Punk zine..!
              Naše akce:            
 
***22.04.17 - Plzeň (Garáž)***
Benefiční běh/koncert na Československý kastrační program
FOREST HUM (RUS), LÖST, PORAJMOS, start cca 15h, grilování
Bližší info zde!


        Info o koncertech:       

Další ročník koncertů In Memory Of Kurt Cobain

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

TRIGGER / BATTRA// - split EP
COFFIN BIRTH - Necrotic liquefaction 10"
THE OATH - s/t EP
Do světa byla vpuštěna upoutávka na nový hiphopový album KOLONA - Krádež, kde najdeš několik zajímavejch featů v lehce koncepční zpovědi v kradenejch beatech - na prvotní song "Přes palubu" mrkej zde: https://youtu.be/sNjPUBodDp8. V červnu by mělo bejt hotovo. Chystá se i song "hajzle my sme z jihlavy", kterej vyjde na novým album Pio Squad, kde najdeš jihlavský rapy pěkně pohromadě. Sleduj koncerty na:
http://kolona.musicforliberation.com

Kapela LÁJE nahrává na novou desku, najdeš tu ex lidi z Rapsöd, Gattaca, Disbeatless, či ERCP. Bude to heavy, o zvuk se stará strejda Blum a ochutnat můžeš demo zde:
https://www.youtube.com/watch?v=pRuNg1_DX2E
http://chyba.a-punk.cz/laje

Taky se nám blíží letošní FOTBAL PROTI RASISMU ve Věžničce u Jihlavy, jestli v diářku nemáš zakroužkovaný datum 6-7-8 května, tak to koukej udělat a přijet!
http://fpr.musicforliberation.com
Itálie začíná být poměrně úrodná na Thrashové kapely. Důkazem toho jsou například kapely GAME OVER nebo ULTRA VIOLENCE. Právě druhá jmenovaná kapela se objeví na konci května na českých pódiích: 25.5 Praha (Modrá Vopice), 26.5 Havířov (My Rocket Club), 27.5 Karlovy Vary (Slash Bar), 28.5 České Budějovice (Music Club Velblou).
https://www.youtube.com/watch?v=dUfeF3SY5Q0
Ve středu 18. Května se v Novém Jičíně (Eso bar) odehraje koncert německé hardcore kapely GONE TO WASTE, která do ČR zavítá v rámci svého evropského turné.
https://youtube.com/watch?v=ky6rywUOodE
Vyšlo „posmrtné“ EP kapely, která nás opět o pár let vrátí v čase. Jedná se o singl pražských LAKMÉ. Na nahrávce jsou tři písničky, které zatím nevyšly na vinylu – „Labutí píseň“, „Krajina živoucí smrti II.“ a „První píseň o naději“. 7“EP je venku a náklad je 200 ks. Při poslechu můžete zavzpomínat, pamětníkům třeba udělá radost, a aktuálně lze díky němu nahlédnout zpátky do roku 2008. Vyšlo za spolupráce Samuel Records & Music For Liberation. Lakmé již nejsou funkční, z kapely následně vznikla Dakhma, Remek, Gattaca. Singl si můžeš objednat na samuel.records@seznam.cz. K poslechu je na: samuelrecords.bandcamp.com.
Nová nahrávka švédských crusterů PASSIV DÖDSHJÄLP právě vychází u Phobia records. Sedm válů hrubého d-taktu s metalovým zvukem ve stylu Skitsystem / Wolfbrigade nebo Martyrdöd od téhle čím dál lepší skandinávské smečky. O obal se opět postaral Costin Chioreanu (obaly a grafika pro kapely jako Grave, Vader, Svart Records, Terrorizer atd. atd.). Ukázka zde:
http://phobiarecords.bandcamp.com/album/passiv-d-dshjalp-tecken-p-idioti-10lp

Web Phobia records podělal výraznou změnu a může se pochlubit novým designem, tak to běž očíhnout.
http://www.phobiarecords.net
Třetí vydání RAW ZINU je rozebráno. Velké díky za podporu! Pár kusů se dá ještě určitě sehnat v distrech: PHR, Pure heart, Aback distro recs., Dead heroes, Totalitarianism still continues (SK) a další. Do distra přibylo několik nových zinů a EPéček, tak na to mrkni! Kompletní seznam věcí v distru zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2

Novinky v distru: ZINY: COMMUNAL GRAVE #3 + LP compilation, KAWAKAMIHO RÝŽE #3, ELENS #3/4, HUMBLING EXPERIENCE #4 EP: DEBACLE – s/t EP, SICK TIMES / NO MISTAKE – split EP, TÖTENTANZ / OMEGA SS – split EP, LIFE POSSESSION - Miliony let EP, BOMBANGREPP - Förrådd Av Samhället EP

Na cestě: ZINY: SEBETVOR #4, MALSTRÖM #6
SURFIN' BAZOOKA je nové avantgardní / free jazz / noise duo ve složení Jan Grunt (saxofon / efekty) a Uncle Grasha (noise). Záznam z prvního vystoupení, které proběhlo 19. 3. v Praze na “Noise cave“, je nyní k poslechu na youtube:
https://youtu.be/A7wsrQEWInc
V Plzni se nikdy nic neděje (prej)... Ale to se mění - jako třetí v pořadí po Rawezinu a Sebetvoru vychází v krátké době další číslo sociálně a hudebně orientovaného zinu KAWAKAMIHO RÝŽE. V nákladu (zatím) 50 ks se k vám valí zrnka na 80 stranách A5 formátu. Sportovní anketa, rozhovor Kriminalitat, Cocaine Piss, EFco a paní Jindřiška. Zápisy z cest, po uši v odpadcích a další. O svůj výtisk si napiš na kawaryze@seznam.cz.
Po delší odmlce přidávám dvě recenze na nahrávky a další snad v nejbližší době budou následovat. Díky mojí recenzní neaktivitě a věnování se tištěné podobě RAW ZINU se mi to tu nějak nakupilo. Je na čase s tím něco udělat. V první várce servíruji: ENCORE - TotalDEMOlition CD a ZLÁ KREV - Do it yourself EP.
Vlastníte či jste důvěrně drželi v rukou a udrželi v uších alespoň 5 LP desek s letopočtem 2015 a tuzemskou skupinou nebo interpretem zalisovaným do jejich vinylových drážek? Pak by vás tahle anketa mohla zajímat. Není tak mladá, jako vinyly v současném mainstreamu, poprvé proběhla už v roce 2007, tohle je tedy 9. ročník. Jmenuje se BEST CZECH VINYL DISK a má jenom dvě jednoduché fáze - spuštění a vyhlášení. 14 dnů (17. - 31. 3. 2016), mezi kterými jste vy. Bez nominací, cen a večírků, ten čas a prostředky věnujeme raději nákupu a poslechu gramodesek. Za níže uvedeným jediným a neměnným odkazem naleznete velmi unikátní alfabetický seznam veškerých námi evidovaných gramodesek tuzemských autorů vydaných v roce 2015, a sice včetně reálných náhledů obalů a jmen vydavatelů. Vše pečlivě ověřeno během mnoha bezesných nocí. Seznamu předcházejí pravidla, která jsou pro každého hlasujícího závazná. Nenechávejte hlasování na poslední chvíli - udělejte to teď hned.
http://www.srpuls.cz/vdmusick/ankety/best-czech-vinyl-disk_2015.htm
           Novinky v distru:          

KŸHL - Drittweltstrauma LP
DEER IN THE HEADLIGHTS - Mental Health LP
RZ 013 DIS-K47 – Hysterie kolem nás… LP
RZ 012 GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz LP
THE BREED / BACKFLIPING DOG – split LP
BAKOUNINE / DISPOSE – split LP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one