Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:      

More Noise For Life vol. 12

Pravěkfest VI

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
VA - Germany will be worse 4x EP comp.
(NEGATIV NULL, CRUEL FRIENDS, THE GENTLE ART OF CHOKIN, ILL NEGLECT, SICKMARK, CAPTAIN CAVEMAN, HENRY FONDA, DERBE LEBOWSKI)
TSUBO - Disdengo EP
Vyšlo čtvrté číslo fanzinu SPÁLENÁ RAMENA. 44 stran v anglickém jazyku skrývá rozhovory s kapelou DISWOLF a labelem Wargame records; brněnská nová krev: MORAL HANGOVER, GODOT YOUTH, KULLERVO, TRAUMA; DOOMSISTERS (Francie) Squatting in Amsterdam, Berlínská scéna s Fleshbug collective, tour report ONANIZER/ TERRORELHÁRÍTÁS, koncerty venku v Brně + recenze demokazet, vinylů a fanzinů. Cena: 50 Kč + 17 Kč.
spalenaramena@gmail.com
Nová grindcorová banda z Brna NO GOD RHETORIC právě nahrála první demo, které najdeš k poslechu na bandzone:
http://bandzone.cz/nogodrhetoric
Desky, které jsou zadané do výroby: PASSIV DÖDSHJÄLP - Tecken På Idioti 10"LP, HOW LONG? / SLAVERY split EP, SVAVELDIOXID - "Ändlös Mardröm" 12"LP, FÖRGIFTAD - "Skit Ska Skit Ha" 12"LP, GOMORA nové LP.

Brzy půjdou do lisovny: INSTANT SECTION EIGHT 7"EP, WAARFACE 7"EP, URSUT nové album.

PUNX PICNIC aka 15 let Phobia Records
13. - 14.5.2016 / Praha / Modrá Vopice
Po roce výpadku se opět vrací dvoudenní Punx Picnic, který se tentokrát bude konat v Praze a bude něco jako oslavou 15 let fungování Phobia Records. Zatím potvrzené kapely jsou např. CRUTCHES, FÖRGIFTAD, ABSURD SS, BETON, ANTIGEN, NON-PRESIDENT, ANTIGEN, CALL THE COPS atd. atd. atd.
http://www.phobiarecords.net
BBD PUPPY 11 -NBDY - Live At DBY Records- kazeta / stavebnice
Každá kazeta nahrávána live u nás v DBY velitelství na našich noise sedánkách. Kazeta má vytahanou pásku a je roztrhaná a rozkousaná samotnou Blondie. Všechny pásky jsou pomotoný dohromady a u každý je prázdná kazeta + plus páska, obal, speciální obal a vše zavařeno v pytlíku. My v DBY nejsme rádi, když lidi co nemají psa se nudí v zimě doma a tak nás napadla tato stavebnice. Můžete si pásku slepit, namotat a přehrát. Ani my v DBY netušíme co na ní je, takže každý bude mít originální nahrávku a ještě se doví co Mr.NBDY poslouchal v mládí, protože ne každá nahrávka je přes celou stranu a nebo obě. Edice 11 ks - 50 kč

BBD PUPPY 12 NOBODIES - .....
silence 4,5" one sided EP + tisk na B straně- edice 12 ks. Kolaborační set Blondie a Mr.NBDYho . Je na něm jen ticho, proč? To je napsané v bookletu...  60kč

V distru spoustu nových noise kazet od Kitty Play Records, Skull Records a další, pro aktuální distrolist piš na: dby@dogloversrecords.net.
Po vyprodaném prvním díle Punkového praporu přichází Petr B. Výškovický s novou knihou.Ve volném pokračování úspěšné prózy Punkový prapor autor čtenáře zasvěcuje do příprav na jednorázové výroční zmrtvýchvstání rozpadlé punkrockové skupiny. Kapitoly, odehrávající se v současnosti, jsou proloženy náhledy do třicet let vzdálené minulosti, kdy jeden z hlavních protagonistů příběhu začínal inklinovat k punkovému hnutí. Téměř thrillerový nádech dodávají knize výňatky z deníku neonacisty, pečlivě se chystajícího k likvidaci frontmana kapely, jejíž název román nese. Kniha o 268 stranách vychází, stejně jako předchozí příběh, u Papagájova Hlasatele.
www.phr.cz
Přestože nadcházející již 15. ročník cen Břitva by mohl být příznakem jejich dospělosti a možného průniku do vyšších sfér, nejtvrdší tuzemské hudební ocenění zůstává tam, kde je mu nejlépe, tedy v undergroundu. Bez finančního zázemí, ale současně bez oficiálně prezentované podpory jakýchkoli obchodních, mediálních či dokonce generálních partnerů. Předávání cen za to nejlepší z české ostřejší produkce proběhne v sobotu 16. dubna 2016, a to jako již tradičně v brněnském klubu Melodka. Zahrají kapely PERFECITIZEN, ANTIGOD, MINORITY SOUND, POSTCARDS FROM ARKHAM a FELISHA. Hlasování několika desítek publicistů, zaměřených převážně na rock, metal, punk nebo hardcore, proběhne v únoru, a jimi určené nominace budou zveřejněny v průběhu března.
www.cenybritva.cz
Kompilace "Jihlavský Útok/Jihlava Attack", kde je zachycena většina kapel jihlavskýho podzemí zhruba 10let nazpět, nakonec vyjde 22.1. na koncertě znovuzrozených RAPSÖD v Jihlavským Bézu. Jednak vyjde fanzin s popiskama a s cédéčkem a na http://chyba.bandcamp.com můžete sosat a poslouchat.

30.1.2015 - V Bézu teď uslyšíte hiphop živě pravidelně, tady jeden z prvních po novým roce: MEMENTO MORI (HB) - hardcore hiphop, KOLONA feat. EIA (Jihlava/Děčín) - lokal hiphop, EDOSH (Kurník) - novej solo projekt Edoshe z Edoshova kurníku, DJ Zahy (MM,HB) & DJ Mumio (KLN,KZT), BEATBOX SHOW: DUSSA - JOHNYBEAT - QBEAT - beatbox show v podání několik beatboxerů na jednom pódiu!
FB: https://www.facebook.com/events/989416181104642

LED BY FEAR / DISBEATLESS tour
LED BY FEAR (ex Axidance) z Ruska jedou tour se svým metal/crust/disbeatem a všechny zastávky v ČR zahrajou po boku DISBEATLESS, který valý podobný štýlo. Obě kapely mají novej vinyl, kterej bude na akcích k pořízení (3.2. - Olomouc - SF Minirampa, 4.2. - Jihlava - Bezvědomí, 5.2. - Praha - Café na Půl Cesty, 6.2. - Liberec - Azyl).
https://ledbyfear.bandcamp.com
https://chyba.bandcamp.com/album/lp-2015
Švédsko-makedonský split dvou kapel, které hrají temný hardcore / crust ve stylu Tragedy / From Ashes Rise. Zatímco švédští MYTERI na to jdou z té temnější stránky, makedonská kapela BORN FOR SLAUGHTER řádně ve svojí produkci přiostřuje až k téměř klasické skandinávské d-takt produkci. Každopádně po vřele přijatém debutu MYTERI a skvělých nahrávkách BORN FOR SLAUGHTER je tady další porce pro crust / hardcore / d-beat maniaky!
http://www.phobiarecords.net
PELKOTILA je Finská kapela z Helsinek hrající crust někde mezi TRAGEDY a FROM ASHES RISE. Minulý rok vydali vlastním nákladem bezejmenné čtyř-skladbové EP a v přípravě je split EP s Finskou kapelou UNOHDETTU TULEVAISUUS. V březnu se chystají na svoje první evropské tour a shánějí koncert na 22. Března, nejlépe někde na západě republiky. Požadují místo na spaní, jídlo a peníze na benzín. Pokud máš možnost uspořádat jim koncert piš na mail: pelkotilaband@gmail.com.
http://pelkotila.bandcamp.com
Začátkem března se na Evropské tour vydává kanadská hardcore grupa GET THE SHOT. V ČR odehraje koncert v Havířovském klubu My Rocket ve středu 09.03., společně se STERCORE (SK) a REAL DEAL.
https://www.youtube.com/watch?v=hhPRhHJsgoE
https://www.facebook.com/events/1485648188432057
           Novinky v distru:          

TSUBO - Disdengo EP
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one