pro tuhle kapelu byl Plech nenahraditelný. Je to šok, ale vážně je konec! A k vydání desky, ke kterému se před rozpadem prudce schylovalo, desky, kterou jsme do té chvíle žili, k tomu najednou chybí motivace. Pak dáváme dohromady TELEFON. Přicházejí starosti s nahrávkami nové kapely. Ale po čase se stále palčivěji vrací i potřeba doříct nedořečené. Padá rozhodnutí, že desku vydáme vlastními silami. Ale uděláme ji patřičně vypravenou! Na vinyl sice nedosáhneme, ale to je fuk, protože na lisované CD jo, a to i s několikastránkovým bookletem s texty a v digipackovém obalu.  Poslední překážku, prachy, totiž odstraňuje velkorysou injekcí telefonní basák Keč. A tak je konečně nahrávka venku! Zdaleka už není nová, ale řeknu vám jedno: pořád jsme kurevsky pyšní na to, jak se dělá ROUHAT! P.S. Na CD ROUHAT můžete momentálně narazit na Vrahu, na koncertech TELEFONU nebo v distru PHR. Taky si může napsat na adresu zapa@knir.cz. Tři písně ze 14 lze slyše na complicitecandide.bandcamp.com, popřípadě webu kapely www.complicite-candide.wz.cz.
Pokud chceš vědět jak zní nový titul u Voltage records - TALES OF ERROR, tak si dej dohromady melodie BAD RELIGION, agresivitu UNSEEN, výstřednost AFI a to celý promíchej vlastníma tajnýma přísadama TOE, pichlavíma textama a troškou prachu z PNS, kde většina členů dříve hrála. Singl, kde najdeš pět drtivých tracků vyšlo v originálním rozevíracím obale s download kodem a to celé limitované na 300 kusů (ručně číslovaných!). Takže ber rychle než bude pozdě! Video-klip z songu "Ritual" zde:
http://www.youtube.com/watch?v=bIGvn9DYjgA
http://www.voltage-shop.com
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #10 zine
MEDICATION TIME / MENTAL TENSION – split EP
EXILENT / MORIBUND SCUM - split LP
EXISTENCE #1/2018 zine
NESOUČÁST STROJE – s/t EP
THE MILD – Coffin tree MC
RAIZES - Những Bài Học Từ Bà MC
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one