Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

>>>Info zde<<<

 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:      

THRASH NIGHTMARE 5

28.10.17 - Plzeň (Městská Plovárna) - OVO (IT), VELO


              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ARROGANT STATE / SLUTET - split EP
GRAF ORLOCK - Destination time today LP
FESTA DESPERATO - Propaganda plodí bomby MC
Brněnské vydavatelství Voltage records vydalo další zářez, který se zapíše do street-punkové historie. Čvrtou řadovou desku právě vydávají mexičtí floutci z města Guadalajara ACIDEZ. Hrdí následovníci The Exploited a The Casualties přináší mix street/punku a thrashe v té nejvíce předvídatelné a nejupřímnější podobě. Jedenáct skladeb zpívaných jak v rodné španělštině, tak v angličtině. Celá deska je tematicky balena a obsahuje download kód, 3D brýle a obří, rozkládací plakát. Barevný vinyl. Deska je k dostání také jako digipack CD nebo ke stažení přes iTunes. Desku objednávejte přes email info@voltagerecords.eu nebo již brzy na novém webu Voltage records (www.voltagerecords.eu). ACIDEZ v těchto dnech startují své měsíční turné po Evropě, které začíná v Rusku, a k vidění budou i v ČR na třech zastávkách - v Praze, Ostravě a Brně. Nový videoklip zde:
https://www.youtube.com/watch?v=M2bjPAt8KkY&feature=youtu.be
Mr. NBDY a Mr. KAOS dali hlavy a efekty dohromady a výsledek najdeš k poslechu na bandcamp. KAOS je španělský noisemaker (splity s Guilty C., Government Alpha, WoM atd..). Vyjde kazeta a spolu s ní ještě DSE - NOISE ACTION / EAR MEAL + zine a speciální číslo BBD zinu s podtitulem ZVUKU VSTŘÍC. Brzo také vyjde split kazeta v USA - X EYES / NBDY  na OBFUSCATED records. Více info brzy.
https://mrnbdy.bandcamp.com/track/tubodies-demons-of-love-from-outer-space-dirty-dancing-for-daleks
Portugalská d-beat mašinérie DOKUGA se v rámci jejich čtyřdenního mini-euro-tour zastaví v pátek 6. května v Chrudimi (klub Agora). Společně s nimi vystoupí: VICTIMS OF CLASSWAR (DE), KRÜGER, NOMA, DEATH WISH KIDS. Bližší info v článku.
Do světa byla vpuštěna upoutávka na nový hiphopový album KOLONA - Krádež, kde najdeš několik zajímavejch featů v lehce koncepční zpovědi v kradenejch beatech - na prvotní song "Přes palubu" mrkej zde: https://youtu.be/sNjPUBodDp8. V červnu by mělo bejt hotovo. Chystá se i song "hajzle my sme z jihlavy", kterej vyjde na novým album Pio Squad, kde najdeš jihlavský rapy pěkně pohromadě. Sleduj koncerty na:
http://kolona.musicforliberation.com

Kapela LÁJE nahrává na novou desku, najdeš tu ex lidi z Rapsöd, Gattaca, Disbeatless, či ERCP. Bude to heavy, o zvuk se stará strejda Blum a ochutnat můžeš demo zde:
https://www.youtube.com/watch?v=pRuNg1_DX2E
http://chyba.a-punk.cz/laje

Taky se nám blíží letošní FOTBAL PROTI RASISMU ve Věžničce u Jihlavy, jestli v diářku nemáš zakroužkovaný datum 6-7-8 května, tak to koukej udělat a přijet!
http://fpr.musicforliberation.com
Itálie začíná být poměrně úrodná na Thrashové kapely. Důkazem toho jsou například kapely GAME OVER nebo ULTRA VIOLENCE. Právě druhá jmenovaná kapela se objeví na konci května na českých pódiích: 25.5 Praha (Modrá Vopice), 26.5 Havířov (My Rocket Club), 27.5 Karlovy Vary (Slash Bar), 28.5 České Budějovice (Music Club Velblou).
https://www.youtube.com/watch?v=dUfeF3SY5Q0
Ve středu 18. Května se v Novém Jičíně (Eso bar) odehraje koncert německé hardcore kapely GONE TO WASTE, která do ČR zavítá v rámci svého evropského turné.
https://youtube.com/watch?v=ky6rywUOodE
Vyšlo „posmrtné“ EP kapely, která nás opět o pár let vrátí v čase. Jedná se o singl pražských LAKMÉ. Na nahrávce jsou tři písničky, které zatím nevyšly na vinylu – „Labutí píseň“, „Krajina živoucí smrti II.“ a „První píseň o naději“. 7“EP je venku a náklad je 200 ks. Při poslechu můžete zavzpomínat, pamětníkům třeba udělá radost, a aktuálně lze díky němu nahlédnout zpátky do roku 2008. Vyšlo za spolupráce Samuel Records & Music For Liberation. Lakmé již nejsou funkční, z kapely následně vznikla Dakhma, Remek, Gattaca. Singl si můžeš objednat na samuel.records@seznam.cz. K poslechu je na: samuelrecords.bandcamp.com.
Nová nahrávka švédských crusterů PASSIV DÖDSHJÄLP právě vychází u Phobia records. Sedm válů hrubého d-taktu s metalovým zvukem ve stylu Skitsystem / Wolfbrigade nebo Martyrdöd od téhle čím dál lepší skandinávské smečky. O obal se opět postaral Costin Chioreanu (obaly a grafika pro kapely jako Grave, Vader, Svart Records, Terrorizer atd. atd.). Ukázka zde:
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/passiv-d-dshjalp-tecken-p-idioti-10lp

Web Phobia records podělal výraznou změnu a může se pochlubit novým designem, tak to běž očíhnout.
http://www.phobiarecords.net
Třetí vydání RAW ZINU je rozebráno. Velké díky za podporu! Pár kusů se dá ještě určitě sehnat v distrech: PHR, Pure heart, Aback distro recs., Dead heroes, Totalitarianism still continues (SK) a další. Do distra přibylo několik nových zinů a EPéček, tak na to mrkni! Kompletní seznam věcí v distru zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2

Novinky v distru: ZINY: COMMUNAL GRAVE #3 + LP compilation, KAWAKAMIHO RÝŽE #3, ELENS #3/4, HUMBLING EXPERIENCE #4 EP: DEBACLE – s/t EP, SICK TIMES / NO MISTAKE – split EP, TÖTENTANZ / OMEGA SS – split EP, LIFE POSSESSION - Miliony let EP, BOMBANGREPP - Förrådd Av Samhället EP

Na cestě: ZINY: SEBETVOR #4, MALSTRÖM #6
SURFIN' BAZOOKA je nové avantgardní / free jazz / noise duo ve složení Jan Grunt (saxofon / efekty) a Uncle Grasha (noise). Záznam z prvního vystoupení, které proběhlo 19. 3. v Praze na “Noise cave“, je nyní k poslechu na youtube:
https://youtu.be/A7wsrQEWInc
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
JACK / METH LEPPARD – split MC
AGATHOCLES / APOPTOSIS - split MC
BLIGHT - Thrashviolence MC
VA - EGER HARDCORE - comp. MC
DAILY LIFE SUCKS - Last Six Minutes of your Life MC
BOMBATENTAT – Životem zaplatíš EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one