Punk zine..!
              Naš Akce:            

07.04.2018 / Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
DIS-K47, THALIDOMIDE a další
...bližší info časem...


              Recenze:             
 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:     

Chaos Night Vol.1
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SICK/TIRED / TRIAC - split LP
BRÜNNER TODESMARSCH - Ilegální lágry, ilegální lidé 10"
BRAT PACK - Hate the neighbours LP
Švýcarská hardcore pětka INSANITY má v plánu odehrát tři koncerty na české půdě. 5.11. zahrají v Písku (Local club) společně s Finskými CRUCIFY THE FAITH a LIBIDO CHALLENGE, o den později 6.11. v Karlových Varech (Slash Bar) s libereckými SIGHT a poslední vystoupení se odehraje 7.11 v České Lípě (Rocku Archa club) společně s COUNTDOWN TO MADNESS A CRIPPLED FINGER. Upoutávka na mini-tour zde:
https://youtu.be/zw0RJbm_U28
Přidány dvě nové recenze na stále ještě aktuální nahrávky dvou tuzemských kapel... velká deska FEAR OF EXTINCTION ...and they still suffer a debutní sedmipalec JUST WÄR –The last goodbye.
Během posledního týdne přibylo v distru několik nových věcí, včetně nové čísla fanzinu SEBETVOR #3. Dalším titulem na kterém se bude podílet RAW ZINE records je split EP BOMBATÖLCSÉR / CARL GUT. Novinky: EP: PER CAPITA / DOOMSISTERS – split EP, DISKOBRA - A Diskobra Visszatér EP LP: STOLEN LIVES – Budoucnost sviní LP, PRAY FOR DEATH / V RUKOU OSUDU – split LP, THE BREED - Zeď LP Ziny: SEBETVOR #3 zine. Kompletní seznam věcí: http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Chci poděkovat všem za podporu a gratulace ze všech stran, velmi nás to těší! Ale je to teprve začátek... A co dál? Do jara vyřídit vše potřebné a pak se do toho vrhnout po hlavě. V plánu je malá rekonstrukce, nekuřácká hospoda otevřená všem, víc koncertů atd. Momentálně začal benefiční rozprodej některých věcí z mé hudební sbírky, plánují se nějaké benefiční koncerty v cizině atd. Koupě je totiž realizována z půjčených peněz od dvou lidí a bude se to muset splácet, nezbývají tudíž peníze na potřebnou rekonstrukci. Do jara potřebujeme tedy sehnat co nejvíc peněz a tak pokud máš nápad jak pomoci, rádi to uvítáme. Zatím jen financemi, materiál a lidskou otročinu bude třeba až na jaře... Takže pokud ti na Pallasitu záleží, můžeš uspořádat benefiční koncert nebo sbírku, vydat benefiční nahrávku, případně máš li peněz nazbyt, určitě dej vědět. Všechny informace včetně částečného rozprodeje sbírky najdeš na www.popesass.cz. Dík Sucháč.
Právě vychází split 7“EP kapel EVIDENCE SMRTI a BRÜNNER TODESMARSCH. Dva vály pekelného metal/punku versus 6 válů hardcore punk bordelu z Brna a okolí. Náklad je v počtu 250 kusů + 50 kusů limitované verze (jiný obal, modrý vinyl, plus plakát). Nahrané v dubnu resp. květnu  2014 u Rosičáka v Brně, mastering Peter / Tretradrot studio. Vydáno kapelami, pro kopie pište na kiljusystem-A-seznam.cz. Cena 110kč + pošta. Ukázky na bandzone profilech.
http://bandzone.cz/brunnertodesmarsch
http://bandzone.cz/evidencesmrti
Nezávislé vydavatelství Slush Records se hlásí o slovo. Poměrně krátce existující fanouškovský label se základnou v Plzni, již stihl vydat jeden samostatný singl, tři alba a točí i live sessions. Do jejich stáje patří kapely, jako například Snyder, efco. nebo Dildo Boyz. Nyní pod jejich křídly vydávají EP znovuzrození ANEURYSM. A vůbec první split album vydají emo hardcorový MELMÅC spolu s post-rockovými ARAI.
https://soundcloud.com/slushrecordscz/sets/aneurysm-retrospective
https://soundcloud.com/slushrecordscz/sets/melmac-arai-split-album-ma
První samostatné EP od hc-punkové skupiny z Bánské Bystrice PIVNICA je na světě. Zvukově a zaměřením navazuje na split EP, které kapela sdílela se skupinou SVINĚ! z roku 2014. Na singl kapela narvala šest písniček v kterých se střídají pomalejší pasáže s těmi rychlými. Kapela vznikla v roce 2003 inspirovaná kapelami jako Davová psychóza, Kritická situace nebo Toy pistols, připrav se na šestnáct minut živelné muziky. Deska vyšla v nákladu 220 kusů na průhledném modrém vinylu a 30 kusů limitovaná edice na modro-černém splatter vinylu. Vyšlo za spolupráce kapely a Ventilatörr Rechörds. O svojí kopii piš na: kubko.pivnica@gmail.com.
I když už se zdálo, že letos žádný koncert v garáži nebude, tak po akci kulový blesk přišla změna a v pátek 23.10.15 si dáme Kravál v garáži vol. 5, zahrají KUZIMU MABAYA a WRECK SHIT. Bližší info zde.
RZ 007 DISBEATLESS – s/t LP právě venku!
V kooperaci několika labelů včetně RAW ZINE records vychází první dlouhohrající, bezejmenná deska nezbedníkům DISBEATLESS. Členové kapely pendlují mezi Jihlavou-Brnem-Pelhřimovem, v sestavě najdeš basáka PRŮMYSLOVÉ SMRTI a na bicí hraje Mazi z GATTACA. Oproti minulým nahrávkám na povrch prosakuje více metalových vlivů, ale stále jsou cítit crustové kořeny. Devět metalických šípů s českými texty, které zasáhnou cíl. O svůj kus či výměnu piš na: trojka007@seznam.cz. Celé album k poslechu/volně ke stažení na bandcamp:
http://chyba.bandcamp.com/album/lp-2015

Nově zprovozněno 2nd HAND distro:
Zatím pouze EP, ale časem přibydou i LP… možnost výměny.
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/2nd-hand-distro

Nové věci v distru: RZ 007 DISBEATLESS – s/t LP, ANGRY BRIGADE / WOUNDEAD KNEE – split EP
Na cestě: DISKOBRA - A Diskobra Visszatér EP, SEBETVOR #3 zine
Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2

Stále k dostání:
1x RZ 009 COMMODORE 64 / RESTRICTION - split EP
8x RZ 008 RABIES / KLUTZ - split EP
3x RZ 006 KRIMINALITÄT / LICHENS - split LP
1x RZ 003 HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP
Klasických čtyřicet stran A5 pojmenovaných PREDČASNÁ VZBURA #7 je hotových. Najdeš tu cestopisy s turné ALEA IACTA EST & CONTROLLED EXISTENCE po Balkáně, HUMAN HUMUS, kteří tentokrát vyrazili na sever a do třetice jeden ne punkový z Kapverdských ostrovů. Pouze jeden rozhovor, ale za to s člověkem, který má co povídat Kamikaze Dan (majitel SPHC recs., LOTUS FUCKER a tři sta dalších kapel), mini články o malých kouskách svobody, anketa, Idi Amin – řezník z Ugandské Kampaly a tradičně recenze na časopisy a knihy. K sehnání na punkgen@gmail.com nebo v každém dobrém distru.
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one