Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:      

More Noise For Life vol. 12

Pravěkfest VI

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
VA - Germany will be worse 4x EP comp.
(NEGATIV NULL, CRUEL FRIENDS, THE GENTLE ART OF CHOKIN, ILL NEGLECT, SICKMARK, CAPTAIN CAVEMAN, HENRY FONDA, DERBE LEBOWSKI)
TSUBO - Disdengo EP
Srpnové novinky z Hluboké orby, info o koncertech v brně, koncerty SYIH, distro... to vše k přečtení zde.
Po samostatném EP "Ruku v ruke s pokrokom" a split EP s Peruánci LOS REZIOS přichází pražská sebranka KRÜGER zničit vaše ušní bubínky s jejich raw crustem se dvěma vokály na svém druhém samostatném EP bez jména, které vychází za mezinárodní spolupráce 12 labelů včetně RAW ZINE records. Krom výprasku z drážek se můžeš těšit na bílý vinyl a o přední obal se postaral Igel z W.H.A.T., které si měl možnost vidět letos na Punx picnicu. Nahrávka byla pořízena v Hellsoundu. O svojí kopii si napiš na: trojka007@seznam.cz, možnost výměny, aktuální nabídku věcí najdeš zde. Dvě rozbušky k poslechu na bandcamp:
http://krugerpunx.bandcamp.com/album/s-t-ep-out-now
Přidány nové recenze... samostatné EP od slovenských BOLING POINT, které vyšlo ve dvou verzích u DOG LOVERS a ANLAOG FREAKS, oboustranná porce australského grindu split EP CAPTAIN CLEANOFF / THE KILL, jako tradičně nechybí ani zastoupení zinů, SMRT #6 a MALSTRÖM #2.
Přidán report z osmého pokračování MORE NOISE FOR LIFE, které proběhlo v sobotu 17.8., akce se odehrála na fotbalovém hřišti v Podboru za účasti kapel: Disfunkce mysli, Komando kronstadt, Jack, Midnatt död, Los rezios, Earth crust displacement, Guyana deathtape, Victims of classwar a Alert, report  přečtení zde.
Na youtube se objevily tři videa z předposledního koncertu BARREL, který se odehrál 16.2. v plzeňském Parlamentu, jedná se o songy "Hlavou mezi půlky", "Což takhle partička šachu?" a "Zpověď":
https://www.youtube.com/watch?v=4ZfSE3JtrDQ
https://www.youtube.com/watch?v=_lFBDTQgHH8
https://www.youtube.com/watch?v=_XYjolZ3d9s
Dejme náckům jasně najevo, že je v Plzni nechceme! Dejme hlasitě najevo, že stoupenci a obdivovatelé nacismu, lidé, kteří hrdě ve svých projevech posílají druhé do plynu nemají v našem městě místo! Věříme, že tací by měli sedět doma a stydět se za své názory, namísto toho, aby pochodovali po ulicích našich měst s cílem napadat své odpůrce, sociálně vyloučené a slabší.
https://www.facebook.com/events/582804348425216/
www.romea.cz/cz/kalendar-akci/v-plzni-se-lide-v-sobotu-postavi-neonacistum
Československá anarchistická federace (ČSAF) vydává nový leták, který reaguje na zcestné anticiganistické nálady ve společnosti a přidává se k výzvám, které volají po hlasitém odporu vůči rasistickým pochodům. Leták a bližší info najdeš zde:
http://www.csaf.cz/index.php?clanok=1478
Dalším titulem na Phobia Records je nové album švédských crusterů PASSIV DÖDSHJÄLP - Kollektiva Mönster. Devět songů hrubého d-taktu ve stylu Skitsystem / Wolfbrigade. Jde o již třetí velkou desku této poměrně aktivní kapely, která svoje předchozí alba vydala u Power It Up či Halvfabrikat Records. Členové PD působí také v kapelách jako Kronisk Misantropi, Irritation nebo Asylium. Album vychází v nákladu 500 ks (400 ks černý vinyl a 100 ks swampgreen vinyl) ve spolupráci čtyř labelů z Evropy a Jižní Ameriky s parádním plnobarevným obalem. Ukázky z alba si můžete poslechnout na Phobia Records bandcampu. K dostání je stále ještě také limitovaná edice na swampgreen vinylu plus několik barevných variací a speciálních setů v kombinaci s trikem s motivem z obalu.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/passiv-d-dshj-lp-kollektiva-m-nster-lp
http://www.phobiarecords.net/
Ve čtvrtek 26.září proběhne v Brně ve Vagalité koncert frantíků VILE INTENT, kteří mastí power-violence, s nimi zahrají tuzemské grupy SEE YOU IN HELL, PRŮMYSLOVÁ SMRT a BAD AGE, bližší info v článku.
Právě se do Čech dostala Česko / Německá LP kompilace Interkomunikativní pomoc vydaná na labelu Bolzcore. Deska nemá oficiální obal, jen motiv (obrázek) titulní i zadní strany. V Německu si svoje kusy natiskly sítotiskem na obaly od starých desek. Sem většina desek dorazila bez obalů a tak se zrodil nápad je na festiválku More Noise For Life v Podboru vyrobit. Většina kusů je ve stejném duchu jako původní idea, tedy sítotiskem na obaly od starých (u nás popových) desek. Deset kusů bylo natisknuto na kartonové rozkládací obaly, které zbyly po výrobě kompilace Tribute to Pallasit (stále k dostání). Dalších deset kusů bylo vytvořeno z kompilace Tribute to Pallasit, kdy se titulní strana IP natiskla na zadní stranu Pallasitu a zadní dovnitř, takže vznikla dvoj LP kompilace. Jedna zajímavost: na 2LP má kapela Konfident na obou deskách stejný song (na IP ještě jeden navíc), to se moc nevidí... Za Německo Koexistenz, B.C.M., Guts & Guns, za Čechy Mörkhimmel, Gomora, Climax, Risposta, Konfident. Desku seženete u Pope's Ass nebo u Úchylneho koše.
http://www.popesass.cz/
           Novinky v distru:          

TSUBO - Disdengo EP
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one