Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 21.04. 2018
Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
THALIDOMIDE, KOSY GEN, VZTEKLEC
>>>INFO ZDE<<<


*******************************
sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
...bližší info časem...
*******************************
neděle 02.09.
Plzeň
SECT MARK (IT), VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP

        Info o koncertech:      


Kruh krve

SPEED METAL INVASION

11.05.18 - Praha (Klinika) - ALLOCHIRIA (GRE), VOLUPTAS, SWEEPS 04

18.05.18 – Praha (Café v Lese) - DEMON HEAD (DK), THE TOWER

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

RAGEOUS INTENT / HORSE BASTARD - split EP
DEAN DIRG - Verpisst LP
ARNOxDUEBEL / DISPARO! - split EP
Nový label DIS-ŠROT records hledá kapely které hledají labely na spoluvydání jejich desky. Ozvěte se na dis-srot.records@seznam.cz, rádi po domluvě přispějeme!
Není to tak dávno, co vyšla lp Bastard Music for Bastard People Chorvatům NULLA OSTA, kteří se u nás tento týden zastavili v Café na Půl Cesty spolu s PUBLIC DISGRACE. No a právě za spolupráce sedmi labelů z různých koutů Evropy vychází nyní hc/punková split lp BRIVIDO / PUBLIC DISGRACE. Také už dorazily kazety s demem KONTUZE, ještě se dolaďuje obal a ručně dělaný popisek přímo na kazetě, 25 kusů na bílé a 25 kusů na černé kazetě. 26.10.2013 jsou v plánu další Hujeroviny v Pallasitu, zahrají Kontuze, Klutz, Cacophonia, Indoctrinate (A), Flummox, kde budou tyto věci samozřejmě k dostání, jinak vše najdete na:
http://www.popesass.cz.
Zářijové novinky z Hluboké orby, koncerty VILE INTENT a RUIDOSA INMUNDICIA v Brně, jedenáctý pokračování Killed by Brno, kompilačka tribute to NEGATIVE FX, HO distro, článek najdeš tady.
Na nově otevřené malé scéně divadla pod čarou (Písek) se 28.09.13 uskuteční koncert čtveřice kapel TRIGGER (de), MURUROA, MORTIFILIA a HIROSHIMA NIGHTMARE, pozvánka zde.
Na  kapelním bandcampu  KRAOST najdeš jednu věc z chystaného split EP se singapurskou kapelou XANADOO. Nahrávalo se opět ve studiu Woodland. Kapely zatím shání labely nebo jednotlivce, kteří by měli zájem podílet se na vydání tohoto EP. V případě zájmu se neváhejte ozvat pro bližší info na: kraost@seznam.cz.
http://kraost.bandcamp.com
Sedmipalec švédských BOMBANGREPP - Foradd Av Samhallet je od pátku minulého týdne venku. V přípravě jsou dvě alba opět kapel ze Švédska. Prvním je debutní deska BROTTSKOD 11 - Demokratisk Kontroll, ze které si můžete poslechnout tři vály na labelovém bandcampu. Druhou velkou deskou bude také debutní album kapely IRRITATION (se členy Passiv Dödshjälp, Asylium nebo Kronisk Misantropi v sestavě) s názvem Nattsvart Framtid a první hlukové ukázky budou pověšeny k poslechu během příštího týdne.
http://www.phobiarecords.net
http://phobiarecords.bandcamp.com
17. září započne kalifornská čtveřice RESIDUAL ECHOES svoji první pouť Evropou. Na tu se vydala až po 10ti letech existence, za kterou kapela stihla vydat čtyři dlouhohrající nahrávky a tu poslední z nich, "The Middle Path" vypustí ku příležitosti nadcházejícího turné, info zde.
Prázdniny, svátky chlastu a zevlingu skončily, návrat do reality ukázal že ediční plán PHR se jako každý plán musí obměnit. Takže, právě vychází UK SUBS - Riot (jediná studiová nahrávka Subs - 1997- nikdy nevydaná na vinylu). V říjnu bude venku GBH - Perfume and Piss (původně 2010 jen na CD na Hellcatu!), v listopadu nějaké ryby z místních potoků a řek čili legendy DAVOVÁ PSYCHÓZA / ZEMĚŽLUČ na split LP.
www.phr.cz
Dalším titulem na Phobia Records je debutní singl švédských BOMBANGREPP - Foradd Av Samhallet EP. Oficiální den vydání je pátek třináctého, takže poprvé k dostání na strahovské Sedmičce v rámci letošního druhého ročníku Enemy Of The Sun Festivalu. Objednávky / rezervace můžete posílat na e-mail: order@phobiarecords.net.
http://www.phobiarecords.net
6. ročník hudebního festivalu Mrkvancore je zde. Těšit se můžete na dva dny plné zábavy a několika hudebních žánrů od popu přes punk a hardcore až po drumm and base či hip hop. I letos se bude festival prezentovat multi-žánrem a hudební pestrostí. Na co se můžeme těšit  - pražští Unholy Preachers a jejich výbušný rock and roll punk. Hardcore legenda z Vysočiny - Straight v nové sestavě. AfaRastafa a jejich pohodový hip hop reggae a samozřejmě další. Na místě bude dostatek občerstvení alko a nealko, jídlo vegetariánské a nevegetariánské, stolní fotbálky atd. V Dj Stanu se můžete těšit na Keramzit sound systém, Dj Strejda Filí(kdo jiný než Efko z Pio Squad), Dj Mazuch a další.Nedělní afterparty obstará polenská disco legenda  Dj Dzogy a to v hospodě u Berana. Více na:
www.mrkvancore.cz 
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #10 zine
MEDICATION TIME / MENTAL TENSION – split EP
EXILENT / MORIBUND SCUM - split LP
EXISTENCE #1/2018 zine
NESOUČÁST STROJE – s/t EP
THE MILD – Coffin tree MC
RAIZES - Những Bài Học Từ Bà MC
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one