Punk zine..!
              Naše akce:            
 
***02.11.17 - Plzeň***
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

MÍSTNÍ FESŤÁK #2

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

CRUTCHES - FörlOrAD LP
MASSGRAV - Extra nitad compilation LP
DAS OATH - s/t LP
V kooperaci několika labelů mj. i Phobia Records vyšlo druhé album pražských GOMORA s názvem "Popel a prach". Devět válů hrubého stenchcorem nasáklého masakru alá Deviated Instinct / Hellshock s nezaměnitelným vokálem pana Havrana. Luxusní gatefold s ještě luxusnější grafikou. Ber nebo nech bejt. Jeden song tady:
https://phobiarecords.bandcamp.com/album/gomora-popel-a-prach-lp
Právě vyšla kniha s názvem UKHC -  v pořadí třetí fotokniha Uja Láriše aka xJesusex (následuje po knihách Black Sheep a [un]titeld). Pojmenovaná je UKHC, a jak je již podle názvu patrné, celá je věnovaná anglické hardcore scéně. Náklad je 200ks / 40 ks je k dispozici pro ČR. Objednat ji lze na amentma.bigcartel.com nebo v ČR bude dostupná za české poštovné u Samuel Records. Všechny "české kusy" budou benefiční na knihu fotek Ondřeje Fišera (R.I.P.), kterou plánuje dát dohromady Samuel Records (práce jsou zatím v začátcích...). Pro informace o knize, a CZ objednávky, piš na email samuel.records@seznam.cz.
- ZINE + BLONDIE - Power Dogotronic S sided EP
Speciální grafický číslo. Oslavující noise, matku přírodu a zvukové PORNO a noise turismus! 3 panel obal, obistrip a úchylárny. 67 stran! Tohle číslo mapuje inspirace, lásky a respekt k lidem, kteří pomáhají tvořit DBY records.  Inspirováno pravými lidmi, pravými zvířaty a pravým hlukem! Prvně v čj i engličtíně. 50ks celkem, cena 110 kč.

- TUBODIES - Dance Album ( Save The World ! Eat The People Edition) 30 ks
NBDY a TUBE TENTACLES (Španělsko, splity s Guilty Connector,Witches of Malibu atd atd)  na svojí společný mini tour navštívili studio a výsledek si můžete poslechnout tady. Trogotronic/Black Audio efekty a láska k tanci. 2 tracky na 30 ti minutách. Cena 130kč. Noisová odysea
https://mrnbdy.bandcamp.com/track/tubodies-demons-of-love-from-outer-space-dirty-dancing-for-daleks

- DSE- NOISE ACTION/EAR MEAL Kazeta
60 minut harsh noise rytmickýho běsnění a ambientních partů- David Shafer je génius. Učitel audio a vizuálního umění v kalifornii. Pro mne jeden z nejlepších objevů posledních let. Ke kazetě je ještě plakát, samolepka a  Noise Actions 2009-2015 Zine - 20 stran jeho zvukových prací, live shows a inspirací. Tenhle chlápek je mág! Vychází v anti dust obalu a třech různých barvách. Edice 32 ks, cena 200kč.
https://mrnbdy.bandcamp.com/track/side-a-track-3
http://www.dsenoise.com

- objednávej na: dby@dogloversrecords.net
Na Southern lord se chystá repress debutního alba ”Satyagraha” od švédské d-takt mašiny PARANOID. CD by mělo vyjít 10.června a LP o pár týdnů později 1.července. Celá nahrávka je k poslechu na youtube:
https://youtu.be/OjyPbSfLu5c
V červenci (09.07.16) do Ostravského Plánu B dorazí německá sXe banda WOLF DOWN. Na svém kontě mají nespočet koncertů všude možně po světě, hráli s kde kým… naposledy jeli tour se STICK TO YOU GUNS a DEEZ NUTS. WOLF DOWN do nás hrnou agresivní, přímočarý hardcore s metalovými vložkami. Začátkem roku vydali novou desku “Incite & conspire“. Na koncertu dále vystoupí EMPTY HALL OF FAME a ABYSS ABOVE ze Slovenska.
https://youtu.be/MWmYjqUX9KM
Českobudějovičtí crusťáci KUZIMU MABAYA nahráli debutní nahrávku a vlastními silami ji vydali na kazetě (50ks bílá / 50ks černá kazeta). Nahrávka je pojmenována “Propast“ a obsahuje šest skladeb, jeden kus “Život v kleci“ je k poslechu na youtube. Dále jsou k dispozici trika a nášivky. V případě zájmu piš na mail: kuzimumabaya@gmail.com nebo si kluky odchytni na koncertu.
https://youtu.be/AKLtafHzL90
Již čtvrté pokračování tradiční klubové akce zaměřující se na thrash metal proběhne poslední říjnovou sobotu v Písku v Divadle Pod Čarou. Stejně jako loni, tak i letos se vám představí šestice kapel: DELIRIUM TREMENS (Ger), SPEEDWHORE (Ger), LAHAR (Cze), REPULSOR (Pol), RADIATION (Sk) a ACID FORCE (Sk). Bližší info zde.
24. 5. 16 se v Plzeňském Andělu představí Italští CRTVTR se svým progresivním post hardcorem, starý známí EDOSHŮV KUR-NÍK a poprvé v Plzni jeden z nejčerstvějších projektů z hejna ptakz – SEKS. bližší info v článku.
Vinohradský multikulturní prostor Rybanaruby (www.rybanaruby.net) je v ohrožení. Majitel nechce prodloužit smlouvu, klub upadá do dluhů a hrozí, že Praha ztratí další úžasný prostor pro nonkonformní umělce, kterých tam za 12 let existence klubu vystoupilo nespočet. Tato benefice je projevem solidarity umělců, kteří si prostor zamilovali a kteří usilují o to, aby se zachoval. I kdybychom ho nakonec nezachránili, chceme tímto alespoň poděkovat Alexovi Tominovi, který za Rybou stál, za všechno, co pro nás udělal. Zahrají: YAMABU, MICHAEL JACKSON POLLOCK, SURFIN´BAZOOKA, PRAŽSKÝ SYNDROM a Milan Kohout – autorské čtení. Začátek v 19h, Autonomní sociální centrum Klinika.
Slezské crust komando, veteráni scény HOW LONG? vs. mladá pražská d-beat / punk krev SLAVERY. Pekelné spojení a pekelná nahrávka. Vyšlo v nákladu 300 ks na černém vinylu v kooperaci labelů: Phobia Records, Ultima Ratio, How Long? Records, Véva Records, Dis-Notice Bastard, Malström.
http://www.phobiarecords.net
           Novinky v distru:          

WOMIT #1 zine
ELENS #5 zine
NOISE MASTER #31 zine
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
MEČEM NAPLOCHO – s/t EP
FEAR OF EXTINCTION / MAKABERT FYND – split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one