Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

NOISE PARTY vol. IX

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BURIAL - Hungry wolves EP
SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
Právě vyšlo debutní album poděbradské hardcore / punk kapely KOMPLEX VINY nazvané "Výuka našeho názoru ...". Nahrávka je benefiční na Anarchist Black Cross. Desku seženeš přímo u kapely na e-mailu: kolostav@gmail.com nebo u Phobia Records (oficiální distributor alba).
Právě v těchto dnech vychází debutní deska VOIDFILLER. Deska vyšla v mezinárodní kooperaci labelů, tuzemským zástupcem je Phobia records, u kterého nahrávku seženeš. VOIDFILLER je mezinárodní crust / punk projekt se členy Crutches, 3 Way Cum, Visions Of War, Driller Killer, Körsfast, Lautstürmer atd. atd. Deset bičů skandinávského kängu s dvojitým vokálem ovlivněný britskou hardcore scénou alá Doom / Extreme Noise Terror.
https://voidfiller.bandcamp.com/album/s-t
https://www.phobiarecords.net
Třetí číslo maďarského grindcore fanzinu ARCH VILE je venku. Uvnitř rozhovory: BULLA EXTREMA, TRROR OF DYNAMITE ATTACK, APOPTOSIS, CHULO, PROSPERITY DENIED, THEY MURDER, atd. Recenze zaměřené na: noisecore/grindcore/powerviolence/gore, fanziny. Padesát šest stran, formát A5 na ležato, psáno anglicky. Výměna možná, v případě zájmu piš na: posthumanzine@gmail.com.
http://posthuman.hu
V průběhu posledních dní přibyly do distra dva nové přírůstky… velká deska brněnských RESURGO “V zajetí myšlenek“, která obsahuje deset válu nakopnutého punk s příměsí crustu a texty v rodném jazyce, zabaleno v barevném, kresleném obalu. Dalším titulem je kazetová kompilace Noise cave na Žižkovské noci na které najdeš kapely / umělce: PHAERENTZ, ASTRÁLNÍ HLEMÝŽĎ, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS, KIKIRIKI (SLO), EINE STUNDE MERZBAUTEN a THE PROSTORY REVIVAL. Stylové zaměření je noise / experimental. V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz. Kompletní seznam věcí v distru nalezneš zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/distro-2
Floridská kapela CENTURIES (black/hardcore) vyráží dnešním dnem na Evropské tour na kterém spojí síly s Dánským HEXIS (black-metal/hardcore). V ČR je možno tyhle dvě bandy odchytnout 22.07. v Rokycanech na Fluff festu nebo 26.07. v Ostravě (Plan B).
centuriesfl.bandcamp.com
hexisband.net
Dvě nové recenze k přečtení… sedmi skladbová demo nahrávka brněnské hc-punk kapely TRAUMA, kde se sešli členové BOMBATÖLCSÉR, RESURGO, MORAL HANGOVER. Druhým recenzovaným titulem jsou EINE STUNDE MERZBAUTEN aka ExSxMx, kteří  vydali album pojmenované E.S.M. - osmdesáti minutová porce hluku rozdělena do čtyř noise chodů a bonusový zákusek navrch.
Na Southern lord znovu vychází LP “Satyagraha“ od švédských milovníků d-taktu PARANOID. Album bylo nahrané v prosinci 2014 / únoru 2015, asistoval při tom Jocke D-takt a o finální podobu se postaralo japonské Noise room studio. Nahrávka původně vyšla na D-takt & Råpunk Records (EU) a Konton Crasher (US). Celá nahrávka k poslechu zde: http://paranoidsl.bandcamp.com
Belgická kapela MISSILES OF OCTOBER shání labely, které by se chtěli podílet na vydání druhého deseti skladbového alba LP/CD. Nahrávka byla pořízena v květnu letošního roku a nahrávalo se v německém Sthor sound studiu. Hudebně se kapela pohybuje někde na rozcestí noise-rock / punk / stoner / sludge… pro fanoušky: UNSANE, LES THUGS, JESUS LIZARD, HELMET, BLACK FLAG či UNWOUND. Pro bližší info piš na mail: lionel.beyet@gmail.com.
http://missilesofoctober.bandcamp.com/album/dont-panic-2014
Pár novinek z muničního skladu CRY OF HUMANS (noise / CZ)… na youtube je k poslechu nový pětiminutový track D.C.O.M. (Dead culture of mankind), který byl nahrán doma na koleni. Na bandcamp DBY records je k poslechu / stažení kolaborační live set NBDY / CRY OF HUMANS z minulého ročníku Noise party. Od dubna fungují webové stránky na blogspot, kde se dozvíš info o chystaných a proběhlých akcích.
https://youtu.be/B15yd8h01xk
http://mrnbdy.bandcamp.com/track/make-love-not-war-from-chaos-to-peace-version
http://cryofhumans.blogspot.cz
Dluh je splacen. 32 let od vzniknu kapely (tehdy ještě pod názvem Novodur) vychází první vinylová deska TELEX. Strakonický Telex je bez diskuse jedna z nejdůležitějších českých punkových kapel a doslova splňuje vše co si umíte představit po pojmem „legenda“. O vinylové desce Telexu se mluvilo hned po revoluci. V době, kdy většina současníků kapely vydala desky na tehdy začínajících velkých labelech se Telex odmítal nechat svazovat podpisem jakékoliv smlouvy. Dříve než došlo k realizaci desky například ve vlastní režii kapely, vyšuměla existence Telexu do ztracena. Album Řeznickej krám vychází z původní demokazety vydané v roce 1989. Nahrávka byla pouze upravena tak, aby se vešla na časově omezený formát vinylu. Na desce tak najdete celkem 20 nesmrtelných songů, kompletně citlivě zremasterovaných Barmym ze Zeměžluče. Nechybí všechny zlidovělé hity jako Zlatá mládež, Továrna na tvý sny, Skejtová Růžena, Zlatý slavík nebo Umírající nosič vody. Součástí je i rozsáhlý booklet s archívními fotkami, texty a sleevenotes, o který se postaral Petr Korál. Obal v duchu přebalu původní kazety nakreslil Gizbern a vinyl vychází u Papagájova Hlasatele.
www.phr.cz
https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/eznickej-kr-m
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one