Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

NOISE PARTY vol. IX

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BURIAL - Hungry wolves EP
SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
Fanzin Elens zve na koncert, který proběhne ve středu 29.06. v Brněnském Vegalité, kde vystoupí: THE OXX, T.D.O., PSYCHOCANDY. Info v článku.
Zdar všem, jelikož se blíží léto je potřeba vylézt na světlo s novým číslem oblíbeného recyklátoru. Tentokráte jsme zrecyklovali staré rozhovory s Korubo, Old Testament, Endstand, Distress a jeden kratší s Radegast. V článcích si přečtete něco o anarchismu, vivisekci, diy... no jak jste za ta léta již zvyklí. Nechybí ani nějaká ta básnička či úvaha. S novějších věcí je zde rubrika Albáncův svět, kde své literární výtvory představuje...no víte kdo, ne? Součástí je i tradiční distrolist. Celá tato sranda vychází 10.června a opět zadarmo.
www.grfrecords.estranky.cz
Zhruba po dvou a půl letech se do Plzně vrací průkopníci léčivého noise coru DON VITO z Německa, kteří si sebou tentokrát místo frantíků přivezou spřízněné talijány LES SPRITZ a jako třetí kapela vystoupí ČERVEN. Akce se bude konat 7.6. na zahrádce v plzeňské Pohodě, která se tak alespoň částečně znovuotevírá. Bližší info zde.
Na úterní večer 14.06. je naplánován nálet na pražskou půlku. Shazovat bomby budou bombardéry ze Švédska SEX DWARF, Jižní Koreje SCUMRAID a zahanbit se nenechá ani tuzemská letka FEAR OF EXTINCTION. Bližší info v článku.
V kooperaci několika labelů mj. i Phobia Records vyšlo druhé album pražských GOMORA s názvem "Popel a prach". Devět válů hrubého stenchcorem nasáklého masakru alá Deviated Instinct / Hellshock s nezaměnitelným vokálem pana Havrana. Luxusní gatefold s ještě luxusnější grafikou. Ber nebo nech bejt. Jeden song tady:
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/gomora-popel-a-prach-lp
Právě vyšla kniha s názvem UKHC -  v pořadí třetí fotokniha Uja Láriše aka xJesusex (následuje po knihách Black Sheep a [un]titeld). Pojmenovaná je UKHC, a jak je již podle názvu patrné, celá je věnovaná anglické hardcore scéně. Náklad je 200ks / 40 ks je k dispozici pro ČR. Objednat ji lze na amentma.bigcartel.com nebo v ČR bude dostupná za české poštovné u Samuel Records. Všechny "české kusy" budou benefiční na knihu fotek Ondřeje Fišera (R.I.P.), kterou plánuje dát dohromady Samuel Records (práce jsou zatím v začátcích...). Pro informace o knize, a CZ objednávky, piš na email samuel.records@seznam.cz.
- ZINE + BLONDIE - Power Dogotronic S sided EP
Speciální grafický číslo. Oslavující noise, matku přírodu a zvukové PORNO a noise turismus! 3 panel obal, obistrip a úchylárny. 67 stran! Tohle číslo mapuje inspirace, lásky a respekt k lidem, kteří pomáhají tvořit DBY records.  Inspirováno pravými lidmi, pravými zvířaty a pravým hlukem! Prvně v čj i engličtíně. 50ks celkem, cena 110 kč.

- TUBODIES - Dance Album ( Save The World ! Eat The People Edition) 30 ks
NBDY a TUBE TENTACLES (Španělsko, splity s Guilty Connector,Witches of Malibu atd atd)  na svojí společný mini tour navštívili studio a výsledek si můžete poslechnout tady. Trogotronic/Black Audio efekty a láska k tanci. 2 tracky na 30 ti minutách. Cena 130kč. Noisová odysea
https://mrnbdy.bandcamp.com/track/tubodies-demons-of-love-from-outer-space-dirty-dancing-for-daleks

- DSE- NOISE ACTION/EAR MEAL Kazeta
60 minut harsh noise rytmickýho běsnění a ambientních partů- David Shafer je génius. Učitel audio a vizuálního umění v kalifornii. Pro mne jeden z nejlepších objevů posledních let. Ke kazetě je ještě plakát, samolepka a  Noise Actions 2009-2015 Zine - 20 stran jeho zvukových prací, live shows a inspirací. Tenhle chlápek je mág! Vychází v anti dust obalu a třech různých barvách. Edice 32 ks, cena 200kč.
https://mrnbdy.bandcamp.com/track/side-a-track-3
http://www.dsenoise.com

- objednávej na: dby@dogloversrecords.net
Na Southern lord se chystá repress debutního alba ”Satyagraha” od švédské d-takt mašiny PARANOID. CD by mělo vyjít 10.června a LP o pár týdnů později 1.července. Celá nahrávka je k poslechu na youtube:
https://youtu.be/OjyPbSfLu5c
V červenci (09.07.16) do Ostravského Plánu B dorazí německá sXe banda WOLF DOWN. Na svém kontě mají nespočet koncertů všude možně po světě, hráli s kde kým… naposledy jeli tour se STICK TO YOU GUNS a DEEZ NUTS. WOLF DOWN do nás hrnou agresivní, přímočarý hardcore s metalovými vložkami. Začátkem roku vydali novou desku “Incite & conspire“. Na koncertu dále vystoupí EMPTY HALL OF FAME a ABYSS ABOVE ze Slovenska.
https://youtu.be/MWmYjqUX9KM
Českobudějovičtí crusťáci KUZIMU MABAYA nahráli debutní nahrávku a vlastními silami ji vydali na kazetě (50ks bílá / 50ks černá kazeta). Nahrávka je pojmenována “Propast“ a obsahuje šest skladeb, jeden kus “Život v kleci“ je k poslechu na youtube. Dále jsou k dispozici trika a nášivky. V případě zájmu piš na mail: kuzimumabaya@gmail.com nebo si kluky odchytni na koncertu.
https://youtu.be/AKLtafHzL90
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one