Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:      

More Noise For Life vol. 12

Pravěkfest VI

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
VA - Germany will be worse 4x EP comp.
(NEGATIV NULL, CRUEL FRIENDS, THE GENTLE ART OF CHOKIN, ILL NEGLECT, SICKMARK, CAPTAIN CAVEMAN, HENRY FONDA, DERBE LEBOWSKI)
TSUBO - Disdengo EP
Pope's Ass hlásí hotovo! LP STOLEN LIVES - Budoucnost sviní a 7"split PRŮMYSLOVÁ SMRT / THE TCHENDOS. Desky budou poprvé k dostání na Fluff festu, kde vystoupí SL a PS. Již avizovaná deska Budoucnost sviní obsahuje jedenáct songů + intro, vyšlo v počtu 300 kusů, černý vinyl 45rpm, insert. Deska vyšla v kooperaci labelů Pope's Ass, Maximed records, Rarach Katus, Waking The Dead, Ultima Ratio, Véva records, Soudruh, Apatrida records, Togue Sol Distribucion, Swamper, Kamčův D.I.Y. svět a kapely. Je to dokonalé spojení nasraného hc s thrashem! Splitko Průmyslová smrt / The Tchendos vyšlo v nákladu 250 kusů, barevný jednoduchý otvírací obal, černý vinyl 33rpm. Toto dílo vyšlo ve spolupráci obou kapel a labelu Pope's Ass. Průmyslovka vás tady posadí na prdel šesti nevydanými songy z roku 2012, které by byla opravdu škoda nechat jen tak ladem a nezvěčnit je v drážkách. Pražáky Tchendos asi moc lidí z hc/punk prostředí nezná, o to větší máte důvod si jejich jediný song na desce, Dnes naposled, někde poslechnout a případně si desku pořídit. Už teď si desku určitě můžete objednávat u některého z výše uvedených labelů...
www.popesass.cz
https://fuckingstolenlives.bandcamp.com
1.8.2015 vychází na Samuel Records nový singl - PAST - demo, 7"EP. K poslechu je umístěný na http://samuelrecords.bandcamp.com/album/past-demo a poprvé bude k dostání na Setkání svobodných duší v Rožnově pod Radhošťem, kde bude kapela vystupovat.
Na 116 stranách formátu A5 v brožované vazbě najdeš rozhovory s ET MORIEMUR, PRŮMYSLOVÁ SMRT, SUBROSA, AWRIZIS / POSTCARDS FROM ARKHAM, KALIYUGA, Pufffy, YBCA, ENDLESS, MÖRKHIMMEL, CROUCH, MASÁŽ, SAGVAN TÖFI, V.O.H., RETROPROTEST / UCHÁZÍM, CARL GUT, VIKA GOES WILD, DÁŠA FON FĽAŠA. MÖRKHIMMEL / GOMORA tour report (2015), KRABATHOR / BRUTALLY DECEASED tour report (2015), Země snů - Zážitkář ze severní Indie (2014), článek Muzikanti před kamerou, komiks, recenze na čtivo a nahrávky. Cena je 100 Kč (+poštovné). O sůj výtisk piš na: buryzone@seznam.cz.
Pozvánka na koncert uprostřed léta, který proběhne 10.08. v pražském klubu Kuře v Hodinkách, kde zahrají angláni OBSTRUCT a tuzemští FEAR OF EXTINCTION. Bližší info o koncert zde.
Přidány čtyři nové recenze na podzemní punkové tiskoviny... KAWAKAMIHO RÝŽE #2, SEBETVOR #2, KAZIMÍR #5 a HOW CAN LIMOKID KILL YOUR DREAMS #6.
Přidán report z koncertu Full speed ahead volume 1, který proběhnul 08.06. v Plzeňské Pohodě, kde zahrály kapely SPEEDTRAP (FIN), LAHAR, DEMÖRALYZÉR a WRECK SHIT. Report k přečtení zde.
Vychází nové číslo plzeňský Kawakamiho rýže. V pořadí druhé číslo diy zinu, kde najdete například rozhovor se Social Crisis, Vévou z Véva records, pamětnicí socialismus a další obvyklé záležitosti jako jsou reporty, recenze, sloupky atd. O svůj zin si napiš na kawaryze@seznam.cz.
Brněnskej projekt RESURGO vypouští po dvou a půl letech dvě ukázky z čerstvě udělané nahrávky. Tentokrát tu máme personální propojenost s kapelama jako My Dead Cat, Zeměžluč (rovnou dvakrát) nebo SUMO. Nahrávka se dělala po částech cca půl roku ve studiu Sonidos a obsahuje 10 válů ve 28mi minutách. Zatím není úplně jasný, jak nahrávka vyjde nebo jak se bude jmenovat, ale pokud seženeme ještě trošku chechtátků, tak bysme ji chtěli v omezeným množství vydat na LP (pár lidí už se našlo), pokud by ses chtěl zapojit, dej vědět na resurgo@centrum.cz.
https://www.youtube.com/watch?v=HmY7odMWEDA
https://www.youtube.com/watch?v=aFld9CCuo98
http://bandzone.cz/resurgo
MALOMOCNOST PRÁZDNOTY je bezesporu jedna z nejznámějších legend české punkové scény. Když před lety ukončila činnost nejeden tvrdý punker uronil slzu. Přesto, že kapela zpravidla nepravidelně hrála nějaké koncerty i v pozdějších letech něco jako vážnější návrat na scénu přišlo až letos. Mostečáci jsou zpět, v originální sestavě a budou rok vymetat kluby a festivaly. Zatím poslední nahrávka Malomocnosti vznikla před 17 lety(!) a tak bylo už opravdu na čase připravit novou desku. Je rok 2015 a Malomocnost vydává své první CD. Průřez všemi předchozími demáči i několik raritní songů, celkem 20 zářezů. Vše znova nahrané, konečně s perfektním zvukem. Kapele se na CD povedlo dostat i onu energii, kterou jsou její koncerty pověstné. Album vychází v režii kapely za pomoci PHR records a seženeš je jak na koncertech tak v PHR shopu.
www.phr.cz
http://bandzone.cz/malomocnostprazdnoty
V neděli 05.07. proběhne v Praze na Klinice ambient-noise večírek, kde zahrají BEAST NEST (electronic/drone experimental) ze států a pražský UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS (nun-core noise/industrial). Bližší info v článku.
           Novinky v distru:          

TSUBO - Disdengo EP
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one