Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:      

More Noise For Life vol. 12

Pravěkfest VI

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
VA - Germany will be worse 4x EP comp.
(NEGATIV NULL, CRUEL FRIENDS, THE GENTLE ART OF CHOKIN, ILL NEGLECT, SICKMARK, CAPTAIN CAVEMAN, HENRY FONDA, DERBE LEBOWSKI)
TSUBO - Disdengo EP
PR 118 WAARFACE - Accepted As Truth EP
Brutální d-beat / crust útok z USA (Austin, TX). Poměrně mladá kapela složená z borců, kteří prošli kapelama jako Doom Siren atd. Pokud máte rádi první nahrávky Skitsystem nebo World Burns To Death nemůžete s tímhle singlem šlápnout vedle. Vylisováno pouze 200 ks na černém vinylu.

PR 120 MALCONTENT - A Conclave Of Connivers EP
Co se tak asi může stát, když se v jedné kapele sejdou členové Avskum, Dissekerad, Hellkontroll a The Nature? Správně! MALCONTENT! Aneb nová švédská d-beat / punk akvizice složená z veteránů scény. Pokud máte rádi klasický käng alá Totalitär nebo Anti Cimex načichlej Discharge není co řešit! Vyšlo ve 200 ks nákladu.
https://www.phobiarecords.net
Pod tímto názvem vyjde nový počin HIBAKUSHA na dvojkazetě. Poprvé bude k dostání na výročním koncertě ve Futře 15. října, kde vystoupí SHEEVA YOGA, ROSA PARKS, KUTYA HARAP a samozřejmě i oslavenci HIBAKUSHA. Co vše bude součástí dvojkazety? Na první pásce najdete 12 koverů, nahrané ve vyškovském studiu Davos pod taktovkou mistra Otyna. Můžeš se těšit na palby od LAWNMOWER DETH, DEAD KENNEDYS, HOMOMILITIA, BIKINI KILL, JOHN BALL, HEALTH HAZARD, FUDGE TUNNEL, INTENSE DEGREE, THE COWBOY KILLERS, NIRVANA, GELDSHIT a SERIOUS MUSIC. Na druhou kazetě se objeví dosud nevydané kusy, skladby z některých kompilací a raritní záznamy ze zkušebny. Součástí narozeninového balení bude i časák se základními informacemi, texty a historií + plakát. Pro ty, co mají rádi nejen muziku, ale i nějaký ten doplněk, bude v balení přichystaná nášivka, samolepka a placka. Chystaný náklad bude 100 kusů!
http://www.hibakusha.webz.cz
Černý vinyl, sedm palců, jednoduchý obal, náklad 333 kusů. Na drážkách 4 vály crust/metal kolovratu na "švédský" způsob. Ubíjející tempo, brutální zvuk z Davosu, zoufalý zpěv, metalické vyhrávky (made in Karel Genocide!), odpovídající textová náplň - historie podvedených! Kapela letos slaví 10 od založení (předtím někteří členové ještě x let hráli v MASS GENOCIDE PROCESS), za tu dobu vydali pouze 1 samostatný singl (ještě s Blanche, která teď zpívá v pražských KRÜGER), split 7" s MARCH OF THE HORDES a split LP s TUMMO, das ist alles. Vinylem se tedy v historii kapely příliš neplýtvá, chlapci mají roky naprosto jasno v tom, jak by to mělo znít a toto je zcela vyzrálý krok vstříc finálnímu úpadku. Pofidérní mp3 poslouchejte na bandzonu TOMORROW'S HELL a pokud chcete vinyl, tak napište na: kiljusystem A seznam.cz nebo kapele. Cena 120 korun. Naživo to můžete letos poprvé vidět v Branišovicích. Více desek, informací, zinů atd. zde:
http://www.miruuslevyt.cz
Na letošním Fluff festu vyšel do světa novej hiphopovej počin z dílny KOLONA (ex-Křikzticha). Jedná se o mixtape "KRÁDEŽ" s 9 songama, kde najdeš hosty jako Eia (Cácory,ex-Tabula Rasa), Memento Mori, SEKS (Smrd,Phoenicz), LEX, SpikeKillah či Johnybeat. Textově se jedná o napojení na předchozí EP "Instantní štěstí-Odhodlání", nesoucí se spíš v pocitovým příběhu a zamyšlením nad stavem scény a společnosti. Poslouchat, stahovat zadarmo, či koupit za dobrovolnej příspěvek můžeš
http://chyba.bandcamp.com/album/kr-de-mixtape
Dvě maďarské kapely JACK (grind/crossover) a APOPTOSIS (thrash/grind) shánějí koncert v sobotu 24.09. Povezou sebou kompletní backline, postačí zajistit PAčko se třemi mikrofony + 2 stojany, spaní, jídlo/pití a nějaké peníze na benzín. O den dříve hrají na koncertě v Jihlavě. V případě zájmu piš na mail: vatai.levente@gmail.com.
http://jackgrindpunk.bandcamp.com
https://apoptosisthrashgrind.bandcamp.com
09.08.16 - den před začátkem evropského turné NEUROSIS vystoupí kytarista Steve Von Till sólo na pražské sedmičce. Základem koncertu budou skladby z loňského alba "A Life Unto Itself", ale i starší tracky. Na koncertě zahrají též tuzemští MAVA.
Právě vyšlo debutní album poděbradské hardcore / punk kapely KOMPLEX VINY nazvané "Výuka našeho názoru ...". Nahrávka je benefiční na Anarchist Black Cross. Desku seženeš přímo u kapely na e-mailu: kolostav@gmail.com nebo u Phobia Records (oficiální distributor alba).
Právě v těchto dnech vychází debutní deska VOIDFILLER. Deska vyšla v mezinárodní kooperaci labelů, tuzemským zástupcem je Phobia records, u kterého nahrávku seženeš. VOIDFILLER je mezinárodní crust / punk projekt se členy Crutches, 3 Way Cum, Visions Of War, Driller Killer, Körsfast, Lautstürmer atd. atd. Deset bičů skandinávského kängu s dvojitým vokálem ovlivněný britskou hardcore scénou alá Doom / Extreme Noise Terror.
https://voidfiller.bandcamp.com/album/s-t
https://www.phobiarecords.net
Třetí číslo maďarského grindcore fanzinu ARCH VILE je venku. Uvnitř rozhovory: BULLA EXTREMA, TRROR OF DYNAMITE ATTACK, APOPTOSIS, CHULO, PROSPERITY DENIED, THEY MURDER, atd. Recenze zaměřené na: noisecore/grindcore/powerviolence/gore, fanziny. Padesát šest stran, formát A5 na ležato, psáno anglicky. Výměna možná, v případě zájmu piš na: posthumanzine@gmail.com.
http://posthuman.hu
V průběhu posledních dní přibyly do distra dva nové přírůstky… velká deska brněnských RESURGO “V zajetí myšlenek“, která obsahuje deset válu nakopnutého punk s příměsí crustu a texty v rodném jazyce, zabaleno v barevném, kresleném obalu. Dalším titulem je kazetová kompilace Noise cave na Žižkovské noci na které najdeš kapely / umělce: PHAERENTZ, ASTRÁLNÍ HLEMÝŽĎ, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS, KIKIRIKI (SLO), EINE STUNDE MERZBAUTEN a THE PROSTORY REVIVAL. Stylové zaměření je noise / experimental. V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz. Kompletní seznam věcí v distru nalezneš zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
           Novinky v distru:          

TSUBO - Disdengo EP
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one