Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

>>>Info zde<<<

 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:      

20.10.17 – Plzeň (Městská plovárna) – JUCIFER (US), ALBATRE (NL)

THRASH NIGHTMARE 5


              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

FESTA DESPERATO - Propaganda plodí bomby MC
THE KILL - Make em suffer LP
RISPOSTA - Zaplať si sám LP
Dvacáté deváté číslo NOISE MASTERU je tu! Fanzin o 92 stranách (ano, nepodařilo se dodržet plánovaný menší počet stránek) obsahuje rozhovory s uličníky COMMODORE 64, drtičkou NAKOPALYPSA,  ďábly neposednými KUNTA KINTE, mladou krví DEATH WISH KIDS a pekelníky ENCORE. V biografiích se podíváme na kapely thrash metalového vlnobití, tak jako hardcore řezničiny a v neposlední řadě na power violence/grindcore vlnu. Kapely: COPE, MAUS BLOODROCUTED, IN VAIN, DISSECTOR, ORATOR, BESTIAS, BOMBARDER, WAGESLAVE, SACRIDOSE, LXS JUGADXS, NARAYAMA, AUGURS a KRUDS. Nespočet reportů na koncerty, recenze na muziku a čtivo. Vše na xerox tisku. O svou kopii piš na: rabies-noise@volny.cz.
Pražští punk-rockeři THE FIALKY vypustily do světa nový videoklip “Holiday“, ke shlédnutí na youtube:
https://youtu.be/VwME5WHcM9Q
DISKOBRA - Špinavý raw d-beat crust punk z Maďarska s texty v rodném jazyce se sociálním zaměřením a ex členy HUMAN ERROR, inspirovaný skandinávskými kapelami 80. let jako MOB 47, PROTES BENGT nebo DISCARD se špetkou finského punku, připomínající zpěvem staré klasiky jako KAAOS nebo TERVEET KADET. Vlastním stylem tak trochu ojedinělá kapela, naprosté krupobití! Materiál pochází z jejich demo kazety včetně dvou písní ze splitu CD s DISPLEASE. U Aback distribuce vychází v tento čas osm jedovatých písní, na černém vinylu s bílými, mléčnými cákanci v nákladu 500 kusů s vnitřákem a obalem tištěný na tuhém papíře. Cena za kus bez poštovného 125,-. Pro poštovní objednávku přidána placka a samolepka!! Kapela se na živo představí v průběhu MORE NOISE FOR LIFE festu v říjnu. Nahrávku můžeš poslechnout na kapelovém bandcamp profilu.
https://diskobra.bandcamp.com/album/a-diskobra-visszat-r
http://abackdistrorecords.blogspot.cz
Kapela JUST WÄR zve všechny v úterý 29. září 2015 do klubu Futurum, kde po boku slavných kolegů z branže the Casualties využije své vystoupení k tomu, aby krví a slzami pokřtila svou právě vycházející prvotinu - sedmipalec "The Last Goodbye" - kterou navzdory názvu nedává publiku poslední sbohem, ale právě naopak první bolestivý polibek smrti jako příslib dlouholetého teroru a psychického nátlaku do budoucna.
http://www.bandzone.cz/justwar
PR 109 BETON - Koňský Kokot LP (PRÁVĚ VENKU)
Hutná a brutální jízda hrubě ovlivněná švédským death metalem s punkovocrustovou dravostí. D-beat metal punk! Vychází jako luxusní gatefold! Pro fans švédského d-taktu stejně jako švédského old school death metalu. K dispozici i limitovaná edice na barevném vinylu.

PR 108 HERIDA PROFUNDA / HELLBASTARD split picture LP (PŘEDOBJEDNÁVKY)
Dalším titulem na Phobia Records je split picture LP mezi polskou hardcore / crust kapelou Herida Profunda (Rozbrat squat v Poznani) a UK stenchcore veterány Hellbastard. Vychází jako luxusní picture LP v nákladu 1000 ks a v kooperaci několika labelů z celého světa.
http://phobiarecords.net/
Na aktualizovaném bandcamp profilu DEAD HEROES recs. nalezneš k poslechu tři chytané tituly. Samostatný singl MEČEM NAPLOCHO. Jednostranné LP FAMINE “ Razzin“, kapela basáka THE AFTERNOON GENTLEMEN, DOG EGGS atd. Kompilace VA - Spazzin To The Oldies - A Tribute To Spazz LP s účastí několika kapel např: GETS WORSE, CHIENS, BOAK, CHULO, xKATExMOSHx a další.
http://deadheroeslabel.bandcamp.com
http://deadheroes.cz
Zářiové novinky z Hluboké orby... koncerty přodáné United crusties, tour poských kapel BURNT THE CROSS, S.A.T.A.N. atd. Bližší info v článku.
Osmý ročník festivalu  Mrkvancore se koná opět  již tento víkend v Polné u Jihlavy. Oproti minulým ročníkům se místo konání festivalu přesunulo z centra města, z areálu Zimního stadionu, kde bude probíhat rekonstrukce, na Bradská luka - 5 minut chůze za městem Polná, směr Věžnička. Stejně jako loni se i letos můžete těšit na dva dny plné hudebních zážitků různých žánrů. K festivalu patří rozmanitost a to bude letos opět splněno. Pozvánka zde.
Ve čtvrtek 10.09.15 se v Praze (modrá vopice) připrav na ostrý severský vítr, který k nám přivanou MAKABERT FYND (Swe) a UTANFÖRSKAPET (Swe), k destrukci dopomůžu dva lokální spolky GOMORA s SEBESTŘET. Bližší info zde.
Prázdiny skončily a Místní borci naplno rozjíždí svoje soukolí. 07.09.15 se v plzeňském klubu Anděl představí one-man projekt ZERO ABSOLU z Francie a spolu s ním VVHILE ze Srbska. Podrobnosti najdeš v pozvánce.
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
JACK / METH LEPPARD – split MC
AGATHOCLES / APOPTOSIS - split MC
BLIGHT - Thrashviolence MC
VA - EGER HARDCORE - comp. MC
DAILY LIFE SUCKS - Last Six Minutes of your Life MC
BOMBATENTAT – Životem zaplatíš EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one