Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
!!! INFO !!!
*******************************
neděle 02.09.
Plzeň
SECT MARK (IT), VZTEKLEC
...bližší info časem...


        Info o koncertech:      

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA

Fear fest 2018
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

RAGEOUS INTENT / HORSE BASTARD - split EP
DEAN DIRG - Verpisst LP
ARNOxDUEBEL / DISPARO! - split EP
Třetí pokračování metalového festivalu METAL MADNESS se odehraje poslední srpnový víkend 27.08. na Sušickém Santosu. Zahrají kapely: S.D.I. (DE), Casket(DE), Acid Force (SK), Mortifilia, Heaving Earth, Fleshless, Ytivarg, Naurrakar, Deflorace, Murder Inc. Bližší info v článku.
České výroční rockové ceny Břitva, zaměřené především na tvrdý rock, metal, punk či hardcore, oznamují nominace svého 15. ročníku. Rozhodlo o nich hlasování přesně 50 publicistů z mnoha magazínů, fanzinů či webzinů. Vyhlášení cen Břitva proběhne 16. dubna 2016 v brněnském klubu Melodka, kde vystoupí skupiny PERFECITIZEN, ANTIGOD, MINORITY SOUND, POSTCARDS FROM ARKHAM a FELISHA. Součástí večera bude také vyhlášení vítěze speciální ankety Osobnost scény, která je rovněž součástí nominačních seznamů, a dále uvedení dalších tří historicky významných skupin do Galerie legend.
http://cenybritva.cz/ceny-britva-oznamuji-nominace-za-rok-2015
Po třech letech přichází ostravští punk´n´rolleři z DEGRADACE s novou deskou! První na vinylu, první v nové sestavě a první na novém labelu. Sestava DEGRADACE se v roce 2013 ustálila na složení Rudee - zpěv, baskytara, Tommy Heroin - kytara, zpěv, Blinky - kytara, zpěv a Pode - bicí. Jsou to právě Podeho kulometné bicí a zkušenosti z předchozích hardcoreových angažmá, které v kombinaci s klasickými rock&rollovými riffy přináší nový celkový sound kapely. Album s názvem B-Side Blues, vznikalo průběžně během roku 2015. Celkově se na desce nachází dvanáct písní, které byly natočeny v jablunkovském GM Studiu pod taktovkou Martina Roženka (Ador Dorath). Ten se navíc ve třech skladbách objevuje jako host na piano.  Vedle něj na albu zní i charakteristický saxofon britského malíře a hudebníka Davida Johna Lloyda (Line). Album vychází u Papagájova Hlasatele pouze na vinylu s možností neomezeného poslechu na bandcamp.
www.phr.cz
http://bandzone.cz/degradace
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/b-side-blues
REPRESSIONE z italské Bologni umístili na svůj bandcamp volně k poslechu a ke stažení jejich nový materiál pojmenovaný "Fuoco".  Deset fláků rychlého, zuřivého antifa hc-punku. V nejbližší době by nahrávka měla vyjít na kazetě v nákladu padesáti ručně číslovaných kusů.
https://repressionehc.bandcamp.com/album/fuoco
Vychází první číslo kulturního zinu z Bardejovska - Slovensko, avšak nejen o bardejovské obskurní kultuře. Fanzin GAMBATY #1 vychází s přiloženým mini-CD, což je v plánu i do budoucích čísel. Úvodní příloha je z dílny Different records a obsahuje střetnutí chamraď crew na Štefana. Noise, kvílení a šokující příběhy Bacílka v komunistických procesech let padesátých. O svůj kus piš na: different.label@gmail.com.
Po klinické smrti se na scénu opět hlásí smogem zašedlé wiadomośći ze Severní Moravy a Slezska, v podání moravskoslezského hardcore-punkového Revíru. V současné době pouze na facebookové platformě: facebook.com/revir.wz.cz či revir.wz.cz. Na hlavní stránce najdeš koncerty v kraji, novinky apod. pro historii zajeď do sekce Fotky -> Alba. Pro případnou spolupráci, či zveřejnění koncertu piš do zpráv. Podporuj, sdílej, vzdoruj, odporuj a braň se... moravskoslezský revír - hardcore punk music webzine.
Další díl časáku SEBETVOR je připraven jít do tisku! Bude to 68 stran plných zajímavých rozhovorů a dalších pěkných patlanic od různých umělců a neumělců. Před-objednávat můžete na emailu sebetvor@gmail.com, cena je 70Kč. Uvnitř tě čeká anketa, křížovky, koláže, recepty, básně, povídky, emo výlevy, texty, obrázky, fotky a hlavně výslechy: Tall as Trees /DE/, Regn (Magnus) /NOR/, Core Belief, Místní Borci, Black Audio, kolektiv Sbírání, Korobushka Records, Acid Row, nulajednanulanula, M.P., In Basement, nějaké hc/punk celebrity a ještě nějaké maličkosti.

PS: stará čísla ke stažení v PDF zde:
http://ulozto.cz/xruUmcBQ/sebetvor-i-ii-a-iii-pdf-rar
V sobotu 16.4.2016 se v Píseckém klubu Papírák (Country klub za areálem bývalého Jitexu) uskuteční koncert čtyř kapel ku příležitosti oslavy společných kulatin Korka a Žrouta z Lahar. Zahrají ČAD (SK), LAHAR, GRIDE a RABIES. Info v článku.
Na úterý 15. 03. je nachystaný vypečený večírek v režii Místních borců, který se odehraje v plzeňském Divadle pod lampou za účasti italského dua OvO, ruských stoner-rockerů  THE GRAND ASTORIA a hlukového experimentátora NBDY. Bližší info v článku.
Během posledních dní přibylo několik nových věcí v distru, převážně punkové ziny, které teď v hojném počtu vychází. Většina nákladu třetího čísla RAW ZINU je již rozebrána, zbývá jen pár posledních kusů. Pokud ještě nemáš svůj výtisk, stále je možnost to napravit a klidně za něco vyměnit. Kompletní seznam věcí zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2

Novinky v distru: ZINY: SPÁLENÁ RAMENA #4, RAW ZINE #3, REVENGE OF THE NERDS #4, HERBIVORE #2, PREDČASNÁ VZBURA #7 LP: ADACTA – Tma LP, STOLEN LIVES – Budoucnost sviní LP, PRAY FOR DEATH / V RUKOU OSUDU – split LP EP: GRIDE / ABORTION - split EP, ROSA PARKS / ALIUSTERRA - split EP MC: DEATH WISH KIDS - Demo 2016 MC

Na cestě: ELENS #3/4 a HUMBLING EXPERIENCE #4
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #10 zine
MEDICATION TIME / MENTAL TENSION – split EP
EXILENT / MORIBUND SCUM - split LP
EXISTENCE #1/2018 zine
NESOUČÁST STROJE – s/t EP
THE MILD – Coffin tree MC
RAIZES - Những Bài Học Từ Bà MC
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one