Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 21.04. 2018
Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
THALIDOMIDE, KOSY GEN, VZTEKLEC


...bližší info časem...
*******************************
sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
...bližší info časem...
*******************************
neděle 02.09.
Plzeň
SECT MARK (IT), VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP

        Info o koncertech:      


Attack of swedish chainsaws 2018

LEGALIZE LOBOTOMY vol. IV.

Kruh krve

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

YACOPSAE - Tanz, Grosny, Tanz... LP
FUCK ON THE BEACH / TERLARANG - split LP
MARXBROS / TRAVOLTA - split LP
Konečně jsem se dokopal k dokončení reportu z osmnáctého ročníku FLUFF festu, který proběhnul ve dnech 20. – 23.07.2017 na Rokycanském letišti. Zahrálo nespočet kapel z celého světa, které to brousily hned na několika pódiích. V reportu najdeš zápisky ze čtvrtka, pátku a soboty. V přípravě je report z letošního More noise for life, který bude nahozen, jak jen to půjde. Report z FLUFFu k přečtení zde.
Novější tříčlenná akvizice TORTÜR z Ameriky (Los Angeles, California) se hlásí o slovo se svým nedávno vydaným čtyř-skladbovým flexi “No Surrender, No Survivors”. Divoká d-beat, raw-punk rubačka, která chytne za uši nejednoho švédo-japanofila, Kawakami forever! Flexi je k poslechu na bandcamp, stejně jako dvě předešlé demo nahrávky z roku 2017 a 2016.
https://tortur-rawpunk.bandcamp.com
http://tortur.bigcartel.com
Čtvrté číslo maďarského plátku ARCH VILE stylově zaměřeného na grindcore/powerviolence/noise právě vyšlo. Anglicky psaný fanzine, černo-bílá grafika, padesát dva stran, formát A5. Obsahem čísla jsou recenze, rozhovory s NAPALMED, NASGHUL, SxOxTxEx, NARCOLEPSIA records, BLAST fanzine, TAKASHI OHKAWA a další čtení. Dizajn celého čísla je věnován počítačové hře Alien trilogy. Cena zinu je 2€ + pošta. V případě zájmu piš na mail: posthumanzine@gmail.com.
http://www.posthuman.hu/arch%20vile.html
BRÜNNER TODESMARSCH - Legální lágry, ilegální lidé 10"LP - PŘEDOBJEDNÁVKA
Brněnský raw punk a jejich debutní samostatná nahrávka, která vychází na desetipalci v limitovaném nákladu 300 ks, z čehož je 200 ks černých vinylů a 100 půlených černo / bílých vinylů. Vnitřňák s texty a bonusovou samolepkou jsou samozřejmostí. Venku 15.9.2017.
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/br-nner-todesmarsch-leg-ln-l-gry-ileg-ln-lid-10lp

ARROGANT STATE / SLUTET split 7"EP - PŘEDOBJEDNÁVKA
Dvě švédské d-beat / crust kapely na společném splitu. Klasický skandinávský käng ve stylu Anti-Cimex / Asocial / Wolfpack. Slutet se členy Warcollapse v sestavě. 500 ks vylisováno, 400 ks černý vinyl / 100 ks zelený vinyl. Venku 15.9.2017.
https://www.facebook.com/Slutetcrust
https://arrogantstate.bandcamp.com

MYTERI - Ruiner LP - PŘEDOBJEDNÁVKA
Druhé samostatné album švédské crust / hardcore kapely, která kráčí ve stopách kapel jako Tragedy nebo Remains Of The Day, avšak s řádnou dávkou klasického skandinávského crustu. Temný a brutální nářez. Vychází v nákladu 1000 ks, 500 černých vinylů. 300 šedých vinylů a 200 ks černo / šedých splatter vinylů. Venku v prvním týdnu října 2017.
https://www.youtube.com/watch?v=8xzqRvIljI8

GEIGER COUNTER - s/t LP - PŘEDOBJEDNÁVKA
Debutní album minneapolské crust kapely v sestavě s veterány místní scény (lidi kolem Havoc Records a kapel jako Destroy atp.). Pokud máte rádi nářez ve stylu Deathraid, Disrupt nebo State Of Fear tuhle kapelu nemůžete nechat jen tak projít kolem sebe. Venku 11.9.2017.
https://geigercounterpunk.bandcamp.com/album/geiger-counter-s-t-lp

EXCRUCIATING TERROR - Expression Of Pain LP (druhý repres) - PRÁVĚ VENKU !!!
Tak tohle bylo rychlé a nečekané. Nabídka, která se neodmítá. Druhý repres v nákladu 300 ks na černém vinylu. Klasické grind core album, které se již nyní řadí k legendárním kouskům a kapela, která je vzorem pro stovky či možná tisíce jejích následovníků. Venku právě teď!
https://www.youtube.com/watch?v=_-fP1JGiOrQ
UFOMAMMUT odtajnili první track “Babel“ z připravovaného studiového alba “8“, které vyjde v průběhu září na Neurot recordings. UFOMAMMUT je trojice z Itálie, která produkuje temný stoner rock/sludge od roku 1999, nic pro slabší povahy.
https://youtu.be/WC_jN7_F1Kk
Po čtyřech letech od posledního dlouhohrajícího alba přichází amíci ALL PIGS MUST DIE s deseti-skladbovou novinkou “Hostage animal“, která vyjde 27. října na Southern lord. APMD servírují agresivní propojení crust-punku, hc a metalu, taková hrubější verze CONVERGE. V kapele se sešli členové TRAP THEM, THE HOPE CONSPIRACY, CONVERGE nebo BLOODHORSE. Na youtube ukázka v podobě songu “A Caustic vision“.
https://youtu.be/py4RJPUadn8
Byl spuštěn pre-order na debutní vinylový zářez DADAR – “Sick of pasta“ EP, který vyjde 15.09. u Spastic fantastic recs. DADAR je jednočlenný projekt Lorenza, kterého můžeš znát z kapel SHITTY LIFE nebo LEFT IN RUINS. Na sedmipalci najdeš čtyři nakopnutý syrový rollin´punk skladby, který tě donutí rozhýbat kosti. Jak už bývá u SFR zvykem, k dispozici bude i limitovaná edice s odlišným obalem. Celá nahrávka k poslechu na bandcamp, na youtube zase prvotina, která vyšla na kazetě, obojí včele doporučuji!
https://spasticfantastic.bandcamp.com/album/dadar-sick-of-pasta-7
https://youtu.be/xjujaeXbMJo
U Neurot recording právě vyšla reedice druhé velké desky NEUROSIS “The Word As Law“. Oproti původní verzi, která vyšla v roce 1990 u Lookout! records se může pochlubit nový masterem od Boba Westona a novým kabátem od Joshe Grahama. Osm experimentálních skladeb vycházejících z crust-punkových/metalových/hc kořenů, které měli nemalý vliv na podobu současných i minulých kapel.
https://neurosis.bandcamp.com/album/the-word-as-law-remastered
Již páté pokračování festivalu Thrash Nightmare, tradiční klubové akce zaměřující se na thrash metal, proběhne poslední říjnovou sobotu v Písku v Divadle Pod Čarou. Stejně jako v loňském roce, tak i letos se vám představí šestice kapel z několika států. Headlinery večera budou HELLISH CROSSFIRE (GER) a zbylou pětici tvoří neméně zvučná jména thrashové scény - DEATHSTORM (AT), LAHAR (CZE) – 15 let, RAGING DEATH (POL), DEMOLIZER (SK) a FIRST STRIKE (GER). Obleč si svoji džísku, přijď zahrozit k pódiu a podpoř undergroundovou thrashovou scénu! Bližší info zde.
29. října proběhne v Amsterodamu (Melkweg) jednodenní akce pořádaná americkým lablem Southern Lord, jakožto oslava rozmanitosti a stále se rozšiřujícího seznamu vydaných věcí. Na akci zahrají: BIG | BRAVE (CAN), CIRCLE (FIN), MAGMA (FR), OKKULTOKRATI (NOR), SUNN O))) (US), UNSANE (US), VITAMIN X (NL) a WOLFBRIGADE (SWE). Video pozvánka zde: https://youtu.be/xiL8nX9Mkw0.
http://www.facebook.com/events/1450659348349862
           Novinky v distru:          

KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine
COMMODORE 64 / ROST - split EP
IHMISIA KUOLEE #4 zine
KAYWINNET - 294km EP
ASO-NAGA / RESTRICTION - split EP
EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC
NOISE MASTER #32 zine
VYDĚRAČ #5 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one