Punk zine..!
              Naš Akce:            

07.04.2018 / Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
DIS-K47, THALIDOMIDE, ROZRUCH!, VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SCUM HUMAN - s/t EP
EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
9 SHOCKS TERROR - Zen And The Art Of Beating Your Ass LP
Na bandzone profilu BLINDED najdeš k poslechu šesti skladbové demo, které by mělo co nejdříve vyjít na kazetě. BLINDED hrnou hrubý d-beat/crust v sestavě najdeš členy SANITÄR, KRÜGER nebo PROPAGANDA.
Přidány nové recenze... CLIMAX a jejich sedmipalec "No time for heroes", bezejmené EP od Milevských KRAOST a poslední páté číslo How can limo kid kill your dreams.
Na bandcamp švédské brusky BOMBANGREPP si můžeš poslechnout nový vál, který se objeví na debutní sedmipalci, který vyjde u Phobia Records.
Solidární demonstrace “Ruce pryč od ruských antifašistů!“ proběhne 25.ledna před ruskou ambasádou v Praze, bližší info v článku.
Na Voltage records právě vychází debutní singl brněnským BOY, kteří hrají punk-rock těžce odkazující na zlatou éru osmdesátých let v Anglii. Do detailu propracované EP je plné drobností jako ručně stříkané logo na černém vnitřním sáčku nebo vyrytý vzkaz přímo na vinylu. Celá deska je balena v otevíracím obalu plným fotek a textů jak v angličtině, tak v češtině. EP je Limitované na 300 kusů. Upoutávku na singl si můžete poslechnout zde:
www.youtube.com/watch?v=dHCO9kHMAr8
Song "Insane World" zde: www.youtube.com/watch?v=n81ehvJp-OQ
V pátek 19.1. BOY čeká první koncert na domácí půdě na Yachtu ve společnosti DEGRADACE, SARCASTIX, ADACTA a MAD PIGS.
www.voltage-shop.com
Na čtyřech DVD vychází více než sedmihodinová kompilace Více hluku do palice vol. 2 s koncerty všemožných kapel ze všech koutů světa, které se prohnali naší kotlinou (Restarts, M:40, Ex-lex, Gasmask Terror, Mob 47...) Více informací, či případné objednávky na tomto emailu: benitos@email.cz.
Dalším titulem, ve kterém má prsty i Phobia Records je debutní sedmipalec kutnohorské metal / hardcore kapely Pray for death. Vyšlo v limitované edici 250 ks na žlutě kanárkovém vinylu.
www.phobiarecords.net
Lednové novinky Hluboké orby, info o k připravovanému koncertu „Víc než hudba/víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 2/Deset let United Crusties kolektivu“, koncerty SYIH, recenze a distro, info v článku.
Po měsících čekání konečně vyšlo dlouho slibované slovenské 6-way split CD "Sami sebe svetlom". Najdeš na něm 22 songů laděných do punku, hardcore, emo, crustu či folku. Na CD najdeš kapely Dáša fon fĺaša, Na smiech, No future, Paskuda, Strata vkusu a Via anima. Všechny potřebné informace nebo download najdeš na splitsss.bandcamp.com. Download obsahuje kompletní booklet s texty a anglickými překlady.
S půl ročním zpožděním, ale přece vychází první samostatné LP vranovských Roxor. Deska na vás zaútočí deseti ničivými raketami, které dají vašim uším pořádně zabrat, oči budou krvácet z designu celé desky, který má na svědomí Marek Bakteria. Nahrávka vznikla ve studiu Tretradrot, má příchuť Japonského saké a Švédského hnoje. Součástí desky je i plakát, vyšlo u Insane society, kde najdeš i trička s novým motivem.
http://www.insanesociety.net
           Novinky v distru:          

EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC
NOISE MASTER #32 zine
VYDĚRAČ #5 zine
KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti! EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BOMBATÖLCSÉR – Bude klid noise demo E.P.
BETON / SKELETON - split EP
ZEMĚŽLUČ – Odložte Všechnu Naději EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one