Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 21.04. 2018
Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
THALIDOMIDE, KOSY GEN, VZTEKLEC
>>>INFO ZDE<<<


*******************************
sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
...bližší info časem...
*******************************
neděle 02.09.
Plzeň
SECT MARK (IT), VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP

        Info o koncertech:      


Kruh krve

SPEED METAL INVASION

11.05.18 - Praha (Klinika) - ALLOCHIRIA (GRE), VOLUPTAS, SWEEPS 04

18.05.18 – Praha (Café v Lese) - DEMON HEAD (DK), THE TOWER

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

RAGEOUS INTENT / HORSE BASTARD - split EP
DEAN DIRG - Verpisst LP
ARNOxDUEBEL / DISPARO! - split EP
Přidán report z koncertu dvou německých spolků WOLFENSTEIN a KAPYTAEN, které mastí crust/hardcore. Koncert v režii Soul at zero proběhnul 14.4.14 v plzeňské Kapse. Report je k přetení zde.
Švédsko-americký projekt s názvem KAKAFONI ("Nelibozvuk") s Mattisem (kytara v Dissekerad / zpěv v Makabert Fynd) a borci ze států, kteří mají prsty v kapelách jako Hellkontroll, Gasmiasma nebo v současné době i v Eyehategod, vám přináší čtyři vály klasického skandinávského kängu ve stylu Anti Cimex / Mob 47. Útočný agresivní raw d-beat punk. Jednoduchost vítězí! Singl se jmenuje "Seizures" a vychází ve 300 ks počtu z čehož je 200 ks na černém vinylu a 100 ks na modrém průhledném vinylu.

Novinky z tábora Phobia Records: BRING THE DRONES - BORDELLO HOSPITAL EP bude venku během pár následujících dní. Ihned poté co svoje kopie obdrží i kapela. Koncem tohoto týdne také vyjde 4 way split LP V/A DISTORTED MINDS IN SICK WORLD VOL. I. S účastí KRÜGER, FEAR OF EXTINCTION, FINAL SLUM WAR a DISKOBRA. Split LP AHNA / CETASCEAN je také na cestě, dorazí cca za 14 dnů.
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/kakafoni-seizures-ep
http://www.phobiarecords.net
Pozvánka na jednodenní metalový fest End of all nights, který proběhne 7.6. v Temelíně u Týna nad Vlatavou za účasti kapel: LAHAR, DESIRE FOR SORROW, BRUTALLY DECEASED, MATER MONSTIFERA, ANSTRATUS (SK), DYING BEHIND, KAOSQUAD, PERGAMEN A SEPSIS, bližší info zde.
Ostravská  zahrádka U Peciválů zve na první dva koncerty v letošním roce. Ve čtvrtek 24. dubna vystoupí od 20:00 známá ostravská blues-rocková kapela ZPOCENÝ VOKO, v čele s charismatickým zpěvákem Jiřím Neduhou. Při jejich muzice si můžete zapařit na poctivý rock´n´roll! Hned o dva týdny později trochu přitvrdíme, protože 8. května tam zavítá brněnská parta INSANIA.
Na webu Vinyl disk musick najdeš výsledky ankety Best Czech Vinyl Disk 2013 o nejlepší tuzemský vinyl uplynulého roku:
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2013.htm
Tuzemská punk-rocková kapela BOY natočila nový videoklip k songu “Never break us down“, který najdeš na debutním albu Darkest visions.
http://youtu.be/CQnXt_TmTS0
V sobotu 26.4. proběhne v plzeňském klubu Kapsa křest debutního EP plzeňských DEMÖRALYZÉR, kromě nich zahrají FEAR OF EXTINCTION a RABIES. Songy z EP jsou k poslechu na jejich bandzone.
http://bandzone.cz/demoralyzer
Kravál v garáži vol. 2 je úspěšně za námi… velký dík patří všem, kteří dorazili, kapelám, které naservírovali smrtící sety! Bylo to příjemný odpoledne/večer… setkání s kamarády, potkání nových lidí, komunikace, koncert… je na každém jak to vnímá. Další koncert je v plánu, tak uvidíme, co se z toho vyklube. Jinak Mates nafotil opět parádní fotky, číhnout na ně můžeš zde:
http://foto.mattesh.com/2014-04-12-garaz2
Na světlo světa se vyklubal další počin Chyba Records. Tentokráte splitko dvou riot folkových kapel. CÁCORY jsou holky z Děčína hrající jinak v kapelách Tabula Rasa, Finis Afemie, atd., který předělali některý svý písničky a pár předělávek jiných kapel (Shut Up and Dance, Tyranie Identity,...) do folkový verze a začli hrát i koncerty naživo. Z původní srandy tak vznikla "žádaná" kapela, což nebyl původní záměr, ale kostky jsou vrženy. HLEDÁNÍ je pokračovaní neoblomného Dana z Orlové, kterého s kytarou a trefnýma textama můžete znát z Tyranie Identity, což je vlastně takové pokračování pod novým jménem. Zde: http://chyba.bandcamp.com/album/split-4 je album k poslechu a ke stažení, můžete přispět přes paypal, nebo po zadání "0" stáhnout zdarma. CÁCORY teď jedou na turné do Švédska s Avvikou a až se vrátí tak se začne makat na vydání tohoto materiálu na kazetě. Sledujte Chyba web novinky!
http://chyba.a-punk.cz/cacory-hledani-split
Na bandcamp milevského thrash komanda KRAOST najdeš nové songy, které by snad někdy měly vyjít jako split EP ze Singapurskými XANADOO…  na jejich část nahrávky se stále čeká. KRAOST nahrávali už v záři minulého roku.
http://kraost.bandcamp.com
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #10 zine
MEDICATION TIME / MENTAL TENSION – split EP
EXILENT / MORIBUND SCUM - split LP
EXISTENCE #1/2018 zine
NESOUČÁST STROJE – s/t EP
THE MILD – Coffin tree MC
RAIZES - Những Bài Học Từ Bà MC
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one