Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

NOISE PARTY vol. IX

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BURIAL - Hungry wolves EP
SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
Koncem roku 2015 se poprvé prohnala Evropou kapela LICH KING, která spolu s dalšími bandami jako jsou Municipal Waste, Toxic Holocaust, Gama Bomb, Evil nebo Violator daly vzniknout druhé vlně thrash metalu. Lich King vznikli v roce 2004 jako one man projekt, který měl na svědomí Tom Martin. V roce 2009 Tom nabral thrashers z Ages Ago a od té doby jsou Lich King plnohodnotná kapela. Po roce a půl zavítají Lich King opět do Evropy. Přivezou sebou své nové album „The Omniclasm“ a hlavně pořádnou dávku thrashe. Jako support přijedou němečtí floutci Toxic Waltz a kočovníci z Austrálie Hidden Intent a aby toho nebylo málo, na každé zastávce se můžeš těšit i na český support. V Praze Coldblooded fish a Muder INC. V Brně banda z Krkonoš Exorcizphobia a v Ostravě Denet a polský Tester Gier. V ČR se můžeš těšit na tři květnové koncerty: 14.05. – Ostrava (Barrák), 17.05. – Brno (Klub na Dráze) a 18.05. - Praha (Žižkostel).
http://music.lichkingmetal.com
FULL OF HELL pověsili na youtube nový klip k titulní skladbě “Trumpeting ecstasy“ z připravované desky, která ponese stejný název a vychází pátého května na Profound lore. V psychotické skladbě/klipu hostuje na vokálu Nicole Dollanganger.
https://youtu.be/TFRoX3vIgew
V neděli 30.04.17 oficiálně vyšlo páté číslo fanzinu SEBETVOR - společné dílo různých sebetvorů a sebetvorek. SBTVR5 má 74 stran plus pár stran nějakého odpadu. Náklad je 100ks a cena jest opět pohyblivá 80-100 (či více) Kč :-D a pošta +25 Kč. Obsah je následující (cca): výslechy/zpovědi/rozhovory: Zmar, Franta Ikebara, Mara Jade, Porajmos, Disavoir Vivre, Rozhovor se Sebetvorkou obálky (Nůžkou), fotky od několika cvakálků/lek, anketa, report z cyklo výletu, report z mini-mini tour, nějaký zbytečný kecy, básně, říkanky, obrázky, omalovánky, koláže, vege recepty a taak.. Přílohu pro toto číslo připravil Petr Krepelka a jsou to nahrávky z koncertů několika skvělých kapel a interpretů.. (Arai, Aran Epochal, Bezbolestná, cpsm, Diamondline, Hissing Fauna, Chris Brokaw, India, Kalle, Manon Meurt, New Dog, Peleton, Tomas Palucha, Weird Owl, Zlato a nafta). Objednávat můžeš na emailu: sebetvor@gmail.com.
Pozvánka na druhé pražské pokračování PUNX PICNICu, tentokrát s podtitulem „Käng Attack!“. Dvoudenní akce proběhne ve dnech 19. – 20.05. a stejně jako loni se uskuteční v pražské Modré vopici. Běheh dvou dnů se představí necelá dvacítka kapel ze Švédska, Anglie, Itálie, Německa a nebudou chybět ani domácí bandy. Bližší info v článku.
Už dříve jsme tě informovali o připravované desce Švédů WOLFBRIGADE “Run With The Hunted“, která vychází za dva dny, tedy 28. dubna na Southern lord recordings. Krátce před vydáním je odtajněn další song "Return To None", k poslechu zde:
https://soundcloud.com/southern-lord-records/wolfbrigade-return-to-none
Zítra 26.04. se uskuteční v plzeňském Divadle pod lampou temná mše, kde zahrají amíci ALARIC (v sestavě najdeš lidi z DEAD AND GONE, NOOTHGRUSH, UK SUBS atd.) spolu s doom duem PINKISH BLACK a třetí do party jsou němečtí BALG. Bližší info na FB:
https://www.facebook.com/events/1942851519334782
Velké díky patří všem, kteří dorazili v sobotu 22.04. na garáž a podpořili benefiční akci pro Československý kastrační program. Taktéž děkujeme zúčastněným kapelám, které ze sebe vymačkaly maximum energie. Velice nás těší, že jste se nenechali odradit počasím, které nebylo úplně podle objednávky :-). Stejně jako na přechozích akcích zavládla parádní přátelská atmosféra, která napomohla bezproblémovému průběhu celého odpoledne-večera. Po včerejším úklidu musíme konstatovat, že máme radost, že většina odpadků skončila, tam kde měla, tedy v pytlích na odpad.

Celková částka, která se vybrala z dobrovolného vstupu a občerstvení je 4200,-. Ještě jednou díky, výtěžek z akce bude zaslán na účet Československého kastračního programu.

Díky za podporu, která nás motivuje k tomu dělat něco dál!

DIY garáž punk crew
Stáj Slush Records z Plzně posílá do boje dva své oře SNYDER a DILDO BOYZ, kteří cválají někde mezi tragédií a komedií! Moravo! Slovensko! Připravte se, we are coming! Kytarová music, technicky ne tak super jako Eric Clapton, ale ze surovostí šamanů z popelnice. Koktejl smíchu a pláče, jedinečný riffy, holý pravdy, paruky, řev, žonglování s promilema, genialita slepé větve těsně před zrozením člověka. Sečteno podtrženo -100% zábava!
27.4. –Kolín, Bar Pod Hodinama
28.4. –Břeclav, Klub Piksla
29.4. –Bratislava, Klub Fuga
30.4. –Jihlava, Klub Bezvědomí
1.5. –Praha, TBA
https://dildoboyz.bandcamp.com
https://snydermusic.bandcamp.com
Na Spastic fantastic byl spuštěn preorder na dva chystané tituly. Prvním titulem je čtrnácti skladbové jednostranné LP ABRISS. Nová hardcore-punk akvizice Dortmund/Münster ve které mají prsty lidi z kapel MANN KACKT SICH IN DIE HOSE, WE LAUGH, DISMALFUCKER a NERVOUS BREAKDOWN. Deska by měla vyjít 05.05.17. Dále byl spuštěn preorder na split EP  dvou belgických kapel CHEAP DRUGS / SUNPOWER. CHEAP DRUGS zní jako kolize REAGAN YOUTH / CIRCLE JERKS se silným odkazem na 80´s hardcore. SUNPOWER hrají hc-punk v tradici DEAD KENNEDYS, NEW BOMB TURKS, ANGRY SAMOANS nebo POISON IDEA, tohle tě prostě musí chytnout! Deska vychází 14.05.17.
https://spasticfantastic.bandcamp.com/album/abriss
https://spasticfantastic.bandcamp.com/album/cheap-drugs-sunpower-split-7
http://www.spasticfantastic.de
Právě vyšlo nové LP LÁJE - “Přicházíme ze tmy“, kde se sešli hlavy z kapel jako Rapsöd, Gattaca, Disbeatless, Kolona, atd. a nahráli lesní příběh v heavy/stoner/metal kabátu. Pokud bys chtěl/a desku v libovolným počtu pro sebe, do svýho distra, nebo udělat někomu radost, tak napiš na mail: chyba@riseup.net, budeme rádi, když se deska dostane i do jinejch rukou :) Cena je 250 až 300 korun, vyšlo v nákladu 200ks. Osobní předání lze udělat v Brně, v Děčíně v čajovně Ve Vlnách, v Jihlavě ve Snowbitch skate shopu, nebo v klubu Bezvědomí a postupně přibudou další místa a města, kde si desku můžete pořídit bez použití pošty.
http://laje.cz
https://chyba.bandcamp.com/album/p-ich-z-me-ze-tmy
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one