Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

>>>Info zde<<<

 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:      

THRASH NIGHTMARE 5

28.10.17 - Plzeň (Městská Plovárna) - OVO (IT), VELO


              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ARROGANT STATE / SLUTET - split EP
GRAF ORLOCK - Destination time today LP
FESTA DESPERATO - Propaganda plodí bomby MC
Dalším titulem od Phobia Records je death crust z Irska (Dublin) - PUTREFACTION. Debutní velká deska irských Putrefaction vám nakope zadky! Hrubá metal / crust rubanice, která s váma bude cloumat a mlátit o zeď dokud jehla nesjede z drážek do klidných vod u středového kolečka. Jestli si dokážete představit mix Skitsystem, Repulsion, Hellshock nebo Death Strike .... víte kam tím mířím. O finální mastering se postaral Jack Control a jeho Enormous Door Recordings. Na tuhle desku budete potřebovat zbrojní pas! Právě teď spuštěny předobjednávky, k dostání bude pouze pár desítek kusů. V eshopu také naleznete předobjednávky na nový singl japonských d-takt mistrů CONTRAST ATTITUDE - "Black or white" EP.
http://www.phobiarecords.net
Pozvánka na tradiční festík Magick musick v Čeremné u Sušice, letos bude akce dvou denní a zahrají kapely: The sound of biblical violence, Unkilled worker, Zkouška sirén, Themptiness, Infinito, Esazlesa, Ucházím, Michael´s uncle, Lahar, Five seconds to leave nebo Roots riot soundsystem, info v článku.
Novinky z Chyba podsvětí: 8.6. proběhne koncert v Jihlavě (DIY garáž) Kain (AT) a Disbeatless, od 19:00 bude probíhat vege grilovačka. Na letošním Smilov festivalu by mělo vyjít 7EP splitko Disbeatless / Pavilionul 32. Disbeatless stále metalizující, jen s pár fousama navíc, Pavilionul32 stále trešující. Bratrskosesterský česko-rumunský spojení. Zde: chyba.a-punk.cz/distro najdeš aktuální seznam věcí z distra. Tady: chyba.a-punk.cz/rec si zase můžeš stáhnout poslední počiny z chyba records. Novější jsou solo alba MC's z Křikzticha - Smrd a Kolona, čekej hloubavej, mostypálející špinavej hipec (smrd) a veganarcho dubstepem lízlej hipec (kolona). V horizontu pár měsíců taky vyjde na CD u chyba records benefiční hip hop kompilace pro anarchistický černý kříž "Za plotem a za mříží", kde najdete diy hiphopový kapely z celýho světa, který se snaží šířit zajímavý témata.
Masakari vypustili do světa celkem obskurní nahrávku, která vzdává hold Discharge, s vlastním zvukem ocoverovali celé notoricky známé EP “Fight back“. Nahrávku stáhneš na Moshpit tragedy.
Na stránkách Moshpit tragedy records můžeš stáhnout debutní nahrávku Montrealské kapely Arsenal of empties. V kapele působí ex-členové Survivors will be shot again a další. Nahrávka obsahuje jedenáct zběsilých grind/hc-punk songů, s délkou kolem šestnácti minut.
Kapely Vnitřní faktor (Kladno) a Zotrwačnosť (Trnava) se po několika výměnných koncertech rozhodly pro CZ&SK spolupráci  a vydat společné split CD s názvem "Dohodli sme sa, že se dohodnem". CD obsahuje šest novinek od obou kapel + jeden cover obou kapel z dílny strany opačné, takže dohromady 14 songů. Dá se napsat, že obě kapely zůstaly věrné „svému stylu“ - od Vnitřního faktoru můžeme očekávat údernou melodickou nakládačku a od Zotrwačnosti dvojhlasný punk s metalovými prvky. Texty  jsou velmi různorodé, od globálních problémů, jako např. válka a církev až po humorné pohledy na vlastní životy a scénu. Booklet CD se nese v československém duchu.
Právě teď vychází na Péťovo Aback records několik titulů: Split 12" LP - AGGREANTION/HOMO HOMINI LUPUS, Split 7" EP - CANCER SPREADING / BLACK TRINITY, MC - CARBONIZED 4 WAY SPLIT, Split CD-r - LIFE POSSESSION / VICTIMS OF CLASSWAR, info v článku.
Do ostravského klubu Barrák se ve čtvrtek 24. května chystá grindová mlátička až z dalekého Mexika s názvem Into sickness, dokáže svůj grindcore pěkně drtit ve zběsilém tempu a s neustálým tlakem na posluchače. Jako předskokani se tento večer představí stále oblíbenější a vyhranější Top sekret z Nového Jičína a znovuobnovení řezníci 8 Dní venkova, kteří se vrací v plné síle, aby nám ukázali, jak se hraje pořádný goregrind. Akce začíná ve 20:00 a vstupné je 80,- Kč.
Theories je death/grind ze Seattlu, na Moshpit tragedy můžeš stáhnout jejich čtyř písňový debut, který je předzvěstí velké desky. Hrají zde členové Skarp, Book of Black Earth, Samothrace, Scourge Schematic nebo Splatterhouse.
Přidány nové recenze... reedice "Kríza vedomie" od Davové psychózy, split EP Rapsöd / Stolen lives a Marast zine #2.
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
JACK / METH LEPPARD – split MC
AGATHOCLES / APOPTOSIS - split MC
BLIGHT - Thrashviolence MC
VA - EGER HARDCORE - comp. MC
DAILY LIFE SUCKS - Last Six Minutes of your Life MC
BOMBATENTAT – Životem zaplatíš EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one