Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:      

More Noise For Life vol. 12

Pravěkfest VI

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
VA - Germany will be worse 4x EP comp.
(NEGATIV NULL, CRUEL FRIENDS, THE GENTLE ART OF CHOKIN, ILL NEGLECT, SICKMARK, CAPTAIN CAVEMAN, HENRY FONDA, DERBE LEBOWSKI)
TSUBO - Disdengo EP
Nedávno vzniklé underground hip hop rádio VRAK, který vysílá každý čtvrtek od 17:00 a ve středu reprízy z minulých relací, bude tento čtvrtek od 17:00 poprvé vysílat online, na živo! Můžete zde slyšet českou a slovenskou produkci z podzemí, diskuse na ožehavý téma, politiku, sociální problémy a stejně tak nejapnou srandu. Můžete si zde taky poslechnout rap z celého světa v cizojazyčným koutku, či rozhovory s různýma lidma. Nové relace sou v plánu, tak to zkoukněte - HIP HOP JAK HO NEZNÁTE. www.radiovrak.cz
Centrum Ostravy čeká v září otevření nového multikulturního klubu BARRÁK, stojí na místě původního klubu Prostor-Tančírna, bližší info v článku.
HC-punx Climax přidali na bandzone dva nový fláky (Cesta strachu a Falešná identita), z nichž jedna by se měla objevit na LP kompilaci HC/Punk kapel na německém labelu Angry Voice Records po boku kapel jako City Rats (ISR) , Life Scars (POL) nebo K.R.B. (DE). V plánuje i vydání samostatného EP, pokud bys měl zájem se na něm podílet piš na: clpunx@seznam.cz
Říká se, že dobří holubi se vracejí. Co je na tom pravdy si neodvažujeme soudit, ale fanzin Papagájův hlasatel se vrací po jedenácti letech. S novou vizáží, čerstvou krví a pořádně ztloustlý. A taky s upgradovaným názvem HLASATEL a podtitulem „Otevřený punkzine pro neujaté lidi“. Není kvůli tomu, že bychom chtěli udělat tlustou čáru za minulostí, ale taky jsme chtěli upozornit na to, že věci jsou v pohybu a čas jednoduše nezastavíš…  A co tedy v té 184 stránkové fanzinové bichli vlastně najdeš? Rozhovory s RATem (Varukers, Discharge), INYm (Gride, Radiolokátor), UCHÁZÍM, BURNT CROSS, OVERGROUND RECORDS, SECRET AFFAIR, SHEEVA YOGA, VEGALITÉ, VICE SQUAD, WITCH HUNT, NO FUTURE RECORDS, MATÚŠ. Stěžejní článek o gravirování vinylů v první polovině osmdesátých let, recenze na tuzemskou fanzinovou tvorbu, článek o pozapomenutých kapelách první punkové vlny, Cestopis „Jak jsem hledal punk“, historii RUDIMENTARY PENI, toureport V DOBĚ MORU + RISPOSTA a v neposlední řadě kulturní přílohu „FOTO V PUNKU“. To vše parádní obálce, kterou má na svědomí BEN. Aby nebylo při čtení ticho a smutno, tak v Hlasateli najdete i CD na kterém je nové album prachatických UCHÁZÍM – Marnostroj! To s dokonce roku objeví i v limitované verzi jako samostatné CD a taky ve formátu, který potěší všechny sběratele vinylových desek, s literární přílohou jako bonusem. www.phr.cz
Zářijové novinky z Hluboké orby, 13. číslo newsletteru Network Of Friends, CRUCIAL SECTION (Jap) na konci října 2x u nás a Staré čísla Hluboké Orby ke stažení, info zde.
Pozvánka do Vysokého Mýta, kde v sobotu 1.10. zahrají amíci P.L.F. a finové Tinner, doprovod jim budou dělat Sicherhatesystem, E.D.A.E. a Lycanthrophy, bližší info v článku.
Dne 17. září se uskuteční druhé pokračování benefiční akce Fotbal proti rasismu vol.2, místo konání je Sedlec-Prčice bližší info najdeš zde.
Pozvánka na dvoudenní multižánrový hudební festival na zimním stadionu v Polné u Jihlavy Mrkvan core festival IV, který proběhne 9. až 11. září, článek s infem najdeš zde.
Nová deska kapely The Fialky s názvem Kapitán 77 je na světě! Její distribuce začne sice až za týden, ale už nyní přicházejí Fialky s prvním singlem Gangy ze základy. Ten je vypuštěn jak jinak než tématicky v den začátku školy. Kapitán77 je třetí řadová deska  kapely, která vychází  pod křídly labelu Papagájův hlasatel records.  Novinka  je nabita melodickým punkem77, s občasnými odkazy k power-popu a špinavému SKA. Deska je ve výsledku hudebně nejbarevnější a nejhravější z dosavadních nahrávek kapely, čemuž napomohla i řada hostů podílejících se na nahrávání. Kromě hudební stránky, která – jak kapela vždy sama uvádí – odkazuje na první vlnu punku z konce sedmdesátých let, jsou zde i pro Fialky typické texty. Ty jsou možná pro někoho jednoduché, ale rozhodně ne hloupé, navíc se tentokrát věnují více i vážnějším tématům. Většina písniček tak budou i na první poslech jasné hitovky. Kromě třinácti novinek bude album obsahovat i dalších sedm bonusových písní, které kapela vydala jako singly minulý rok. Deska vyjde jak v klasické CD verzi v digipack obalu, tak pro fanoušky v limitované LP edici na průhledném žlutém vinylu s vloženým CD. Jak je již u Fialek zvykem, můžeme se také těšit na obsáhlý booklet, ve kterém bude mimo jiné i koláž z fotek, které Fialkám zasílali, po jejich výzvě na Facebooku, fanoušci.
19.9. se v Brněnském Muzaku představí grindcorové brusky Wormot ze Singapuru a Maruta z Ameriky, doprovod jim budou dělat Risposta a V době moru, pozvánku najdeš tady.
           Novinky v distru:          

TSUBO - Disdengo EP
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one