Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

>>>Info zde<<<

 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:      

THRASH NIGHTMARE 5

28.10.17 - Plzeň (Městská Plovárna) - OVO (IT), VELO


              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ARROGANT STATE / SLUTET - split EP
GRAF ORLOCK - Destination time today LP
FESTA DESPERATO - Propaganda plodí bomby MC
Přidány nové recenze... CLIMAX a jejich sedmipalec "No time for heroes", bezejmené EP od Milevských KRAOST a poslední páté číslo How can limo kid kill your dreams.
Na bandcamp švédské brusky BOMBANGREPP si můžeš poslechnout nový vál, který se objeví na debutní sedmipalci, který vyjde u Phobia Records.
Solidární demonstrace “Ruce pryč od ruských antifašistů!“ proběhne 25.ledna před ruskou ambasádou v Praze, bližší info v článku.
Na Voltage records právě vychází debutní singl brněnským BOY, kteří hrají punk-rock těžce odkazující na zlatou éru osmdesátých let v Anglii. Do detailu propracované EP je plné drobností jako ručně stříkané logo na černém vnitřním sáčku nebo vyrytý vzkaz přímo na vinylu. Celá deska je balena v otevíracím obalu plným fotek a textů jak v angličtině, tak v češtině. EP je Limitované na 300 kusů. Upoutávku na singl si můžete poslechnout zde:
www.youtube.com/watch?v=dHCO9kHMAr8
Song "Insane World" zde: www.youtube.com/watch?v=n81ehvJp-OQ
V pátek 19.1. BOY čeká první koncert na domácí půdě na Yachtu ve společnosti DEGRADACE, SARCASTIX, ADACTA a MAD PIGS.
www.voltage-shop.com
Na čtyřech DVD vychází více než sedmihodinová kompilace Více hluku do palice vol. 2 s koncerty všemožných kapel ze všech koutů světa, které se prohnali naší kotlinou (Restarts, M:40, Ex-lex, Gasmask Terror, Mob 47...) Více informací, či případné objednávky na tomto emailu: benitos@email.cz.
Dalším titulem, ve kterém má prsty i Phobia Records je debutní sedmipalec kutnohorské metal / hardcore kapely Pray for death. Vyšlo v limitované edici 250 ks na žlutě kanárkovém vinylu.
www.phobiarecords.net
Lednové novinky Hluboké orby, info o k připravovanému koncertu „Víc než hudba/víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 2/Deset let United Crusties kolektivu“, koncerty SYIH, recenze a distro, info v článku.
Po měsících čekání konečně vyšlo dlouho slibované slovenské 6-way split CD "Sami sebe svetlom". Najdeš na něm 22 songů laděných do punku, hardcore, emo, crustu či folku. Na CD najdeš kapely Dáša fon fĺaša, Na smiech, No future, Paskuda, Strata vkusu a Via anima. Všechny potřebné informace nebo download najdeš na splitsss.bandcamp.com. Download obsahuje kompletní booklet s texty a anglickými překlady.
S půl ročním zpožděním, ale přece vychází první samostatné LP vranovských Roxor. Deska na vás zaútočí deseti ničivými raketami, které dají vašim uším pořádně zabrat, oči budou krvácet z designu celé desky, který má na svědomí Marek Bakteria. Nahrávka vznikla ve studiu Tretradrot, má příchuť Japonského saké a Švédského hnoje. Součástí desky je i plakát, vyšlo u Insane society, kde najdeš i trička s novým motivem.
http://www.insanesociety.net
V sobotu dvanáctého ledna zahrají v Ostravském klubu Barrák Yellow spots (maďarské psychobilly) společně s Poláky The Thinners (punk/ska/reggae), info v článku.
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
JACK / METH LEPPARD – split MC
AGATHOCLES / APOPTOSIS - split MC
BLIGHT - Thrashviolence MC
VA - EGER HARDCORE - comp. MC
DAILY LIFE SUCKS - Last Six Minutes of your Life MC
BOMBATENTAT – Životem zaplatíš EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one