Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

>>>Info zde<<<

 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:      

THRASH NIGHTMARE 5

28.10.17 - Plzeň (Městská Plovárna) - OVO (IT), VELO


              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ARROGANT STATE / SLUTET - split EP
GRAF ORLOCK - Destination time today LP
FESTA DESPERATO - Propaganda plodí bomby MC
Tady v Hradci jsme si už zvykli na pravidelný přísun kvalitních kapel, v rámci daných stylů vlastně na ty naprostý špičky. Nejinak tomu bude tentokrát, hypnoticky zdrogovanej psychorock v kejvavým pomalým zadumaným tempu nám přivezou ANCIENT SKY, rovnou z Brooklynu. S deskou T.R.I.P.S. jedou dlouhý evropský turné a v Čechách si dají pouze dvě zastávky. Pro pamětníky připomenu, že jde o ex City of Caterpillar a Majority Rule. Sekundovat jim budou hudební kolegové NEEDS OF ACTIVITY. Bude to luxusní večer, podzimní marast za okny Čtyřky nám bude parádně přehlušen. 27.11. Hradec Králové, Klub čp 4.
Na youtube najdeš upoutávku na chystané split 7" mezi RABIES a kolumbijským grindcore violence kombem CHULO. Přípravy finišují, ale pokud by se ještě někdo chtěl přidat na kooperaci, ať neváhá. Deska vyjde v pouhých 300ks na černém vinylu. Pro více informací piště na rabies-noise@volny.cz.
Po deskách „Umět se prodat“ (2004) a „Útok“ (2007) je tu třetí 12“ LP brněnských SEE YOU IN HELL s osmi vály hrubého a zběsilého hardcore/punku plného masivních sborových refrénů - dost pravděpodobně nejpřímočařejší a nejvzteklejší materiál, co za 13 let fungování kapela zplodila, ale to ať posoudí posluchač sám... Nahráno v čestickém studiu Hellsound, sbory nařvali Iny (GRIDE) a Žrout (LAHAR), obal namaloval Wes Samples a nahrávku zmasteroval Jack Control ve své Enormous Door sluji. 150 kusů desky vychází v limitovaném a ručně číslovaném nákladu v kartonové krabici potištěné sítotiskem, která uvnitř skrývá barevný vinyl, DVDr z japonského turné SEE YOU IN HELL v r. 2010, samolepku a placku. Regulérní i limitovaná edice vycházejí s barevným OBI stripem. Celou desku si můžete poslechnout na:
http://seeyouinhell.bandcamp.com
Jubilejní desátý ročník tradiční hardcore/punk fiesty Killed by Brno vol.10, který je už druhý rok po sobě dvou denní záležitostí, zahrají kapely, : BOMBATÖLCSÉR, S.U.M.O., MAD PIGS, MÖRSA, TUMMO, SEE YOU IN HELL, MAC GYVER, MIDNATT DÖD, THE INTRUDERSS, V DOBĚ MORU, KUTYA HARAP, KRAOST, 6MAS, INNOXIA CORPORA, KOBRA XI, JONESTOWN, V RUKOU OSUDU. Bližší info najdeš v článku.
Během pár týdnu by měl být venku debutní sedmipalec sázavské crust-punk kapely Propaganda. Singl se bude jmenovat "Žízeň po životě" a najdete na něm čtyři nové songy nahrané na jaře letošního roku. Vychází v celkovém nákladu 306 ks, se třemi limitovanými   edicemi (šedá, zelená, červená).Co nevidět bude spuštěn předprodej. Už teď se můžeš pokochat barvami vinylů.
www.phobiarecords.net
Na youtube můžeš omrknout video ze Subvert festivalu v Bristolu, kde zahráli DOOM, kteří se za pár dní chystají i do Čech a Slovenska!
Pondělí 22.10. bude patřit všem fandům hororů a amerického punk-rocku. Na svoji poslední šňůru v historii se vydávají BLITZKID, kteří za sebou mají opravdu bohatou minulost! Nenechte si ujít pravý horor-punkový mejdan! Jako další vystoupí brněnští MAD PIGS a BLACK BURLEY. Start v 19:00. Divoký týden v Brně zakončí D-beat peklo na Yachtu. 25.10. mají do Brna namířeno japonští D-CLONE, kteří hrnou naprosto brutální japan noise /d-beat masakr s odkazem na dvě kapely – DISCLOSE a DISCHARGE! Rozhodně si je nenechte ujít! Další kapely budou KONTATTO z Itálie, LOTUS FUCKER z USA, BETON ze Slovenska a KRÜGER z Prahy. Na koncertě bude poprvé v proději nové číslo Hluboké Orby. Start v 19:00.
V pondělí 22.října se v brněnském underground klubu č.1 Brooklynu uskuteční další díl Antitrend Party. V pořadí již třicáté osmé, zahrají kapely Psychofagist (IT), Perfecitizen, Beautiful cafillery a Passion of the truth. Pozvánku najdeš tady.
Právě vychází už šesté pokračování punk-rockové výběrovky z “dílny“ punkuj.com na které najdeš známe, ale i méně známé kapely Česko-Slovenského punku. Nechybí na ní stálice jako SPS, ExTip, Odpad, Nežfaleš, Zhoda náhod nebo Dukla vozovna, která na tuhle kompilaci nahrála nový singl. Všechny kapely souhlasili s umístěním na kompilaci, tím pádem stahováním, kopírování nebo jakýmkoli šířením nikoho “neokrádáte“. Výběrovka slouží jako propagace kapel, její prodej je zakázaný! Ke stažení jsou připravené dvě verze v mp3 nebo FLAc archiv, které obsahují krom písní i kompletní obal s texty. Stahovat můžeš zde:
http://punkuj-com-music.webnode.cz/kompilacky/vol-6
THE EYE OF TIME: Srdcem tohohle projektu je Marc Euvrie, z našich pódií persóna známá hlavně jako vůdčí postava kapel Karysun, Sugartown Cabaret nebo Aussitôt Mort. Šest let psal songy do šuplíku, což se samozřejmě nelíbilo Thomasovi z Denovali records, a ten toho ihned využil. Byl z toho debut a vůbec nešlo o žádné troškaření – rovnou 3 x LP plné atmosferické elektroniky, kytar, violončela – podtrženo a zaškatulkováno, dark breakbeat, ambient, ale i hutný plochy alá Neurosis. BUTTERFLY KILLERS: Šest strun, bicí a foukací harmonika. Videoprojekce. Deset minut hluku. Ex NVÚ, Elektročas, Thema Eleven... 29.10., Klub čp.4 Hradec Králové.
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
JACK / METH LEPPARD – split MC
AGATHOCLES / APOPTOSIS - split MC
BLIGHT - Thrashviolence MC
VA - EGER HARDCORE - comp. MC
DAILY LIFE SUCKS - Last Six Minutes of your Life MC
BOMBATENTAT – Životem zaplatíš EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one