Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:       

NOISE PARTY vol. IX

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

BURIAL - Hungry wolves EP
SICKMARK - s/t EP
THE KILL - Make 'Em Suffer LP
„Hey Ho, Let's Go“. Vyšlo nové číslo How Can Limo Kid Kill Your Dreams? (v pořadí již páté pokračování). Vychází v podobném rozsahu jako předchozí číslo, opět na recyklovaném papíře a s pevnou lepenou vazbou. Pevnou součástí zinu je poprvé Flexi vinyl a tím je EP švédských Smalltown. Přečíst si můžeš rozhovory s Markem (Lakmé, Remek, atd.), Timem Barrym (Avail), Smalltown, Mírou Pátým (Day After), atd. Nechybí ani klasické sloupky, grafika, anketa a úvahy. Zine si můžeš objednat na emailu samuel.records@seznam.cz.
6. srpna se do Ostravy chystá psychobilly vítr v podobě amerických Koffin Kats. Kapela známá zvláště díky svým energickým show a tomu, že prakticky žije na turné, to hodlá roztočit v music clubu Barrák. Koncert navíc pořádně okoření hlučínská punkrocková skupina The Rumones, pozvánku najdeš v článku.
Ve čtvrtek 26. července se do ostravského klubu Barrák přihrne nekompromisní mašina ze Švédska -  Demonical, info v článku.
Dlouho slibovaný titul A Tribute to Amebix - Balkans LP je na cestě do lisovny. Podrobné info velmi brzy na webu: www.maskcontrol.com. Kapely a songy: J.W. POZOJ - The Moor, PANIKOS - Beyond the Sun, HELLSTORM – Slave, SUN OF NOTHING - Drink and be Marry, TRUE - I.C.B.M., TERRARIUM – Axeman, MOTHERPIG – Promazán, MOR - Zima (Winter).
Právě byla dokončena hudební kompilace Tenkrát na západě! Nalezneš tam 19 mrtvých kapel, všech možných stylů, z kdysi divokého západu: zetmyzáře / ušní teror / the flash / the dogheads / terryho noha / spece peny / rolling joints / redford / pozor schod / owls are not what they seem / newman / naked factory / mladí a neklidní / hidden face / hatesick / deravej wejfuck / demolition workers / dalin / akce-z. Vychází v nákladu 50ti kusů, z toho je 15ks limitovaných, v papírovém obalu o velikosti 10"LP s obtiskem krásnýho linorytu od Petry 3,14. Kompilací tě provede černobílá knížečka formátu A5, tištěná na recyklovaném papíře. Obaly na CD jsou vyrobeny z odpadních materiálů, takže celý je to jedna velká recyklace a hlavně handmade, to nás baví! K dostání za výrobní náklady, což jest 25Kč, ale můžeš dát klidně i víc, co bude navíc, půjde do kočičího útulku v Plzni. Piš si o svou kopii mikecancer@seznam.cz.
Po několika měsících se Ostrava může opět těšit na pořádný OI! Koncert. V úterý 27. července se na jediném koncertě v ČR, v klubu Barrák, představí další britská OI! Legenda – Red alert. Bližší info v článku.
Na Moshpit tragedy records můžeš stáhnout první dlouhohrající album od Skarp ze Seattlu, kteří hrají grind/hardcore. “Bury your dead“ je mnohem syrovější než novější nahrávka jež vyšla na Alternative Tentacles, ale stále brutální.
Wrathcobra je těžkotonážní d-beat v tradici Wolfbrigade nebo Discharge, pokud máš rád tyhle kapely, snad není potřeba psát víc. Basa drhne jeden těžký riff za druhým, kytara hraje krkolomnou rychlostí a hrubý vokál k tomu. Devět songů, zahraných něco kolem čtyřiceti minut můžeš stáhnout na Moshpit tragedy.
Další přísun recenzí: velká deska Japonců Origin o m - "Struggle", znovu vydané CD CO-CA - "Řád potvrzuje chyba" a Demo plzeňských Demöralyzér.
Pozvánka na první ročník pražského festivalu Enemy of the sun, který proběhne ve dvou dnech za účasti kapel jako Wolfbrigade, Vitamin x, The Mob, Children of technology a další. Bližší info najdeš v článku.
           Novinky v distru:          

GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one