Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

NOISE PARTY vol. IX

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BURIAL - Hungry wolves EP
SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
K oslavám 15. výročí Buryzone zine se uskuteční v pátek 28. září 2012 od 20:00 v ostravském klubu Hudební bazar koncert! Vystoupí kapely Innoxia corpora (punk/hard core, Rožnov pod Radhoštěm) a 6MAS (crust/grind, Brno). Vstupné dobrovolné. Tak se stav...
O třetí desce se traduje, že rozhodne o osudu hudební skupiny. Tyhle řeči mohou být často obyčejnou novinářskou frází, ale něco na nich je. Šumavské kapele ze Sušice byl souzen melodický death metal v zabijáckém i valivém tempu, a tento svůj styl dotáhla na své desce pravdy k pomyslné dokonalosti. Technické i zvukové. 10 skladeb na ploše silnější půlhodiny velmi hravě udrží posluchačovu pozornost, důkaz je právě nyní k dispozici v podobě hmotných nosičů LP a CD. Mortifilia existuje čtrnáctým rokem, na svém kontě má tři dema, jeden singl, spoustu kompilací a tři řadové desky. Novinka dostala název "Fate" a kapela se jejím prostřednictvím posunuje na své cestě o další kus dál, stále však ve (zdánlivě) omezených mantinelech žánru. Nezradila svůj styl, jako mnozí ostatní, drží se svého, a přesto zní jinak. Ale nechci brát všechnu práci recenzentům. Album vychází ve dvou základních formátech. Primárně jako vinylové LP, stoosmdesátigramová černá deska uložená ve vnitřním obalu s mikrotenovou vložkou (jistě detail, který skutečný sběratel ocení), rozevírací inlay s texty a fotografií kapely. Vnější obal má formu gatefoldu uvnitř s další přísnou velkoformátovou fotografií kapely a jako bonus je ke každému ze striktně limitovaných 333 exemplářů přiložena CD verze v papírové pošetce. V takto minimalistickém balení je pak CD k dostání i samostatně. Album se nahrávalo v plzeňském studiu Ex-Avik pod dohledem nesmlouvavého Pavla Broma, mastering pořídil precizní Přemysl Haas ze studia PyHa a produkce se ujal perfekcionista Miloš Bešta ze skupiny Asmodeus. Obal desky je v tradičním duchu předchozích počinů, byť v nejstarší formě, texty pak opět nastavují zrcadlo negativním společenským jevům, odráží nespoutané nitro jedince a popisnou formou kritizují zlo tohoto světa.Živá premiéra nové desky proběhne v sobotu 22. září 2012 v Sušici, kde se po boku Mortifile představí tamní kapely Orchestra a Slax. Objednávejte u Magick Disk Musick, cena LP + CD je 340,- Kč, cena samostatného CD pak 100,- Kč.
Po dvou letech existence vydávají rock´n´roll punkoví The Unholy Preachers své první album. Nese název Troublemakers a obsahuje 10 skladeb, z nichž jedna je převzatá od legendárních Black Flag. Deska vychází ve formátu digipak CD a kapela si ho vydala vlastními silami. Singly “Troublemakers“ a “I´ll Take My Honour Back“ si můžeš stáhnout na bandzone profilu.
3.10. zahraje v Hradci Králové (Klub čp 4) temnej a hustej drone Ides of gemini z Los Angeles, s ženským doom vokálem (Sera Timms z Black math horseman). Vydávají u firmy pánů z Neurosis - Neurot, ale za sebou mají třeba i tour s Behemoth. Tahle kapela prostě mistrně kobinuje nezkombinovatelné. Špinavý pomalý podladěný kytary a atmosferickej ukolébávající zpěv opravdu jde dohromady. Jo, a mimochodem novinka Constantinople vyšla ve vinylový verzi na labelu Turnera z Isis, Siege records. A jako speciální host vystoupí surrealističtí experimentátoři Un Chin andalou.
Přidány nové recenze... nové LP pražských metal/crusterů Mörkhimmel "Zloskřivec", mexická punková smršť Acidez "Don´t ask for permission" a pilotní číslo znojemského plátku Disfrosten #1.
Na bandzone profilu slovenských crusterů Roxor můžeš poslechnout dva nové vály (Čas, Obraz doby) z připravovaného LP, které by mělo vyjít do konce roku u Insane society records.
Hardcoroví Empty Hall Of Fame právě vydávají svou novou nahrávku. 7“EP The Road je také zároveň prvním vinylovým počinem EHOF. Empty Hall Of Fame od minulých nahrávek prodělali kosmetické změny v sestavě. Příchod nového bubeníka a taky došlo k prohození postů na místě zpěváka a kytaristy. I tyto změny vlily kapele novou energii do žil a EP tak představuje EHOF v jejich aktuální skvělé formě. Přiznanou inspirací nahrávky byla novela Cormaca McCarthyho – Cesta / The Road. Texty písniček poukazují, dle kapely, na to jak si ničeho nevážíme, kariéra se stala novým náboženstvím, televize novým bohem atd. Nechybí ani kapele blízké téma práv zvířat. Empty Hall Of Fame fungují od roku 2006 a za sebou mají několik nahrávek v podobě dema, CD alba a splitu s Burning Steps. Novou nahrávku nahrávali na zkušebně s pomocí Peti Řeháčka z kapely My Faith o obal se postaral Tofutrasher.
www.phr.cz
Už je tomu rok, co Ostrava v noci ožívá pod tóny hudby. Už je tomu rok, co se do Ostravy sjíždějí zvučná jména rockových, punkových a metalových žánrů. Už je tomu rok, co se zrodil Music Club Barrák, bližší info v článku.
Z přátelství a společných koncertů vznikla další specialitka ke kulatému, 30-tému, vydanému titulu u Totalitarianism still continues, vinylový split 3" K.I.T.T. / WYNSTON SMYTH. Každá kapela má na svojí straně po jedné skladbě s přiloženými texty. Zajímavou atmosféru dodává kreslený obal na hnědém kartonu. Venku je pouze 30 kusů, cena je 7€ (tolik stála výroba téhle srandy), o svůj mini vinyl si piš na: punkgen@gmail.com.
Po čtyřech letech od druhého řadového alba "Embrace" vydává západočeská kapela Mortifilia jeho následovníka s titulem "Fate". Album vychází ve fyzické podobě jako LP a CD v pondělí 17. 9. 2012, jeho živá premiéra - v rámci série koncertů Fate Gigs 2012/2013 - proběhne v sobotu 22. 9. 2012 od 20.00 hod. v sále PDA v domovské Sušici. Jako hosté vystoupí sušické kapely Orchestra a Slax. Vstup na akci je 100 Kč, přičemž každý platící návštěvník obdrží aktuální CD zdarma. V případě zakoupení LP je vstup volný.
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one