Punk zine..!
              Naš Akce:            

07.04.2018 / Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
DIS-K47, THALIDOMIDE, ROZRUCH!, VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SCUM HUMAN - s/t EP
EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
9 SHOCKS TERROR - Zen And The Art Of Beating Your Ass LP
Pozvánka na koncert litevských The Sold outs, který proběhne 1.9. v Plzeňském klubu Kapsa, bližší info najdeš v článku.
Další šílené split EP, které vychází v těchto dnech Sheeva yoga / Kumuru. Sheeva yoga  jsou staří štramáci (několik split EP, CD, LP) v českých power-violence luhách a hájích snad netřeba představovat. Kumuru též nejsou žádní nováčci, po taktovkou Fera z Different records, Sound of qualm a Posledndé decembrové dni, hrají ve třech brutální prasopal. Posuď sám či se z téhle desky nezblázníš. Náklad pouze 200 kusů s ručně dělaným obalem a vychází za kooperace čtyř labelů: Totalitarianism still continues, Different records, Skaven a Olga Hepnarová.
Právě vyšel z lisovny první slovenský power-violence split EP mezi Vocatio interna a K.I.T.T. Vocation interna: tři dřevorubci, houbaři a kanibalové z kysuckých lesů, kteří se dali dohromady s dalším případem na posouzení diagnózy – Skuldou (Sheeva yoga, Prügelknabe a tisíc dalších kapel), rozkouskovali svůj materiál a výsledkem je další split EP. Skladby jsou ze stejné nahrávací session jak na splitu s Prügelknabe. K.I.T.T. jsou mlaďasové ze Žiliny, kteří dokázali, že předcházející “stará“ generace kapel patří do šrotu. Vyšlo ve dvou barevných provedeních fialová a oranžová v počtu 350 kusů za kooperace několika labelů, na Slovensku  například u Totalitarianism still continues a v Čechách u Voros ordog (vm666hc@seznam.cz).
V těchto dnech právě vyšel nový BURYZONE zine s pořadovým číslem 18!!! Děje se tak v 15. roce existence tohoto zinu. Rozhovory: UP!GREAT, X-CORE, ČERT (bicí např. GRIDE), ZPUTNIK, SPASM, IDIOTS PARADE, TUMMO, V DOBĚ MORU, PHR RECORDS, 6MAS, ANTIGOD, STREGESTI, PRÜGELKNABE, ČAD, VANDALI. Tour reporty: KONFIDENT z Mexika (2009), UP!GREAT (ČR 2011), SPASM / GUTALAX po Evropě (2012), HIROSHIMA NIGHTMARE (ČR 2012), MALIGNANT TUMOUR (London / Barroselas 2012). A samozřejmě recenze na hudební tiskoviny i nosiče a originální komiks. Seženete u spousty distributorů, u mne, případně v Ostravě v hospodě U Peciválů. Cena je 70 Kč (+ poštovné 18 Kč).Informace nebo objednávky na:
buryzone@seznam.cz
K oslavám 15. výročí se uskuteční v pátek 28. září 2012 v ostravském klubu HUDEBNÍ BAZAR koncert! Vystoupí kapely INNOXIA CORPORA (punk / Rožnov pod Radhoštěm) a 6MAS (crust /Brno).Vstupné bude dobrovolné.
Chystáte se na pražský křest této našlápnuté švédské kapely a ještě jste neslyšeli desku Monkeys With Guns celou? Pokud vás zaujaly zveřejněné pilotní singly k nové desce The Bones, máte nyní skvělou možnost si ji poslechnout zdarma na serveru MusicJet. Skalní fanoušci jistě budou chtít svoji sbírku doplnit o nový vinyl nebo originální CD, ale možnost pustit si desku celou (necelý měsíc před jejím pražským křtem) je pro nedočkavé naprosto ideální. Můžete si tak dokonale naposlouchat kompletní diskografii The Bones před samotným koncertem v Praze ve Futuru, který se uskuteční v úterý 28. 8. 2012.
Začátkem září vyrazí na evropské tour Barcelonská d-beat/crust smečka Instinto, kde můžeš najít členy Totälickers nebo Infäme. V rámci tour se zastaví na tři koncerty i u nás, odnesou to města Liberec, Brno a Praha. Na bandcamp můžeš poslechnout/stáhnout jejich nové LP, které vyšlo na Grita O Muere records.
11.8. se koná festival Noise therapy. Jako headlineři se představí angličtí punkoví veteráni Subhumans a němečtí streetpunkoví SS Kaliert. Doplňovat je bude průřez česko-slovenské scény jako Dezinfekce, Svině!, Rozpor a další. Místo konání Praha - Modrá vopice. Další info na:
www.noisetherapy.cz
Další vinyl od těchto cider fast punkáčů z ostrovů, který byl vydán pro podporu jejich dvou letních turné je konečně k dostání i v ČR – první tour odjeli na ostrovech s amíky Weekend Nachos a hned o týden a půl později s další americkou úderkou Backslider kontinent. Myslím, že kluci na Play fastu nezklamali a odehráli solidní show, jen škoda že druhej kytarista musel zůstat doma. Tahle deska vychází opět s kresleným obalem z dílny dvorního malíře TAG desek Jorda aka www.pogger.co.uk a na průsvitném modrém vinylu. Sečteno a podtrženo, 16 skladeb na 16 minutách. Design této desky byl použit i na plnokrevný Fruit of the loom triko (jen černý). Cena vinylu je 225kč + pošta, cena trika je 300kč + pošta. Objednat můžeš na: doomsday@centrum.cz.
Nejnovější LP nevídaně aktivních chaos punks z Mexika je konečně na světě! Symbolicky zlověstných 13 záseků nasranýho hc/punku nasáklého energií jaderného odpadu. Vezmi ty nejlepší desky, co kdy vyšly na Punkcore Records, dobře pomel, smíchej s trochou ostrého chilli thrashe a moderního hc/punku posledního desetiletí, podus v husté atmosféře mexických ulic s pálivýma papričkama nasraných španělských textů a máš nový Acidez! Podává se na vinylovém podnose v barvě toxické zeleni, v plno barevném obalu s tištěným vnitřním sáčkem s texty. Nový videoklipnajdeš zde.
Přidán report z letošního Fluff festu, kpřečtení zde.
           Novinky v distru:          

EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC
NOISE MASTER #32 zine
VYDĚRAČ #5 zine
KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti! EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BOMBATÖLCSÉR – Bude klid noise demo E.P.
BETON / SKELETON - split EP
ZEMĚŽLUČ – Odložte Všechnu Naději EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one