Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
STRAFPALNET - Big feelings EP
Právě dnes vychází debutní album FEAR OF EXTINCTION - "...And They Still Suffer". D-beat / crust ze Středních Čech. K dostání ve třech edicích.
http://www.phobiarecords.net
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/fear-of-extinction-and-they-still-suffer-lp
Další titulem na německém labelu TVG recs.  bude split 10“ kapel CHRISTER PETTERSSON (SWE) a DUDMAN (JAP), které je právě v přípravě. Datum vydání je stanoveno na 17.08.2015. Krátká ukázka zde:
https://www.youtube.com/watch?v=wdf8DFpK990
Během července by mělo vyjít nové LP STOLEN LIVES – Budoucnost sviní. Kapela natočili klip k songu “Ztráta“, který můžeš omrknout zde:
https://vimeo.com/130703355
Polská thrashová mlátička RUSTED BRAIN, prezentující se rychlým a ostrým thrashem 80 let, vyrazí v polovině září na Česko – Slovenské turné, které bude obsahovat šest zastávek. Rusted Brain zamíří například do Pražské Modré Vopice, Ostravské Mandragory nebo do Slovenského Road Pub v Popradu.
http://rustedbrainband.wix.com/rustedbrain
Německá hardcore smečka TRACES OF YOU vyráží v létě na evropské turné se zastávkami v Česku a Slovensku. V plánu jsou tři koncerty: 21.7 - Mandragora Club – Ostrava, 22.7 – Road Pub – Poprad a 23.7 – ESO Bar - Nový Jičín.
http://tracesofyou.bandcamp.com
Červnové novinky z Hluboké orby… koncerty pořádané United crusties, SYIH live, distro + 2nd hand. Bližší info v článku.
Letos proběhne již sedmé pokračování festivalu NOISE PARTY. Opět se uskuteční v panenské přírodě na Šumavě v kempu Rechle u obce Oseky na Prachaticku. Tam kde není telefonní signál a v říčce se nechá najít třeba zlato, nebo pivo. Bývalý letní tábor pro skautíky nám už poněkolikáté nabídne střechu nad hlavou. Můžete se těšit jako vždy na fotbalový turnaj, weird pong ping, spoustu skvělých kapel a pravou pohodu u ohně s tofu buřtem třeba. Bližší info zde.
Pozvánka na druhý ročník jednodenního metalového festivalu METAL MADNESS, který proběhne na Sušickém Santosu 29.08. Info v článku.
 
 
Nezávislý festival v duchu 'Do It Yourself' vstupuje letošním ročníkem ve své sedmé pokračování, které proběhne v pátek 19. 6. od 18.00 hodin a v sobotu 20. 6. od 16.00 hodin v tradičním místě konání, areálu Boudy a přilehlých pozemcích v Čermné u Sušice. Posekaná tráva, parkování a stanování na loukách, nealkoholické i alkoholické nápoje, vegetariánské občerstvení, nabídka gramodesek a všechno ostatní, na co je návštěvník zvyklý nebo si hodlá zvyknout. Bližší info v článku.
Pokud se někdo pohybujete ve stínech Plzeňskýho undergroundu, tak už je možná znáte. Většinou na ně narazíte tak kolem jedný hodiny ráno, když jdou do hospody, pak kolem čtvrtý, kdy se přesouvají do non-stopu, a pak už je téměř nemožný je zastihnout. To je asi nevýstižnější popis členů kapely SNYDER. Co se týče samotný hudby, tak je to grungeovka poměr špíny a melodičnosti je tady dokonale vyváženej. SNYDER jsou prostě upřímný a nehrajou si na nějaký vyumělkovaný muzikanty, co se berou až příliš vážně. Zkuste debutový EP Lucky Peanut. Jsou na něm skladby, u kterých se vám bude chtít zazpívat si refrén a jen tak se kejvat do rytmu, ale zároveň i štípáky, kdy budete chtít prorazit hlavou cihlovou zeď. Pokud ti tady chybí kapela, která má takovej ten hodně špinavej Sub Popovskej zvuk, tak SNYDER jsou tvý lidi. Mysli na: Dinosaur Jr., Melvins, METZ, Mudhoney .Celé album k poslechu zde:
https://soundcloud.com/slushmagrecords/sets/snyder-lucky-peanut
http://bandzone.cz/snyder
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one