Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 21.04. 2018
Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
THALIDOMIDE, VZTEKLEC
...bližší info časem...

*******************************
sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
...bližší info časem...

              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP

        Info o koncertech:      


07.03.18 - Praha (Eternie) - SPELL (CAN), SVARTANATT (SWE)

Attack of swedish chainsaws 2018

LEGALIZE LOBOTOMY vol. IV.

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

MARXBROS / TRAVOLTA - split LP
DEAN DIRG - ...the last kid on the block LP
AC4 ‎– Umeå Hardcore EP
Ve čtvrtek 4.2. se v plzeňském Divadle pod lampou zastaví floridská kapela I SET MY FRIENDS ON FIRE (experimental / electronica / post-hardcore), jedná se o jedinou zastávku v ČR v rámci jejich evropského tour. Doprovod jim bude dělat ROSEDALE (alternative rock / pop punk) z Kanady a CONFESSIONS OF TRAITOR (hardcore / metal) z Anglie. Pozvánka zde.
Zimní variace benefičního festivalu undergroundového sdružení Pravěk proběhne ve dnech 27. - 28. ledna v pražském Café Exil. Bližší info v článku.
Německá power-violence banda BATTRA// se chystá na evropské tour společně se spřátelenou hc grupou LABDAM. Shánějí dva koncerty 24. a 25. Února. Povezou sebou kompletní backline a PA, potřebují peníze na benzín, jídlo a místo na spaní.  Pokud bys jim chtěl udělat koncert, napiš na: battrapunk@web.de.
battrapunk.bandcamp.com
labdam.bandcamp.com
Brněnská hardcore / punk kapela TRAUMA vydává svoje první demo. Obsahuje sedm válů, vyšlo u basáka Erika na kazetě a pokud ho nemáš, tak si looser. Pokud chceš být jen poloviční looser, demo je volně ke stažení zde: http://uloz.to/xzoTwWpB/trauma-demo-rar nebo volně k poslechnu zde: http://bandzone.cz/trauma1. V kapele se mimojiné sešly lidi z Bombatölcsér, Moral Hangover, Zeměžluč nebo Resurgo. Kazetu seženeš na traumapunk@seznam.cz nebo někde na našem koncertě. O úvodní malbu na obalu se postarala budoucí brněnská umělkyně F.F.F. - https://www.facebook.com/imploze.
Na Pravěk Noise Section právě vyšlo: Dlouho očekávané a problémy pronásledované apokalyptické splitko SHIKABALAUNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS konečně vychází v zatím malém nákladu 20 kusů, podle zájmu možná bude přidělávat. Grashu si můžete poslechnout z bandcampu:
https://unclegrashasflyingcircus.bandcamp.com/album/split-shikabala-uncle-grashas-flying-circus
 
Úsvitem soudobých přímých diktatur inspirované třaskavě noisecorové splitko UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUSBOKO HARAM SEMTEX PARTY: Jihadi John Memorial máme pro vás na vskutku totalitním formátu diskety, zde k poslechu:
https://www.youtube.com/watch?v=BPZiOIWBxJY
 
Undergroundové sdružení Pravěk právě vydává novou básnickou sbírku Willhelma Grässlicha, ve které nebude ani jediné písmeno!

Hlemýždí lobotomizér diktátor Portmon alias Jan Faix vydává svou knihu aforismů, zběsilých básní a jiných výplodů pod názvem Hysterický poetismus!

V přípravě je krvavý historický román Jana Limberského Poslední rána mečem, který líčí tragické osudy družiníka zavražděného knížete Václava! Uvidíme, kdy ho stihneme, ale určitě ho najdete na Žižkovské noci.

Máte-li zájem, pište na email killthepop@centrum.cz. Výměny vítané, do komise klidně taky.
Představujeme kapelu TARANTULAH z Malajsije, která vznikla v roce 2007 v Kuala Lumpur. Jedná se o špinavý metal-punk s naechovaným vokálem, v jejich muzice jsou cítit vlivy Motorhead, Municipal Waste, Disclose, Parkinson, Metallica, old Sepultura, Rumble Militia či The Bollock. Venku mají tři demo nahrávky, které jsou volně ke stažení zde:
http://altaraksara.blogspot.my/2015/10/tarantulah.html
Byl spuštěn preorder na čtyřicátý titul u německého fast labelu TVG records, kterým je velká deska australských grindcore maniaků SCUMGUTS. Deska vyjde koncem února v nákladu 200 kusů černý vinyl, 100 kusů bílý vinyl s plakátem a nálepkou navrch.
http://scumguts.bandcamp.com/album/scumguts
http://www.t-v-g-a-x.de
Nápad na společnou desku vznikl před téměř dvěma lety, když se kapelám pokazila společná dodávka cestou na koncerty a strávili spoustu hodin na polích někde u Mariboru. Právě teď se nápad změnil ve skutečnost a vychází společná split deska! Kapely není potřeba příliš představovat ale pro pořádek: THALIDOMIDE, dnes už matadoři politickýho hardcore punku v rychlejším tempu a EMPTY HALL OF FAME, kteří se dají označit za stálici hardcore scény s více osobními texty ve středním tempu.Poselství tohoto společného počinu vyjadřuje nejen obal desky, o který se postaral Roman, ale také myšlenky v textech na kterých si obě sebranky zakládají. Deska vychází, jak jinak než u PHR, který má na triku už minulé nahrávky THL i EHOF. PS: Punk bez politiky je posraný zboží!
http://bandzone.cz/thalidomide
http://bandzone.cz/emptyhalloffame
www.phr.cz
Řecká post-rock kapela CALF plánuje během května vyrazit na evropské turné. Shánějí koncerty mezi 10. a 12. květnem, pokud bys mohl pomoct, napiš na mail: safegig@yahoo.gr.
https://calfgreece.bandcamp.com
V půlce prosince nahrála hc/punková kapela KONTUZE ze Zruče nad Sázavou před svou smrtí šest songů ve studiu. Některé songy je možné vyslechnout na bandzone. Nahrávkou a následně posledním koncertem (v Pallasitu 26.12.2015) zakončila po čtyřech letech svou činnost. Nahrávka bude vryta do drážek a to na průsvitný sedmipalec Adrikovou nadnárodní společností z východu Slovenska. Tímto se na čtrnáct dní spouští předobjednávky na tento lathe cut, takže kdo má zájem, pište na hcvinyl@gmail.com. Bude se vyrábět na počet zájemců, takže kdo nepředobjedná, nemá!
http://bandzone.cz/kontuze
           Novinky v distru:          

NESOUČÁST STROJE – s/t EP
KAYWINNET - 294km EP
ASO-NAGA / RESTRICTION - split EP
EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC
NOISE MASTER #32 zine
VYDĚRAČ #5 zine
KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti! EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one