Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

>>>Info zde<<<

 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:      

THRASH NIGHTMARE 5

28.10.17 - Plzeň (Městská Plovárna) - OVO (IT), VELO


              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ARROGANT STATE / SLUTET - split EP
GRAF ORLOCK - Destination time today LP
FESTA DESPERATO - Propaganda plodí bomby MC
Hudební festival Brutal Assault oznamuje první informace ke svému 17. ročníku, který se uskuteční v termínu 9.-11. srpna 2012 v tradiční lokalitě vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři. A začíná se pěkně zostra. Mezi prvními oznámenými kapelami nechybí ani nejtěžší kalibry v podobě MINISTRY, DIMMU BORGIR, IMMORTAL, MOONSPELL, HEAVEN SHALL BURN, SODOM nebo PARADISE LOST, které doplňují ARCTURUS, TEXTURES, NORTHER, THE BLACK DAHLIA MURDER, INCANTATION, VIRUS, ARKONA, GENERAL SURGERY a CATTLE DECAPITATION.Od začátku listopadu přichází do prodeje limitovaná edice cenově zvýhodněných vstupenek, která bude v prodeji pouze do konce prosince (v případě, že do té doby nebude vyprodána). Vstupenky v ceně 1050,- Kč lze zakoupit přes e-shop www.shindy.cz. Od ledna 2012 bude v prodeji dražší emise vstupenek, která bude k dostání i v tradičních elektronických předprodejních sítích. Sledujte web www.brutalassault.cz pro aktuální informace ohledně nových kapel a dalších novinek spojených s přípravami festivalu Brutal Assault 2012.
Na diycore.net se rozjíždí nový projekt "Spokojízda" což je něco jako stopem na koncert - pojďme si navzájem vypomoct a společně jezděme i tam, kam bysme se sami nedostali, bližší info v článku.
DROPEND - Demonstration 2011 EP - ve spolupráci s francouzkým labelem Symphony of Destruction vyjde do konce roku nebo začátkem nového velice vydařené demo mladé japonské hardcore kapely DROPEND. O první vydání na kazetě se postaral japonský label Narm discos. Nahrávka vyšla ve 300 kusovém nákladu a byla poměrně rychle vyprodána. Demo si můžete poslechnout zde. Kapela produkuje intenzivní hrubý hardcore v Extreme Noise Terror / Disrupt škole s klasickým japonským soundem a postupy. Klasická řezničina, takže věřím že je na co se těšit. LEBENDEN TOTEN - Near Dark + 2 EP MC - Během příštího týdne odesílám data do množírny a tiskárny, takže doufám, že ještě do konce roku bude tato 100ks edice konečně venku. Na straně A najdete 2 druhé album této Portlandké niose punk hardcore kapely vydané u Holandského labeu Wicked Witch a na straně B dva singly - 8" Death Culture Deprivation vydaný společně kapelou a japonským labelem Overthrow, druhý singl byl nahrán a vydán kapelou u příležitosti jejich prvního japonského turné a nahrávka je v evropě prakticky nesehnatelná. Obal bude na černém papíře tištěný stříbrnou barvou. Očekávejte maximální přísun hluku! DISTRESS / FATUM - split EP by mělo co nevidět jít do lisovny, ale ještě se řeší nějaké nesrovnalosti, takže prosím o trochu strpení. Labely které se podílejí: Miruus levyt, Headnoise, Total punk, a Drunk with power. Rok 2012 by měl ze strany Gas Mask Records přinést fungl novou nahrávku od F.U.K. (ex-Chaos UK) v podobě 7"EP. Slyšel jsem demo a je na co se těšit. Pánové jsou sice starší, ale to neznamená, že by nedokázali šlápnout na plyn. Nahrávat se bude v lednu, pak už jen bude záležet na tom jak rychle seženu peníze do realizace.
Po osmi letech brněnská punkrock legenda Zeměžluč přichází s novým řadovým albem, Hledání. Album totiž na vinylu vychází jako double LP zabalené v luxusním trojitém gatefoldu (s extrémně tlustým hřbetem), vše je vytištěno na ultratvrdém kartonu s vysokou gramáží. U každého LP navíc najdete i CD s kompletní nahrávkou (CD vychází i samostatně pro ty, co si zatím nepořídili gramec).  Vychází i limitovaná číslovaná edice 150ks, kde kromě výše uvedeného najdete i plakát a hlavně bonusový 7“ singly s dalšími čtyřmi skladbami! Ukázky najdeš tady. www.phr.cz
Přidány tři nové recenze: split LP Life Possession/Gomora, dále pak s/t EP od Řeků Devastation of life a nakonec promo CD pražských Bowel fuck.
Pozvánka na koncert do Hradce Králové, kde ve středu 7.12. vystoupí basák Nathan Bell, který hrál v Lungfish, doprovod mu bude dělat Aran epochal/satan, info v článku.
Pozvánka do plzeňského klubu Neutral na koncert tří kapel: Gattaca, Palahniuk a Barrel, který proběhne v pátek 9.12., bližší info v článku.
Přesto, že poslední měsíce byly u Papagáje hektické a vyšla spousta nových nahrávek, tak tým PHR Records nespí. Naopak, stále připravuje další alba k vydání pro potěchu Vašich uší. Nechybí jak naprosté hudební novinky z naší i zahraniční punkové scény, tak ani vzpomínkové desky s nahrávkami, které se buď nedočkali oficiálního vydání, nebo jsou dávno naprosto nedostupné. Jak je ze seznamu patrné, daleko víc se teď budeme soustředit na vydávání vinylů, protože co si budeme povídat, nejen že nahrávka z vinylu lépe zní a ještě i lépe vypadá:) V uvedeném seznamu jsou jak alba, která už jsou kompletně připravena a vyjdou během několika týdnů, tak i nahrávky na jejichž realizaci se prozatím pracuje a předběžně s jejich vydání počítáme na příští rok (ale znáte to, plánovat příliš dopředu není dobré, takže různé přesuny ještě mohou vzniknout). Spousta dalších nahrávek je v různé fázi příprav, o těch Vás samozřejmě budeme průběžně informovat.Aktuální plány PHR Records :
Zeměžluč - Hledání (2xLP, CD)
Zeměžluč - Fajn bezva prima (LP – původní press v novém obalu!)
Zeměžluč - Live in UK (LP - původní press v novém obalu!)
P.V.A. - Poruchy vitální aktivity (CD)
Bestia Triumphans - Všichni v jedný hře (LP, CD)
Ucházím - Marnostroj (LP, CD)
F.U.K. - New Wave Of British Punk Rock (LP)
Davová Psychóza - Kríza vedomia (CD, LP)
Davová Psychóza - Svet žaluje (CD, LP)
Telex - Řeznickej krám (LP)
Našrot - Totálně našrot (LP)
V pondělí 21. listopadu Ostravu opět čeká concert další z legendárních kapel OI!. Po The Last resort do klubu Barrák dorazí samotní The Business, bližší info najdeš v článku.
Na Voltage records právě vyšla vinylová verze zbrusu nové desky amerických TOTAL CHAOS “Battered and Smashed“ LP. V pořadí desáté album v pětadvaceti leté historii kapely vyšlo na průhledném červeném vinylu a na červeném průhledném vinylu s žlutými cákanci. Po singlu “Endless War“ (VOL001) se můžete těšit na druhou řadovou desku od EVACUATE. Členové Cheap Sex, Virus nebo Lab Rats pokračují v nastavené laťce. Čeká vás dvanáct songů na černém asfaltu, celé balené v luxusním plakátovém obalu s tématickou koláží anarcho kapel osmdesátých let ala Crass nebo Crucifix. Vyjde koncem listopadu u Voltage. www.voltage-shop.com
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
JACK / METH LEPPARD – split MC
AGATHOCLES / APOPTOSIS - split MC
BLIGHT - Thrashviolence MC
VA - EGER HARDCORE - comp. MC
DAILY LIFE SUCKS - Last Six Minutes of your Life MC
BOMBATENTAT – Životem zaplatíš EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one