Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

NOISE PARTY vol. IX

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BURIAL - Hungry wolves EP
SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
Kapelu z Jablonce n.N. asi není potřeba představovat. Od roku 2005 si získali řadu příznivců. Na novém CD najdete 11 písní v duchu Oi! punku. Zvuk má na starosti studio Exavik. Obal je 12 stránkový, barevný. Obsahuje kompletní texty a fotky členů kapely. Texty se týkají streetpunkových témat. Pokud máš rád kapely typu: Blitz, Cockney Rejects, Business nebo Cock Sparrer tak ses trefil do černého, protože v těchto hudebních vodách brázdí Muerti se svojí pirátskou lodí. Muzika má dynamiku a energii, 35 minut uběhne jak pěna u piva. CD stojí 150,-Kč. + poštovné. Info o kapele včetně MP3 můžete získat na:
www.bandzone.cz/muerti
Pár slov ke koncertům, které jsem navštívil v lednu a únoru léta páně 2012. Výčet kapel o kterých se píše: Kill Kill Kill, Stupid fucking idiots, Barrel, Dead to me (US), Themptiness, Mörkhimmel, Kaosquad, Demöralyzér, All we have (UK), Wave goodbye, Burning steps, Ourway, Mineral collaps. Report k přečtení zde.
Únorové novinky z Hluboké orby, info o "jarním Killed by Brno", druhý díl kompilace „Spalte Brno na prach“ v přípravě, koncert Alžírských Demokhratia, nová Hluboká orba a koncerty SYIH, info v článku.
Jonestown se dočkali velkého vinylu! Nahrávka pochází z r. 2010 z Professional Sound Studia pod taktovkou mocného Kuřete. Hrubý crustcore alá staré nahrávky Wolfpack nebo Skitsystem. Kladno útočí! Druhou stranu okupují znamý slovenští crusteři Adacta. Pro ně je to vůbec poprvé účast na vinylu! Také jejich strana byla nahrána v PSS. A pokud se dají Jonestown přirovnat ke starým Wolfpack můžeme to samé udělat i s Adactou, která se ale hitovostí už blíží spíš k novým Wolfbrigade. Každopádně je tahle deska výborným seznámením s česko-slovenskou crust scénou.
www.phobiarecords.net
Bohužel musíme oznámit, že THREATS se náhle rozpadli a rozhodli se zrušit cele turné tím i plánované koncerty v Brně (19.3.2012) a Vsetíne(20.3.2012).
Na konci března vychází u PHR Records dlouho očekávaná re-edice třetího alba (1998) kultovní slovenské punk kapely DAVOVÁ PSYCHÓZA. Nahrávka "Kríza vedomia" vyjde jak na CD v luxusním digipack provedení doplněna o video-bonusy tak vůbec poprvé i na luxusně zpracovaném vinylu! Davová Psychóza zároveň na jaře odjede Česko-Slovenské tour, bud ve střehu!
Další dva nové sedmipalce venku na Phobia Records !!! Prvním je již dlouho avizované split EP FILTHPACT / DEBACLE. Filthpact jsou ze Skotska a hrajou rychlý crust core ve stylu Disrupt / Dropdead. Druhou stranu okupují australští Debacle, kde v sestavě najdeme i kytaristu z Pisschrist. Hrubý crust / grind ve stylu starých Extreme Noise Terror / Heresy. Parádní splitko! Druhým novým releasem je limitovaný tour sedmipalec pražské d-beat / crust smečky FEAR OF EXTINCTION - Winter Extinction Tour 2012 EP. Čtyři songy, které byly nahrány na té samé records session jako vály z debutního sedmipalce. Limitováno 150 kusy a jako bonus jsou u každé desky tři samolepky.
www.phobiarecords.net
Série oficiálních reedicí na Voltage Records pokračuje oběma EP švédských DISARM (neplést s mladšími stejnojmennými kapelami z Itálie, Brazílie nebo Japonska!). Ti byli představiteli čítankového skandi-hardcoru 80. let – syrový dřevní zvuk, chytlavé sborové refrény, naechovaný zpěv, protiválečné texty… Kapela svého času hrávala po boku band jako KAAOS, ANTI-CIMEX nebo MOB 47, velká stylová podobnost by se dala najít i s CRUDE SS. Jediné tituly vydané za dobu krátké existence DISARM byla dvě EP nazvaná „Regerings Stödda Mord“ (1984) a „Dömd“ (1986). Obě si kapela vydala vlastním nákladem a originály dnes seženete jen s velkým štěstím a za tučný obnos. Na obou najdete přesně to, co čekáte – vzorový neurvalý sverige mangel z 80. let s jasným protiválečným a protisystémovým poselstvím! Jak už se stává u Voltage tradicí, obě desky vychází jako věrné kopie původních vydání – v případě prvního EP v minimalistickém obalu složeném ze dvou potištěných listů kartonu a s bílými etiketami. Druhé EP naopak vyrovnává skromnost debutu rozkládacím plakátovým obalem, (přední stranu měl na svědomí Tomas Jonsson z ANTI CIMEX), původní samolepkou, ba dokonce i dobovým typem vnitřního papírového sáčku, který se vyráběl na zakázku až v Británii, speciálně pro tento titul!
www.voltage-shop.com
Přidány nové recenze... páté řadové album Chorvatské kapely Bolesno grinje "Grinje! Grinje! Grinje!, čtivo Drunk nach osten #3 a Smrt #4.
Intenzivní crust core kombinující hluk Extreme Noise Terror, hardcore punkovou sílu Heresy a typické japonské koření, které dolaďuje sílu tohoto hlučného pokrmu. Nahrávka původně vyšla na pásce pod značkou Narm Discos v nákladu 300 ks. Právě teď vychází ve spolupráci Gasmask records a Symphony of Destruction.
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one