Punk zine..!
AKCE:TOPlist
TOP 3:

CONCUSSIVE / SCUM HUMAN - split EP
HUMAN ERROR - 10 Reasons To Kill Your Boss And Destroy The Whole World EP
ENDLESS SWARM - Pointless existence EP
Začátkem března se na Evropské tour vydává kanadská hardcore grupa GET THE SHOT. V ČR odehraje koncert v Havířovském klubu My Rocket ve středu 09.03., společně se STERCORE (SK) a REAL DEAL.
https://www.youtube.com/watch?v=hhPRhHJsgoE
https://www.facebook.com/events/1485648188432057
Ve čtvrtek 4.2. se v plzeňském Divadle pod lampou zastaví floridská kapela I SET MY FRIENDS ON FIRE (experimental / electronica / post-hardcore), jedná se o jedinou zastávku v ČR v rámci jejich evropského tour. Doprovod jim bude dělat ROSEDALE (alternative rock / pop punk) z Kanady a CONFESSIONS OF TRAITOR (hardcore / metal) z Anglie. Pozvánka zde.
Zimní variace benefičního festivalu undergroundového sdružení Pravěk proběhne ve dnech 27. - 28. ledna v pražském Café Exil. Bližší info v článku.
Německá power-violence banda BATTRA// se chystá na evropské tour společně se spřátelenou hc grupou LABDAM. Shánějí dva koncerty 24. a 25. Února. Povezou sebou kompletní backline a PA, potřebují peníze na benzín, jídlo a místo na spaní.  Pokud bys jim chtěl udělat koncert, napiš na: battrapunk@web.de.
battrapunk.bandcamp.com
labdam.bandcamp.com
Brněnská hardcore / punk kapela TRAUMA vydává svoje první demo. Obsahuje sedm válů, vyšlo u basáka Erika na kazetě a pokud ho nemáš, tak si looser. Pokud chceš být jen poloviční looser, demo je volně ke stažení zde: http://uloz.to/xzoTwWpB/trauma-demo-rar nebo volně k poslechnu zde: http://bandzone.cz/trauma1. V kapele se mimojiné sešly lidi z Bombatölcsér, Moral Hangover, Zeměžluč nebo Resurgo. Kazetu seženeš na traumapunk@seznam.cz nebo někde na našem koncertě. O úvodní malbu na obalu se postarala budoucí brněnská umělkyně F.F.F. - https://www.facebook.com/imploze.
Na Pravěk Noise Section právě vyšlo: Dlouho očekávané a problémy pronásledované apokalyptické splitko SHIKABALAUNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS konečně vychází v zatím malém nákladu 20 kusů, podle zájmu možná bude přidělávat. Grashu si můžete poslechnout z bandcampu:
https://unclegrashasflyingcircus.bandcamp.com/album/split-shikabala-uncle-grashas-flying-circus
 
Úsvitem soudobých přímých diktatur inspirované třaskavě noisecorové splitko UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUSBOKO HARAM SEMTEX PARTY: Jihadi John Memorial máme pro vás na vskutku totalitním formátu diskety, zde k poslechu:
https://www.youtube.com/watch?v=BPZiOIWBxJY
 
Undergroundové sdružení Pravěk právě vydává novou básnickou sbírku Willhelma Grässlicha, ve které nebude ani jediné písmeno!

Hlemýždí lobotomizér diktátor Portmon alias Jan Faix vydává svou knihu aforismů, zběsilých básní a jiných výplodů pod názvem Hysterický poetismus!

V přípravě je krvavý historický román Jana Limberského Poslední rána mečem, který líčí tragické osudy družiníka zavražděného knížete Václava! Uvidíme, kdy ho stihneme, ale určitě ho najdete na Žižkovské noci.

Máte-li zájem, pište na email killthepop@centrum.cz. Výměny vítané, do komise klidně taky.
Představujeme kapelu TARANTULAH z Malajsije, která vznikla v roce 2007 v Kuala Lumpur. Jedná se o špinavý metal-punk s naechovaným vokálem, v jejich muzice jsou cítit vlivy Motorhead, Municipal Waste, Disclose, Parkinson, Metallica, old Sepultura, Rumble Militia či The Bollock. Venku mají tři demo nahrávky, které jsou volně ke stažení zde:
http://altaraksara.blogspot.my/2015/10/tarantulah.html
Byl spuštěn preorder na čtyřicátý titul u německého fast labelu TVG records, kterým je velká deska australských grindcore maniaků SCUMGUTS. Deska vyjde koncem února v nákladu 200 kusů černý vinyl, 100 kusů bílý vinyl s plakátem a nálepkou navrch.
http://scumguts.bandcamp.com/album/scumguts
http://www.t-v-g-a-x.de
Nápad na společnou desku vznikl před téměř dvěma lety, když se kapelám pokazila společná dodávka cestou na koncerty a strávili spoustu hodin na polích někde u Mariboru. Právě teď se nápad změnil ve skutečnost a vychází společná split deska! Kapely není potřeba příliš představovat ale pro pořádek: THALIDOMIDE, dnes už matadoři politickýho hardcore punku v rychlejším tempu a EMPTY HALL OF FAME, kteří se dají označit za stálici hardcore scény s více osobními texty ve středním tempu.Poselství tohoto společného počinu vyjadřuje nejen obal desky, o který se postaral Roman, ale také myšlenky v textech na kterých si obě sebranky zakládají. Deska vychází, jak jinak než u PHR, který má na triku už minulé nahrávky THL i EHOF. PS: Punk bez politiky je posraný zboží!
http://bandzone.cz/thalidomide
http://bandzone.cz/emptyhalloffame
www.phr.cz
Řecká post-rock kapela CALF plánuje během května vyrazit na evropské turné. Shánějí koncerty mezi 10. a 12. květnem, pokud bys mohl pomoct, napiš na mail: safegig@yahoo.gr.
https://calfgreece.bandcamp.com
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Waking the dead

Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one