Punk zine..!
              Naš Akce:            

07.04.2018 / Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
DIS-K47, THALIDOMIDE, ROZRUCH!, VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SCUM HUMAN - s/t EP
EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
9 SHOCKS TERROR - Zen And The Art Of Beating Your Ass LP
FEAR OF EXTINCTION vypustili nový song "Angry Voices", který bude součástí split 7"EP se slavonickou sebrankou MARCH OF THE HORDES. V plánu je také split tour 7"EP se švédskou kapelou MAKABERT FYND. Nový song k poslechu na:
http://fearofextinction.bandcamp.com/track/angry-voices
Brazilská hardcorová legenda PAURA opět v České republice! V rámci turné po Evropě se představí 21.4. 2013 v Rock Depu ve Velkém Mezříčí. Společně s Paurou se na tour objeví z kalifornského San Francisca svižná hardcorová banda ALCATRAZ. Jako support z domácího prostředí vystoupí kmen MAWATAI (etno-hardcore/Velké Meziříčí), info v článku.
Zdá se to až neskutečné, ale po hodně dlouhé době přihazuji rozhovor. Vyzpovídáni byli Brněnští RESURGO, kteří před nedávném vydali parádní demo, které tepe v crust-punkovém rytmu. Na otázky odpovídali Gusta (bicí) a Ofca (kytara), kapela momentálně shání nové členy pro pokračování kapely, ale o tom všem už se dočteš v rozhovoru.
15.3. v Ostravském klubu Barrák zahrají Norové THE CARBURETORS, BARBED WIRE taktéž z Norska plus dvě tuzemské bandy BOMBS FROM HEAVEN a HEJTMAN, pozvánku najdeš tady.
Pět let uběhlo od prvního dějství Divadla Duchů - jedinečné koncertní události, kde  během třeskutých lednových mrazů trojice hlavních protagonistů představila své vize zmarových polí v objetí ostnatých drátů a znepokojujících videoprojekcí. Nezapomenutelným zůstal mrtvý koncert dnes již mrtvého Holomrazu a pamětníci si jistě vzpomenou i na propojení kreativní energie během spontánní kolaborace členů kapel Korium, Remmirath a Semai. 16.3.2013 v 19:00 začne druhé dějství Divadla Duchů - změnily se kulisy, ale zůstala touha nabídnout nevšední hudební a vizuální zážitek. Chuchvalce obskurních melodií a hluků se budou valit mezi zdmi divadla zámku v Rosicích u Brna, info v článku.
Přidány nové recenze... velká deska od Vranovských ROXOR - Obraz doby LP, demo nahrávka od Brňáků RESURGO a ostravský ug plátek BURYZONE #18 zine.
Dneska byly zveřejněny výsledky šestého pokračování ankety o nejlepší tuzemský vinyl. Výsledky najdeš na tomhle odkazu:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2012.htm
Pozvánka na metalový večírek, který se uskuteční 24.4. v královéhradeckém klubu Event Music Bar, zahrají Chorvatské kapely MARDRAUM a DEFIANT, doplňovat je bude české trio FEARSOME, MORDOTUA a INTERGALACTIC BANANA OF THE FALLEN MONKEY NATION, info v článku.
Přidány reporty z konertů, které proběhly během ledna a února 2013, zahráli spolky: Thalidomide, Assassins, G.U.R. Kill Kill Kill, Hoax (US), Controlled existence, Osawatomie, Barrel, Bastard´s territory, Sinetrium.Reporty jsou k přečtení zde.
Schizo fanzine hledá kapely pro první díl kompilace, účast přislíbily kapely: Saturday's heroes (Swe), Spotlicks (Swe), Hyrda Knektar (Swe), Razorblade Smile (UK), Filtry, Charity (Fra), Återfall (Swe), The Bristles (Swe), Zudas Krust (Indo), Fokkum (Hol), Demoralyzer (Cz), Rännstensorkestern (Swe), Irritation (Swe). Pro bližší info mrkni sem.
           Novinky v distru:          

EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC
NOISE MASTER #32 zine
VYDĚRAČ #5 zine
KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti! EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BOMBATÖLCSÉR – Bude klid noise demo E.P.
BETON / SKELETON - split EP
ZEMĚŽLUČ – Odložte Všechnu Naději EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one