Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
STRAFPALNET - Big feelings EP
24. 5. 16 se v Plzeňském Andělu představí Italští CRTVTR se svým progresivním post hardcorem, starý známí EDOSHŮV KUR-NÍK a poprvé v Plzni jeden z nejčerstvějších projektů z hejna ptakz – SEKS. bližší info v článku.
Vinohradský multikulturní prostor Rybanaruby (www.rybanaruby.net) je v ohrožení. Majitel nechce prodloužit smlouvu, klub upadá do dluhů a hrozí, že Praha ztratí další úžasný prostor pro nonkonformní umělce, kterých tam za 12 let existence klubu vystoupilo nespočet. Tato benefice je projevem solidarity umělců, kteří si prostor zamilovali a kteří usilují o to, aby se zachoval. I kdybychom ho nakonec nezachránili, chceme tímto alespoň poděkovat Alexovi Tominovi, který za Rybou stál, za všechno, co pro nás udělal. Zahrají: YAMABU, MICHAEL JACKSON POLLOCK, SURFIN´BAZOOKA, PRAŽSKÝ SYNDROM a Milan Kohout – autorské čtení. Začátek v 19h, Autonomní sociální centrum Klinika.
Slezské crust komando, veteráni scény HOW LONG? vs. mladá pražská d-beat / punk krev SLAVERY. Pekelné spojení a pekelná nahrávka. Vyšlo v nákladu 300 ks na černém vinylu v kooperaci labelů: Phobia Records, Ultima Ratio, How Long? Records, Véva Records, Dis-Notice Bastard, Malström.
http://www.phobiarecords.net
Na Southern lord by během léta mělo vyjít druhé album “Poisonous Legacy“ řecké hardcore-punkové bandě SARABANTE. Kapela se dala dohromady v roce 2006 a během léta 2011 vydala svoje první album “Remnants“, které bylo podpořeno východoevropským tour. Ukázka z nového alba na bandcamp:
https://sarabantesl.bandcamp.com/releases
Anglická banda GHOLD vydala třetí album s názvem PYR. Připrav se na temnou bezvýchodnou atmosféru a ponuré tóny nabité energií. Bahnitá ochutnávka zde:
https://soundcloud.com/ritualproductionsuk/ghold-collusion-with-traitors
Začátkem května vyšly na Southern lord reedice alb Snakereigns (2012) a Night Jerks (2014) od Norské bandy OKKULTOKRATI, která ve své muzice mixuje hned několik stylů s řádně špinavým zvukem. Na své si přijdou fandové punku, d-beatu a black metalu. Po dvou songách k poslechu na jejich bandcamp:
http://okkultokrati.bandcamp.com
Právě vyšel nový environmentální komiks PATRIK. Jak už sám název napovídá, jde o příběh Patrika, který se nechce jen nečinně dívat jak lidé ničí přírodu, kterou má rád. Komiks nakreslil Rišo Matvej a vychází na Slovenském lokálním zin pressu High forehead. 28 stran na recyklovaném papíru s barevným obal na tvrdším papíru. V případě zájmu piš na mail: peter.kocis@outlook.com.
https://youtu.be/RHT-VEUY7yU
Brazilský těžkotonážní hardcore WORST se chystá na evropské tour v rámci kterého se zastaví i na třech zastávkách v ČR: 22.06. Jihlava (Music Club Bezvědomí ), 23.06. Praha (Modrá Vopice), 24.06 Havířov (My Rocket).
https://www.youtube.com/watch?v=jp0ad9-OTfY
Místní borci si pro vás na čtvrteční večer 12.05. připravili elektro večírek, kde vystoupí běloruské duo AMBASSADOR21, pražští V0NT, kde najdeš členy REMEK a celý večer odstartuje DJ ZIPPER. Bližší info o kocertu zde.
Během týdne dorazila menší zásilka od maďarského labelu POSTHUMAN production. V distru, tak najdeš osmé číslo maďarského fanzinu POSTHUMAN, který je psaný v angličtině a posmrtnou kazetu maďarských grindcoristů DIN-ADDICT - Neurosexual Deformation. Též dorazil balíček s jubilejním třicátým číslem Šakalovo NOISE MASTERu. V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz. Kompletní seznam věcí v distru zde:http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one