Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

>>>Info zde<<<

 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:      

20.10.17 – Plzeň (Městská plovárna) – JUCIFER (US), ALBATRE (NL)

THRASH NIGHTMARE 5


              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

FESTA DESPERATO - Propaganda plodí bomby MC
THE KILL - Make em suffer LP
RISPOSTA - Zaplať si sám LP
U PHR Records právě vyšla vinylová verze první demokazety havlíčkobrodské kapely NAŠROT. Remasterovaná nahrávka s kresleným obalem doplněná o historii kapely i spoustu fotografií.
www.phr.cz / www.nasrot.cz
DETËSTO je nová tříčlenná d-beat úderka z Brazilského města Campinas, drhnoucí käng po vzoru švédský kapel let osmdesátých. Na youtube najdeš k poslechu ukázku z připravované demo kazety, která by měla být venku někdy začátkem příštího roku.
https://youtu.be/Px33f0CRUo4
Švédové MARTYRDÖD zveřejnili nové video k songu “Harmagedon“, který se objeví na jejich šestém dlouhohrajícím albu “List“. Nová deska vyjde 25. listopadu na Southern lord, o Evropský press se postarají La Familia a D-Takt & Raw Punk Records.
https://youtu.be/Bi16l0xC9Xs
V listopadu se uskuteční tří benefiční koncerty na podporu sdružení Prales dětem (projekt GREEN LIFE). Jeden z koncertů se uskuteční i v plzeňském punkovém chrámu jménem Sally Brown ve čtvrtek 17.11., zahrají: ALIUSTERRA, SCALP a AKUSTIX PASSKA. Bližší info v článku.
Po pěti letech od předchozí nahrávky vychází nové album jihočeské kapely UCHÁZÍM. Ucházím patří bezesporu k jedněm z nejzajímavějších současných kapel. Jejich hudba je postavena na hardcore/punkových základech, ale na nich staví svůj vlastní a originální styl. Kapela se nedrží klasických postupů a těžko se zařazuje do pevných škatulek žánrů. Nasává do sebe vlivy jak klasického hc a punku tak i metalové či popové prvky. V sestavě působí kytarista Gride a Ucházím mají i svou druhou kapelu Retroprotest. Výsledkem je hudba, která není prvoplánová a pokud se s kapelou seznamujete poprvé je možné, že budete potřebovat více poslechů na vnoření se do jejich světa. Samostatnou kapitolou jsou pak texty, které daleko přesahují hranice běžné v punkrockové scéně a obstály by i jako samostatná básnická díla. Jako bonus obsahuje nahrávka i návod a pravidla k unikátní společenské hře. Nové album s názvem “Fragmenty vášní“ vychází stejně jako předchozí alba Ucházím na labelu Papagájův Hlasatel. Tentokrát pouze ve formátu vinylové desky a jako internetový download.
www.phr.cz
http://music.phr.cz
http://uchazim.wz.cz
V sobotu 12.11. se v Plzeňský Papírně chystá parádní noisová sešlost, kde vystoupí PURGIST (PL), COH x PAREGORIK, DRÉN (SK) a NBDY. Bližší info v článku.
Nová kapela BAESTIEN pocházející ze Sokolova/Chebu má právě online svojí první desku. Inspirace v kapelách jako jsou Fall of Efrafa & Amenra. Komplet nahráno DIY ve zkušebně. V kapele můžeš najít členy kapel jako Le Bain De Maid, Albion, Herese, Universal Young Musician a další. Celá věc je volně ke stažení a šíření. První koncert proběhne v Sokolově 17.12. v Maska Pub, kde bude deska k dostání na CD a v budoucnu ho nahradí vinyl.
https://baestien.bandcamp.com
Aktualizoval jsem seznam desek z druhé ruky. Nově přibylo i pár velkých desek. Taktéž proběhla úprava cen EP  50,-/kus a  LP 150,-/kus. Dále přibylo pár desek, za které můžete nabídnout cokoli na výměnu… většinou se jedná o desky, které přišly na recenze, takže prostě za to zkus něco nabídnout a nějak se domluvíme. Kompletní seznam věcí z druhé ruky zde:
http://rawezin.wgz.cz/rubriky/2nd-hand-distro
Belgická kapela MISSILES OF OCTOBER hrající mix temného  noise rocku / punku / sludge / stoneru  shání labely, které by byly ochotné podílet se na vydání jejich druhého alba "Better Days" na vinylu. Nahrávka byla pořízena koncem května v německém Sthor sound studiu. Představa je vydat 300 ks na žlutém vinylu na přelomu roku 2016/2017. V případě zájmu piš na mail: lionel.beyet@gmail.com. Labely, které prozatím přislíbily účast: P.O.G.O.  recs., Ebus Music, Trummer pogo, Skate Pizza a Bonobo stomp. Nahrávka k poslechu zde:
https://missilesofoctober.bandcamp.com/album/better-days-2016
Na youtube je k poslechu nový deseti-minutový track od CRY OF HUMANS (CZ/noise) “Bylo to tichý město“. Nahráno na přelomu říjen/listopad.
https://youtu.be/YgvdZXzv13k
http://cryofhumans.blogspot.cz
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
JACK / METH LEPPARD – split MC
AGATHOCLES / APOPTOSIS - split MC
BLIGHT - Thrashviolence MC
VA - EGER HARDCORE - comp. MC
DAILY LIFE SUCKS - Last Six Minutes of your Life MC
BOMBATENTAT – Životem zaplatíš EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one