Punk zine..!
              Naše akce:            
 
***02.11.17 - Plzeň***
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

VA - Russian Grindcore Apocalypse (FITCAGE / FOREST HUM / SET IT RAW / TSYGUN) - 4-way split MC
FOREST HUM - Innocence MC
HENRY FONDA - Front antinational LP
Pod taktovkou Insane Society Records vychází nové album "Zloskřivec" pražské crust metalové kapely Mörkhimmel, která o sobě po personálních veletočích dává stále více vědět. Současná sestava, jejichž některé členy jste mohli vídávat také v Thema 11, Mother, Mass Genocide Process, Úl, Nuit nebo Kodet se vytvořila kolem jediného původního člena (zpěvák) a na jaře letošního roku ve studiu Hellsound pod dohledem Mr.Kapáka (Avenger atd.) nahrála sedm nových songů, které se mimo punkové dravosti nechaly inspirovat i zřetelným vlivem starého švédského death metalu nebo old school black metalovou školou (hail to Venom a Hellhammer). Na tuzemské poměry navýsost originální a hlavně kvalitní nahrávka.
Znojemská d-beat/crust sebranka Midnatt död umístila na svůj bandzone profil devět nově nahraných válů, včetně coveru od Disarm.
Disfunkce mysli je nová crust-punková kapela ze Znojma poskládaná z různých členů rozpadlých, nebo ještě stále hrajících místních kapel (Midnatt Död, Raw Reason, Departed, Delirium tremenss). Na BZ profilu najdeš čtyři songy k poslechu.
Dva nové vály z připravovaného 7" milevské thrash/hc party Kraost k poslechu zde:
http://kraost.bandcamp.com/album/ep-2012
Pražská punkrocková kapela Nežfaleš se po dvou letech hlásí s kolekcí nových songů. Nástupce alba „Pár lacinejch triků“ dostal název „Každej klub i bar“ a vychází v červnu u nezávislého labelu Cecek records. Jedenáctka nových skladeb se nese v duchu předchozí tvorby kapely, ale nějaké to překvapení se také najde. Album vznikalo v nelehkém období, během jeho skládání i natáčení bojoval bubeník kapely Petr s rakovinou. „Jsme rádi, že se nám nakonec ta deska podařila natočit a že s ní můžeme být nadmíru spokojeni. Chvílema to vypadalo všelijak, ale nakonec všechno dobře dopadlo a my můžeme spolu s váma oslavit 10 let Nežfaleš i novou plackou,“ vyjádřila se kapela.
Ruaha turva a PHR vyplivli novou věc, debutní 7"EP Krovelëd. Kapela mydlí středně rychlý, záhrobní, temný noise punkmetal s vlivy deathrocku. Vhodné pro fanoušky Rudimentary peni, Amebix nebo Killing joke. Je to pouze studiový projekt,jehož dva členové působili v kapelách zvučných jmen, Chikatilo v Purgen, Grin v Lamant a Mechtets. Texty a grafika desky jsou inspirované H.P. Lovecraftem, zpěvy v ruštině a jak jinak než v jazyku Prastarých! Limit 275 ks. Cthulhu fhtagn!
www.phr.cz / rauhaturva.blogspot.com / kroveled.bandcamp.com
Na stránkách Vinyl disk musick si můžeš přečíst report z tradičního fesťáku Magick musick, který letos proběhnul ve dnech 22.6. a 23.6., zahráli kapely jako Lahar, Michael´s uncel, Ucházím a další. Report k přečtení zde.
Po sedmy split singlech, nespočtu koncertů a hraní na festivalech po celé Evropě, vydává Turecké trio Sakatat, které drtí old chool grindcore svoje debutní album, jmenuje se "Bir Devrin Sonu". CD verzi můžeš objednávat na Everydayhate a jednostranné LP s plakátem formátu A2 na Bringer of gore, prvně k dostání bude na červencovém tour po Evropě.
Pozvánka na již 10té Bizarrní grindové hraní a popíjení v Libereckém Azylu.Tentokrát se můžeš těšit na temný sever, arabské grindcorové kapely směřující na Obscene Extreme fest, proto je tentokráte den konání poprvé v historii pracovní den, a to úterý - 10.7.2012. Akce bude tak nějak koncipována, aby rozumně začala (start cca. 20:00) a tedy i rozumně do půlnoci skončila. Zahrají Turci Sakatat, Human scum z Tunisu, Onanizer s novým bubeníkem Nilsem z Agathocles a Cock brutality, poslední vystoupení před odejezdem na letní tour do Bosny.
Všichni fanoušci pořádného hardcore by si měli v diáři zaškrtnout datum pondělí 20.8.2012. Na tento den se totiž do Ostravy chystají Američani Terror, doprovázeni kapelami Brutality will prevailNaysayer. Ostravskou zastávku jejich turné, navíc okoření ještě další skvělá HC kapela z USA – First blood. Pozvánku najdeš tady.
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #31 zine
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
MEČEM NAPLOCHO – s/t EP
FEAR OF EXTINCTION / MAKABERT FYND – split EP
RISPOSTA - Zaplať si sám LP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one