Punk zine..!
              Naš Akce:            

07.04.2018 / Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
DIS-K47, THALIDOMIDE a další
...bližší info časem...


              Recenze:             
 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:     

Chaos Night Vol.1
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SICK/TIRED / TRIAC - split LP
BRÜNNER TODESMARSCH - Ilegální lágry, ilegální lidé 10"
BRAT PACK - Hate the neighbours LP
Začátkem května vyšly na Southern lord reedice alb Snakereigns (2012) a Night Jerks (2014) od Norské bandy OKKULTOKRATI, která ve své muzice mixuje hned několik stylů s řádně špinavým zvukem. Na své si přijdou fandové punku, d-beatu a black metalu. Po dvou songách k poslechu na jejich bandcamp:
http://okkultokrati.bandcamp.com
Právě vyšel nový environmentální komiks PATRIK. Jak už sám název napovídá, jde o příběh Patrika, který se nechce jen nečinně dívat jak lidé ničí přírodu, kterou má rád. Komiks nakreslil Rišo Matvej a vychází na Slovenském lokálním zin pressu High forehead. 28 stran na recyklovaném papíru s barevným obal na tvrdším papíru. V případě zájmu piš na mail: peter.kocis@outlook.com.
https://youtu.be/RHT-VEUY7yU
Brazilský těžkotonážní hardcore WORST se chystá na evropské tour v rámci kterého se zastaví i na třech zastávkách v ČR: 22.06. Jihlava (Music Club Bezvědomí ), 23.06. Praha (Modrá Vopice), 24.06 Havířov (My Rocket).
https://www.youtube.com/watch?v=jp0ad9-OTfY
Místní borci si pro vás na čtvrteční večer 12.05. připravili elektro večírek, kde vystoupí běloruské duo AMBASSADOR21, pražští V0NT, kde najdeš členy REMEK a celý večer odstartuje DJ ZIPPER. Bližší info o kocertu zde.
Během týdne dorazila menší zásilka od maďarského labelu POSTHUMAN production. V distru, tak najdeš osmé číslo maďarského fanzinu POSTHUMAN, který je psaný v angličtině a posmrtnou kazetu maďarských grindcoristů DIN-ADDICT - Neurosexual Deformation. Též dorazil balíček s jubilejním třicátým číslem Šakalovo NOISE MASTERu. V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz. Kompletní seznam věcí v distru zde:http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Na úterní večer 03.05. si pro vás Místní borci připravili emotivně laděný večírek, který se odehraje v plzeňském Andělu za účasti kapel: CARELESS (swe), PAAN (de), CHUCK SJ HAY (uk), DET ÄR DÄRFÖR VI BYGGER STÄDER (swe). Bližší info o koncertu zde.
Šestnáctého září by mělo vyjít v pořadí již páté album Italskému noise-rockovému triu MORKOBOT. Nahrávka se bude jmenovat “GoRgO“. MORKOBOT používají dvě basy, která doprovází bicí nebo naopak? …a tím vyluzují až hypnotické tóny. O vydání se postará label Supernatural cat z Itálie, kde vyšly i přechozí nahrávky MORKOBOT.
morkobot.bandcamp.com
Francouzská kapela CAVE NE CADAS se v červenci chystá na evropské tour a momentálně shánějí koncerty ve dnech 16.,17. a 18.7. Hudebně se jedná o temnotu někde na rozcestí mezi crustem / stonerem. Jednotlivé členy můžeš znát z kapel YEARS OF DECAY, ART 238, WEDA, KEITH PROJECT, FOOTNAILS SUCKERS, NELSON MONTFORT ORCHESTRA a další. Kapela sebou poveze kompletní backline, který může zapůjčit dalším kapelám. Potřebují veganské jídlo, místo na spaní a peníze na benzín. Pokud jim chceš udělat koncert, napiš na mail: benoitboomerang@yahoo.fr. Na bancamp najdeš k poslechu materiál nahraný ve zkušebně, letos v únoru. V přípravě je velká deska, která by měla vyjít v srpnu.
https://cavenecadas.bandcamp.com
Co nevidět by mělo vyjít split EP dvou Rumunských kapel VOID FORGER a VVVLV. Každá kapela má na své straně po jednom songu. V obou případech se jedná o brouzdání v temných crustových vodách a místy tě čeká brodění bahnem. Nahrávku můžeš poslechnout na bandcamp či youtube.
https://voidforger.bandcamp.com/album/split-w-vvvlv
https://www.youtube.com/watch?v=Sz3wYRZT-X4
Nová punková kapela s finského Oulu se jmenuje DEPOSIT MAN a právě je venku jejich debutní CD, které je originálně pojmenováno “ep”. Nahrávka obsahuje pět melodický punkových songů s lyrikou o politicích a každodenním životě. Celá nahrávka k poslechu zde:
https://soundcloud.com/depositmanpunk
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one