Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

NOISE PARTY vol. IX

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BURIAL - Hungry wolves EP
SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
Byl spuštěn preorder na čtyřicátý titul u německého fast labelu TVG records, kterým je velká deska australských grindcore maniaků SCUMGUTS. Deska vyjde koncem února v nákladu 200 kusů černý vinyl, 100 kusů bílý vinyl s plakátem a nálepkou navrch.
http://scumguts.bandcamp.com/album/scumguts
http://www.t-v-g-a-x.de
Nápad na společnou desku vznikl před téměř dvěma lety, když se kapelám pokazila společná dodávka cestou na koncerty a strávili spoustu hodin na polích někde u Mariboru. Právě teď se nápad změnil ve skutečnost a vychází společná split deska! Kapely není potřeba příliš představovat ale pro pořádek: THALIDOMIDE, dnes už matadoři politickýho hardcore punku v rychlejším tempu a EMPTY HALL OF FAME, kteří se dají označit za stálici hardcore scény s více osobními texty ve středním tempu.Poselství tohoto společného počinu vyjadřuje nejen obal desky, o který se postaral Roman, ale také myšlenky v textech na kterých si obě sebranky zakládají. Deska vychází, jak jinak než u PHR, který má na triku už minulé nahrávky THL i EHOF. PS: Punk bez politiky je posraný zboží!
http://bandzone.cz/thalidomide
http://bandzone.cz/emptyhalloffame
www.phr.cz
Řecká post-rock kapela CALF plánuje během května vyrazit na evropské turné. Shánějí koncerty mezi 10. a 12. květnem, pokud bys mohl pomoct, napiš na mail: safegig@yahoo.gr.
https://calfgreece.bandcamp.com
V půlce prosince nahrála hc/punková kapela KONTUZE ze Zruče nad Sázavou před svou smrtí šest songů ve studiu. Některé songy je možné vyslechnout na bandzone. Nahrávkou a následně posledním koncertem (v Pallasitu 26.12.2015) zakončila po čtyřech letech svou činnost. Nahrávka bude vryta do drážek a to na průsvitný sedmipalec Adrikovou nadnárodní společností z východu Slovenska. Tímto se na čtrnáct dní spouští předobjednávky na tento lathe cut, takže kdo má zájem, pište na hcvinyl@gmail.com. Bude se vyrábět na počet zájemců, takže kdo nepředobjedná, nemá!
http://bandzone.cz/kontuze
Byl spuštěn preorder na nový sampler od Spatic fantastic recs, který nese název "Sex mit Bekannten". Najdeš na něm 35 kapel, které se prezentují nevydanými skladbami a řežou do toho v rytmu d-punku, neon-thrash-hardcore, thrashbeat, garagepunk, powerpop. Kapely zúčastněné na kompilaci: Brutal Verbimmelt, Chuck Damage, Danger! Danger!, De Høje Hæle, Der Feind, Derbe Lebowski, Front, Grossebombeallesweg, Hans-Dieter X, Henry Fonda, HIGH, Kackschlacht, Leidkultur, Liberty Madness, Mann kackt sich in die Hose, Mülheim Asozial, Nihil Baxter, Reiz, Sad Neutrino Bitches, Schwule Nuttenbullen, Septic Dieter, Shifka Chiefs, Sidetracked, Sniffing Glue, Sonic Abuse, Sweatshop Boys, T-34, Tatort Toilet, Teenagefrust, Teenage Hate, The Instigation, The Rätz, TV Eye, We Laugh, Zustände. Vychází na LP v klasické (černý vinyl, samolepka, plakát A2)  i limitované edici (žlutý vinyl, kondom, samolepka, plakát A2) nebo na MC (žlutá kazeta ve žluté krabičce, plakát A2).
http://www.spasticfantastic.de
MOB 47 – Kärnvapen Attack – EP
Dolis klasického švédského hardcore punk sedmipalce z roku 1984. Devět rychlých a nasraných skladeb! Ručně tištěný sítotiskový obal a vnitřák. Na rozdíl od edice na Havoc vychází s alternativním obalem použitým v roce 1989 u dolisu na Uproar records.

VIVISICK – Nuked Identity – CD
Nová deska japonských hardcore / punx Vivisick plynule navazuje na „Respect And Hate“ z roku 2008. Deset skladeb, 23 minut a hodně divoký hardcore / punk pro fanoušky The Stalin, Toy Dolls, 625 a tradičního Japcore. CD vychází ve speciálním plnobarevném kartonovém boxu.

CONSUME – s/t – CD
Parádní vyseceoktanový hardcore / crust ze Seattle / USA. Ex členové Shitlist, Disrupt, State of Fear, Decrepit... Deska obsahuje skladby z s/t 7EP, splitů s Hellshock a Resolve, Forked Tongue 7”EP plus jeden kompilační track. Dohromady 18 skladeb a 42 minut. Vše nahráno jako jedno studiové session v roce 2003.

DISCARD – Death from Above – EP – 2n press
Dolis klasické 7“ od pionýrů švédského d-beat hardcore punku. Discard byl založen v raných osmdesátých letech členy Mob 47, Protest Bengt (Åke, Chrille) a Agoni (Per). Byla to jedna z prvních švédských kapel inspirovaných Discharge – v pozdějších letech následovaná armádou dalších d-beat kapel. Death from Above EP původně vyšlo v roce 1990 na labelu Jesus Kudd records a o dolis se o mnoho let později postaral Rodel records. Na singlu najdete šest přímočarých skladeb ovlivněných "Hear nothing..." érou Discharge. Discard mimo singlu ještě vydali v roce 1985 demokazetu (odkud všechny skladby pochází), pak velkou desku Four Minutes past Midnight a mají i zářez na kompilaci Really Fast Vol 3. Insane Society verze 2015 vychází s novým obalem tištěným ručním sítotiskem.
http://insanesociety.net
V těchto dnech právě vychází společná deska kapel V RUKOU OSUDU (CZ), MUSHROOMS OF YUGGOTH (CZ), 71TONMAN (PL), O.D.R.A. (PL). Titul nese název "Four Stirred Hatreds" ("Čtyři smíchané nenávisti") a byl vydán svépomocí (bez labelů) na 12" vinylu (45 RPM) v nákladu 250 ks, k sehnání přímo u kapel (V rukou osudu: vrukouosudu@email.cz), Mushrooms of Yuggoth: mu3hroom3@gmail.com, 71TONMAN: 71tonman@gmail.com, O.D.R.A.: odraband@o2.pl).
V sobotu 20.2.2016 (Písek – Pí club) zavítá do našich končin současná špička dánského death metalu, kapela UNDERGANG z Copenhagenu. Do ČR přijedou na jediné dva koncerty – Břeclav a Písek, které odehrají společně s DEIQUISITOR. Taktéž death metalová skvadra z Dánského města Ringsted. Jak v Písku, tak v Břeclavi si s nimi zahrají jihočeští grindeři KAOSQUAD (Písek/Blatná) a písecký line-up doplní pořádající thrash komando LAHAR. Pozvánka zde.
Pozvánka na výroční stou akci v režii Místních borců, která se odehraje v sobotní večer 19.12. v plzeňském Divadle pod lampou, zahrají kapely: WHITE WINE (US/DE), DEBBI LOVE, DOGS FOR BREAKFAST (IT), ARAI. Bližší info v článku.
Z pohrobků Gattaca, Rapsöd, ERCP, či Disbeatless vznikla nová Jihlavská kapela LÁJE. 19.12.2015 v jihlavským klubu Bezvědomí (ex Edgar) proběhne první koncert společně s: ARGONAUT (stoner rock, HK), VLNĚNA (noiserock, Praha.Brno), IKIRU (emohardcore, Krupka.Děčín. LÁJE se pohybujou někde mezi Black Sabbath-Doomriders-Kylesa, textově se jedná o lesní příběh prozření mysli.
http://chyba.a-punk.cz/laje-premiera-19-12-2015-bezvedomi

25.12.2015 vyjde kompilace "Jihlavský Útok/Jihlava Attack", kde je zachycena většina kapel jihlavskýho podzemí zhruba 10let nazpět, takže něco pro pamětníky. Jednak vyjde fanzin s popiskama a s cédéčkem a na http://chyba.bandcamp.com vyjde i online!

Po novým roce čekej novej koncertní playlist KOLONA a nový hiphopový tracky s novou produkcí. Gattaca má novýho bubeníka, takže bude víc času na rap.
http://kolona.musicforliberation.com

Nezapomeň si pustit novej solo projekt Edoshe a jeho narepovanej scifi příběh "Psychoscifi":
https://www.youtube.com/watch?v=NlmhTsPI98M
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one