Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:      

More Noise For Life vol. 12

Pravěkfest VI

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
VA - Germany will be worse 4x EP comp.
(NEGATIV NULL, CRUEL FRIENDS, THE GENTLE ART OF CHOKIN, ILL NEGLECT, SICKMARK, CAPTAIN CAVEMAN, HENRY FONDA, DERBE LEBOWSKI)
TSUBO - Disdengo EP
Pozvánka na koncert do Pardubic, který proběhne čtrnáctého září v Gekon baru. zahrají kapely Shoyou squad (DE), The Breed a Klutz, bližší info v článku.
Přidány nové recenze... kompilace mrtvých západočeských kapel Tenkrát na západě, Vitamínův plátek s pořadovým číslem dva Black block dog #2 a sedmnácté číslo Buryzone zinu.
Warhead pocházejí z bývalého hlavního města japonského císařství Kjóta a patří bez debat mezi tu největší žijící klasiku hardcore ze země vycházejícího slunce. Insane Society Records nyní vydává na jednom LP s obalem od tradičního japancore kreslíře Sugiho skoro celou jejich tvorbu z let 1991 - 2004, původně vydanou na CD na Blood Sucker Records a slyšet tak můžete 22 remasterovaných skladeb poskládaných z většinou už dávno vyprodaných a nesehnatelných nahrávek: tří singlů, jednoho split singlu a dvou kompilací. Hned úvodní skladba „Cry Of The Truth“ je pořádným kopancem do zubů a hurikán té nejzběsilejší hardcore/punkové smrští nepoleví, dokud nedojede jehla gramofonu až na tu poslední drážku! Maniacký řev zpěváka v kombinaci s masivními sbory v refrénech, kytary vysolené do červených čísel, burácející detonační basa, ultrazběsilé bicí, kdy činely znějí, jak když bičem práská, to všechno dohromady ve výsledku dává neskutečně nakopnutý, hlučný a super-energický mix, navíc okořeněný texty plnými vzdoru a touhy nikdy se nepřizpůsobit a nikdy se nevzdat! Prvních deset songů je k poslechu zde. Warhead budou koncem září k vidění i na československých koncertech : 27.9. Brno, 28.9. Trenčín, 29.9. Vsetín a 30.9. Praha. Více najdeš na:
http://insanesociety.net
Pozvánka na koncert DOOM, který proběhne v Brně 31.10. na Yachtu, doprovod budou dělat Fear of extinction, See you in hell, Risposta a March of the hordes, bližší info v článku.
Nedávno vyšlo nové album legendární britské ska-punk kapely Inner Terrestrials. IT jsou známý i ze spousty skvělých koncertů v ČR a v jejich sestavě najdete i Paca z Conflict. Novinka pod názvem "Tales of terror" vyšla jako doubleLP a CD digipack. U nás je k dostání přes PHR!
Dalším titulem na Phobia Records bude debutní singl sázavské Propagandy s názvem "Žízeň po životě". Čtyři vály hrubého, ale pořád melodického crust punku s originálním řevem, který se vám zaryje do paměti. Vyjde v nákladu 300 ks (200 ks černý vinyl a 100 ks mix barevných limitovaných kusů). Mrkněte na promo video s titulním songem:
http://www.youtube.com/watch?v=mYrNFlHJxSk&feature=player_embedded
Pozvánka na koncert litevských The Sold outs, který proběhne 1.9. v Plzeňském klubu Kapsa, bližší info najdeš v článku.
Další šílené split EP, které vychází v těchto dnech Sheeva yoga / Kumuru. Sheeva yoga  jsou staří štramáci (několik split EP, CD, LP) v českých power-violence luhách a hájích snad netřeba představovat. Kumuru též nejsou žádní nováčci, po taktovkou Fera z Different records, Sound of qualm a Posledndé decembrové dni, hrají ve třech brutální prasopal. Posuď sám či se z téhle desky nezblázníš. Náklad pouze 200 kusů s ručně dělaným obalem a vychází za kooperace čtyř labelů: Totalitarianism still continues, Different records, Skaven a Olga Hepnarová.
Právě vyšel z lisovny první slovenský power-violence split EP mezi Vocatio interna a K.I.T.T. Vocation interna: tři dřevorubci, houbaři a kanibalové z kysuckých lesů, kteří se dali dohromady s dalším případem na posouzení diagnózy – Skuldou (Sheeva yoga, Prügelknabe a tisíc dalších kapel), rozkouskovali svůj materiál a výsledkem je další split EP. Skladby jsou ze stejné nahrávací session jak na splitu s Prügelknabe. K.I.T.T. jsou mlaďasové ze Žiliny, kteří dokázali, že předcházející “stará“ generace kapel patří do šrotu. Vyšlo ve dvou barevných provedeních fialová a oranžová v počtu 350 kusů za kooperace několika labelů, na Slovensku  například u Totalitarianism still continues a v Čechách u Voros ordog (vm666hc@seznam.cz).
V těchto dnech právě vyšel nový BURYZONE zine s pořadovým číslem 18!!! Děje se tak v 15. roce existence tohoto zinu. Rozhovory: UP!GREAT, X-CORE, ČERT (bicí např. GRIDE), ZPUTNIK, SPASM, IDIOTS PARADE, TUMMO, V DOBĚ MORU, PHR RECORDS, 6MAS, ANTIGOD, STREGESTI, PRÜGELKNABE, ČAD, VANDALI. Tour reporty: KONFIDENT z Mexika (2009), UP!GREAT (ČR 2011), SPASM / GUTALAX po Evropě (2012), HIROSHIMA NIGHTMARE (ČR 2012), MALIGNANT TUMOUR (London / Barroselas 2012). A samozřejmě recenze na hudební tiskoviny i nosiče a originální komiks. Seženete u spousty distributorů, u mne, případně v Ostravě v hospodě U Peciválů. Cena je 70 Kč (+ poštovné 18 Kč).Informace nebo objednávky na:
buryzone@seznam.cz
K oslavám 15. výročí se uskuteční v pátek 28. září 2012 v ostravském klubu HUDEBNÍ BAZAR koncert! Vystoupí kapely INNOXIA CORPORA (punk / Rožnov pod Radhoštěm) a 6MAS (crust /Brno).Vstupné bude dobrovolné.
           Novinky v distru:          

TSUBO - Disdengo EP
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one