Punk zine..!
              Naš Akce:            

07.04.2018 / Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
DIS-K47, THALIDOMIDE a další
...bližší info časem...


              Recenze:             
 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:     

Chaos Night Vol.1
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SICK/TIRED / TRIAC - split LP
BRÜNNER TODESMARSCH - Ilegální lágry, ilegální lidé 10"
BRAT PACK - Hate the neighbours LP
Na bandcamp je volně k poslechu/stažení nová dvou tracková nahrávka “To feel strong, to feel weak“ od noisového uskupení KNIFEDOUTOFEXISTENCE z anglického Dorsetu. Minimalistický harsh noise zachycující atmosféru pozdní noci, potřeb, touhy a dávných vzpomínek.
https://knifedoutofexistence.bandcamp.com/album/to-feel-strong-to-feel-weak
Pod hlavičkou Totalitarianism still continues vyšel očekávaný singl FYASCO - "Pod nechtom býva najväčšia tma". Chaotický hard core / power-violence s primitivními texty s dvojsmysly.  V kapele se sešli členové DOWNSTREAM, MENTAL TENSION nebo MACUMBA. Vylisováno 203 kusů černých vinylů s č/b obalem a 51 kusů s barevným obalem. O svůj kus piš na: punkgen@gmail.com.
https://fyasco.bandcamp.com/album/pod-nechtom-byva-najvacsia-tma
http://label.punkgen.sk/label.php
Mladá německá thrashová banda DUST BOLT se chystá v polovině prosince na pár koncertů do ČR zpropagovat jejich nové album “Mass confusion“, které vyšlo během léta. Na koncertech je bude doprovázet slovenská VENDETA a tuzemští HELLOCAUSTOR. Data koncertů jsou: 15.12 Havířov (My Rocket), 16.12 Brno (RC Brooklyn) a 17.12 Trutnov (Kulturní Stánek Kabinet).
Na konci listopadu se chystá mini tour s názvem Madness X Mosh X Destroy v rámci kterého zahrají čtyři thrash bandy na čtyřech místech. Můžeš se těšit na TESTER GIER (POL), CATASTROFY (SK), KAAR a LAID TO WASTE. Plánované zastávky jsou: 23.11 – Ostrava (Plan B), 24.11 Nový Jičín (ESO Bar), 25.11 Bruntál (Africa Pub) a 26.11 Znojmo (GOGO klub).
Právě vyšlo na černém vinylu split 12" LP dvou raw d-beat crust punk kapel z Francie BAKOUNINE a DISPOSE ze Švédska. Obě kapely jsou silně inspirovány starými Anglickými - evropskými a také Japonskými hc/punk spolky 80-90. Let. BAKOUNINE zde mají celkem osm zářezů se dvěma covery, velmi povedený vál je od italské, vcelku ne moc známe kapely RAPPRESAGLIA z roku 1982, druhým coverem je známý vál "Selfish few" od legendárních CHAOS UK. DISPOSE je vcelku známá kapela s rozsáhlou diskografií čítajících sedm raw punk rozbrušek. LP vyšlo v kooperaci s dalšími, evropskými labely v nákladu 500 kusů. K dostání 280,- plus poštovné zvlášť.
http://abackdistrorecords.blogspot.com
Provařené švédské sebrance MARTYRDÖD, drhnoucí d-beat se stále silnějším zápachem metalu, vyjde v listopadu šesté dlouhohrající album “List“, kterému předcházely vydařená nahrávky “Paranoia“ (2012) nebo “Elddop“ (2014). Na youtube je nyní ke shlédnutí/poslechu krátký trailer. Album vyjde na Southern lord.
https://youtu.be/6xaXJG3SUlY
Pár nových přírůstků do distra… v případě zájmu se neboj ozvat na mail: trojka007@seznam.cz. Výměny vítány!
LP: DEER IN THE HEADLIGHTS - Mental Health, 10“: ROSA  PARKS / TENDENCIE – split EP: MOB 47 - s/t - flexi, MESRINE - Bad Seed... Spoiled Blood, SLAVERY / HOW LONG ? – split
Aktuální seznam věcí nalezneš zde: http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Po nějakém čase vychází sedmé pokračování fun-zinu How Can Limo Kid Kill Your Dreams? Číslo je aktuálně / neaktuální a přináší rozhovory s Pavlem (Papagájův Hlasatel Records), Šimonem Budským (Kritická Situace), Jakubem Mořickým, Mírou Kramperou, Petrou (Celeritida), Tomasem Peciarem, Miloslavem Giljanem, Tomášem Bolfem, Richardem Sangre, Simonou, Petrol Girls, Pints a nejen to … Vychází v nákladu 200 ks tištěných na recyklovaném papíře v lepené vazbě a klasickém formátu A5 „naležato“. Svou kopii si můžeš objednat / před-objednat na emailu: samuel.records@seznam.cz za 90,-Kč včetně poštovného. Číslo bude rozesíláno druhý týden v listopadu a tomto termínu ho seženeš i u klasických distributorů.
http://samuelrecords.net
Jelikož již nastal podzimní čas, je potřeba vylézt na světlo s novým číslem oblíbeného recyklátoru, již č.48. V tomto čísle vás čekají zrecyklované staré rozhovory s: NO RESPECT, GNU, CONTRASTO, TYRANIE IDENTITY, s Anou z HAEMORRHAGE, UNDERFIRE. Dále zde najdete již klasické články o anarchismu, veganství, právech zvířat a lidí,...nějakou tu povídku, stripy, své literární výtvory nám opět ukáže p.Albánec a součástí bude i nějaká ta nabídka z distra. Vychází 13.10.2016 a opět zadarmo nebo protislužbu.
www.grfrecords.estranky.cz
Přidán report ze sobotního programu MORE NOISE FOR LIFE s pořadovým číslem jedenáct, který proběhl po roční výluce v Liberci opět na fotbalovém hřišti v Podboru ve dnech 19. - 20.08. za účasti několika evropských kapel. Report k přečtení zde.
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one