Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

NOISE PARTY vol. IX

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BURIAL - Hungry wolves EP
SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
Běhen příštího týdne vyjde další titul u Voltage records, který vyjde v kooperaci více labelů – split EP japonských VIVISICK a kapely z Puerto Rica – TROPIEZO. Hned po něm se můžete těšit na vinylovou verzi nového alba TOTAL CHAOS – “ Battered and Smashed“. MAD PIGS v září míří na další turné do země vycházejícího slunce společně s HAT TRICKERS. K příležitosti tohoto turné byly natištěny trička s daty koncertů a společnou grafikou. Pár kusů je nyní k dostání ve Voltage. Po úspěšném koncertu anglických ADICTS, Radio Dead Ones a Degradace jsou tu další akce na které se můžete těšit: 14.9. –  Brno, Melodka: Swingin Utters(US), Macgyver, My Dead Cat a 12.11. – Brno, Yacht club: Krum Bums(USA), Uberyou(CH), Mad pigs, Ourway, Mineral Collaps. www.voltage-shop.com
Přidány nové recenze na dva nedávno vyšlé sedmpilace. Zaprvé debutní vinylový zářez Fear of extinction - s/t EP a zadruhé EP harcovníků anglické punkové scény Anti-nowhere league - This si war a nechybí i recka na čtivo Buryzone #16.
Pozvánka na šesté pokračování More noise for life, které proběhne 20.08. v Podboru u Hrochova týnce. Zahrají kapely: Rotten brats, Midnatt dod, B.T.C.W., Libera in causa, Sanitar, Die hards, Massmord, Process of decay, bližší info v článku.
Dnes oficiálně u Gasmask Records vychází EP Finské hardcore punk kapely Viimeinen Kolonna nazvané " Luonnoton Poistuma ". Kapela ani po letech neuhýbá ve svém stylu od důrazného hluku, který před lety tak úspěšně atakoval punkový svět v podobě desek a cd vydaných u Agipunk a Hardcore Holocaust Records. VK = drsný hardcore punk thrash nesoucí se v náladě pionýrů finskýho hardcore punku Terveet Kädet nebo Rattus, jejichž styl se stal ráznou odpovědí na UK Discharge. Chlad a dřevitost nahrávek, tak typické elementy pro nahrávky severu. Rozuměj - jednoduché riffy podbarvené metalem, třířádkové texty a drsná zvučnost finského jazyka. Nahrávka obsahuje deset bičů, naprosto hrubé a dřevité hudby, maximální délka skladeb do dvou minut... na stránkách Gasmask records je možné poslechnout 2 skladby v mp3 formátu pro vaše posouzení. Každá kopie také obsahuje download kód ke stažení nahrávky. Vydáno ve spolupráci s ROKU a PSYCHEDELICA RECORDS v nákladu 500 ks, černý vinyl.
Pozoruhodná mezinárodní spolupráce. SMASH DETOX jsou ISHIA (FORWARD), SOUCHI (FORWARD), MUKAI (JUDGEMENT), ZAC ( WORLD BURNS TO DEATH), IIZAWA (TETSU AREI) a ANDREA. Dvě velice silné skladby - "Shanguri-La" a "Like Water", s elementy silného intenzivního hardcore zvuku japonských a amerických hardcore kapel se v dané kombinaci stávají velice originální. Tvořeno s velkým nasazením, toto připomíná mnoho z klasických dvoupísňových EP z HG:Fact Records pozdních 90tých let a počátku nového milénia, v té době tato firma více méně definovala místní punkový zvuk, neopomeňte ale sílu Texaského hardcore, které se zejména v posledních letech stává jistou bernou mincí. Původně nahráno a mixováno v OUR HOUSE studio, o finální mix se postaral Jack Control, jelikož na nahrávce i hostuje, některé backing vocals jsou z jeho hrdla. Vydáno v kooperaci PRANK RECORDS a HG:FACT. 200ks červený vinyl ( pouze Japonsko), 200ks modrý vinyl (pouze USA, žádný prodej v Japonsku), klasická verze je v bílem provedení. Nahrávka k sehnání na: www.maskcontrol.com.
Ve spolupráci Gasmask, Roku a Psykedelica vychází nová nahrávka skvělé finské hardcore punk kapely Viimeinen kolonna. mp3 můžete poslechnout na myspace. 150 kusů pro Gasmask records je od včerejška na cestě, takže očekávám, že během týdne bude EP v prodeji. Sledujte www.maskcontrol.com
Koncert Adicts (UK), Radio Dead Ones a Degradace v Brně, který se uskuteční 13.8. se přesouvá do klubu Favál (místo plánovaného Semilassa)!
Oslava neuvěřitelných 15 let fungování kapely GRIDE proběhne v rámci tradičního Chillifestu 2.9. v Campu Rechle u Prachatic (blizší popis cesty viz stránky www.gride.wz.cz). Vystoupí přední tuzemské hardcorové kapely, se kterými nás spojilo dlouholeté přátelství. Zábava zaručena až do ranních hodin!V rámci Chillifestu proběhne ochutnávka různých neskutečných vypalováků. Každý z návštěvníků ať ukáže, co umí a přinese svůj výtvor na ochutnání: chilli, omáčku, čatný, guláš, koláčky, vindaloo atd… Vše prosíme pouze vegetariánské!!!
Právě vyšlo CD-R hip hopový bandy Křikzticha se sociálně/politickejma textama! "Na letošní Fluff fest jsme udělali pod hlavičkou Chyba Records prvních 50 kusů našeho staršího matroše na CD-R v ručně dělaným DIY obalu. Nahrávaný je to doma v pokojíku, je k tomu booklet s anglickejma překladama a linorytama od Simči. Ještě jich nám pár kusů zbylo – kdybyste chtěli, za pade je vaše. V nejbližší době budeme mít další edici cédéček, tentokráte víc vymazlenější, ale pořád taky DIY. Cena bude stejná, nebo aspoň podobná, lidová. Piště si na: chyba@riseup.net. A nebo můžete stahovat s bookletem a coverem ZDE".
Právě vyšlo nový číslo Chyba zine, teda už osmý. Najdeš tam: komixy, fotky, rozhovory: Drowning dog & DJ Malatesta, Two fighters against a star destroyer, sloupky, kecy, lyrika, pohádka, historie: Mujeres Libres, Henry David Thoreau, příbehy, street art, scene report Maďarska, agitka, klasická chybovka. 72 stran A5 s barevnou obálkou, za pade, v případě zájmu pište na: chyba@riseup.net.
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one