Punk zine..!
              Naše akce:            
 
***02.11.17 - Plzeň***
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

MÍSTNÍ FESŤÁK #2

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

CRUTCHES - FörlOrAD LP
MASSGRAV - Extra nitad compilation LP
DAS OATH - s/t LP
Chystáte se na pražský křest této našlápnuté švédské kapely a ještě jste neslyšeli desku Monkeys With Guns celou? Pokud vás zaujaly zveřejněné pilotní singly k nové desce The Bones, máte nyní skvělou možnost si ji poslechnout zdarma na serveru MusicJet. Skalní fanoušci jistě budou chtít svoji sbírku doplnit o nový vinyl nebo originální CD, ale možnost pustit si desku celou (necelý měsíc před jejím pražským křtem) je pro nedočkavé naprosto ideální. Můžete si tak dokonale naposlouchat kompletní diskografii The Bones před samotným koncertem v Praze ve Futuru, který se uskuteční v úterý 28. 8. 2012.
Začátkem září vyrazí na evropské tour Barcelonská d-beat/crust smečka Instinto, kde můžeš najít členy Totälickers nebo Infäme. V rámci tour se zastaví na tři koncerty i u nás, odnesou to města Liberec, Brno a Praha. Na bandcamp můžeš poslechnout/stáhnout jejich nové LP, které vyšlo na Grita O Muere records.
11.8. se koná festival Noise therapy. Jako headlineři se představí angličtí punkoví veteráni Subhumans a němečtí streetpunkoví SS Kaliert. Doplňovat je bude průřez česko-slovenské scény jako Dezinfekce, Svině!, Rozpor a další. Místo konání Praha - Modrá vopice. Další info na:
www.noisetherapy.cz
Další vinyl od těchto cider fast punkáčů z ostrovů, který byl vydán pro podporu jejich dvou letních turné je konečně k dostání i v ČR – první tour odjeli na ostrovech s amíky Weekend Nachos a hned o týden a půl později s další americkou úderkou Backslider kontinent. Myslím, že kluci na Play fastu nezklamali a odehráli solidní show, jen škoda že druhej kytarista musel zůstat doma. Tahle deska vychází opět s kresleným obalem z dílny dvorního malíře TAG desek Jorda aka www.pogger.co.uk a na průsvitném modrém vinylu. Sečteno a podtrženo, 16 skladeb na 16 minutách. Design této desky byl použit i na plnokrevný Fruit of the loom triko (jen černý). Cena vinylu je 225kč + pošta, cena trika je 300kč + pošta. Objednat můžeš na: doomsday@centrum.cz.
Nejnovější LP nevídaně aktivních chaos punks z Mexika je konečně na světě! Symbolicky zlověstných 13 záseků nasranýho hc/punku nasáklého energií jaderného odpadu. Vezmi ty nejlepší desky, co kdy vyšly na Punkcore Records, dobře pomel, smíchej s trochou ostrého chilli thrashe a moderního hc/punku posledního desetiletí, podus v husté atmosféře mexických ulic s pálivýma papričkama nasraných španělských textů a máš nový Acidez! Podává se na vinylovém podnose v barvě toxické zeleni, v plno barevném obalu s tištěným vnitřním sáčkem s texty. Nový videoklipnajdeš zde.
Přidán report z letošního Fluff festu, kpřečtení zde.
„Hey Ho, Let's Go“. Vyšlo nové číslo How Can Limo Kid Kill Your Dreams? (v pořadí již páté pokračování). Vychází v podobném rozsahu jako předchozí číslo, opět na recyklovaném papíře a s pevnou lepenou vazbou. Pevnou součástí zinu je poprvé Flexi vinyl a tím je EP švédských Smalltown. Přečíst si můžeš rozhovory s Markem (Lakmé, Remek, atd.), Timem Barrym (Avail), Smalltown, Mírou Pátým (Day After), atd. Nechybí ani klasické sloupky, grafika, anketa a úvahy. Zine si můžeš objednat na emailu samuel.records@seznam.cz.
6. srpna se do Ostravy chystá psychobilly vítr v podobě amerických Koffin Kats. Kapela známá zvláště díky svým energickým show a tomu, že prakticky žije na turné, to hodlá roztočit v music clubu Barrák. Koncert navíc pořádně okoření hlučínská punkrocková skupina The Rumones, pozvánku najdeš v článku.
Ve čtvrtek 26. července se do ostravského klubu Barrák přihrne nekompromisní mašina ze Švédska -  Demonical, info v článku.
Dlouho slibovaný titul A Tribute to Amebix - Balkans LP je na cestě do lisovny. Podrobné info velmi brzy na webu: www.maskcontrol.com. Kapely a songy: J.W. POZOJ - The Moor, PANIKOS - Beyond the Sun, HELLSTORM – Slave, SUN OF NOTHING - Drink and be Marry, TRUE - I.C.B.M., TERRARIUM – Axeman, MOTHERPIG – Promazán, MOR - Zima (Winter).
           Novinky v distru:          

WOMIT #1 zine
ELENS #5 zine
NOISE MASTER #31 zine
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
MEČEM NAPLOCHO – s/t EP
FEAR OF EXTINCTION / MAKABERT FYND – split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one