Punk zine..!
              Naš Akce:            

07.04.2018 / Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
DIS-K47, THALIDOMIDE, ROZRUCH!, VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

SCUM HUMAN - s/t EP
EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
9 SHOCKS TERROR - Zen And The Art Of Beating Your Ass LP
Debutní album "Bir Devrin Sonu" od tureckého oldschool grindocre tria SAKATAT, je nyní volně ke stažení na: sakatatgrindcore.com, kde můžete omrknout i video z jejich koncertu. "Bir Devrin Sonu" je stále k dispozici na jednostranném 12" nebo CD, které seženeš u Bringer of gore a Everydayhate
Přidány nové recenze na stále ještě čerstvý matroš... psí split EP BLONDIE & THE...(NOBODY) / LEG LIFTERS, EP "Žízeň po životě" od Sázavských PROPAGANDA, velká deska brněnských MACGYVER a nemůže chybět i nějaký to počteníčko, NOISE MASTER #25.
V létě minulého roku vyšla CD-r kompilace mrtvých západočeských kapel TENKRÁT NA ZÁPADĚ, teď je volně ke stažení s komplet naskenovaným bookletem plus další songy, které se na CD nevešly. Na kompilaci najdeš kapely: Akce Z, Dalin, Demolition workers, Děravej wejfuck, Hatesick, Hidden face, Mladí a neklidní, Naked factory, Newman, Owls are not what they seem, Pozor schod, Redford, Rolling joints, Spece peny, Terryho noha, The Dogheads, The Flash, Ušní terror, Zetmyzáře a Divokej západ. Stahuj zde.
Brněnští BOY připravili video-pozvánku na společný koncert s UK SUBS(uk) a TV SMITH(uk) v Brně. Záběry jsou sestříhány z koncertu 19.1.2013 na brněnském Yachtu a jako podkladový song posloužil song "Anti-social" z debutního 7" EP "I´m weird", který nedávno vyšel na Voltage records.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OQtYB7lyJRk
Zdary, asi už sis stačil všimnout, že se změnil vzhled webu. Minulý týden web přecházel pod novou administraci na které lépe maká tenhle nový vzhled. Doufám, že to není nic drastického v podstatě zůstalo vše při starém, jen nějaké ty barvy se vyměnili. Starý vzhled vydržel pět let, tak doufám, že to vydrží i tomu aktuálnímu, protože od začátku tohohle týdne jsem seděl přilepený na židli, tupě zíral do monitoru a upravoval web aby to vše bylo ok, což doufám, že v tento moment je. Novinkou je vyhledávání přes google na úvodní stránce. Negativem nové verze je nemožnost vypnout reklamu pod každým článkem, tak to snad překousnete. To je asi ve zkratce vše. Velký dík patří všem který posílají info o koncertech, nahrávkách a všechno kolem toho, labelům/kapelám které posílají nahrávky k recenzi a v neposlední řadě všem kteří pravidelně navštěvují tenhle web. Trojka
V průběhu února zahrají v Brně legendární anglické kapely, UK SUBS, GBH a TV SMITH, info v článku.
Pozvánka na koncert pod hlavičkou United crusties, který proběhne 2. dubna ve Vegalité za účasti kapel ALTERCADO (Chile), ZKAŽENÁ MYSL a RESURGO info zde.
Nejen Prahu, ale i Ostravu zasáhne ruská punková smršť jménem Tarakany!. Svou energickou show přijedou ukázat už 5. února do klubu Barrák, bližší info v článku.
Naprosto zřetelně si pamatuju jeden z nejlepších koncertů loňskýho roku, kdy Scott "Wino" Weinrich ze Saint Vitus předvedl akustickej uhrančivej set naprostý legendy. Na pódiu s ním hrál jistej Conny Ochs, tenkrát všem ještě zcela neznámej. A rozhodně Conny nebyl jenom obyčejnej support kytarista. Mají spolu vydanou nahrávku Heavy Kingdom, a tu sjíždím sakra často. Tentokrát Conny Ochs přijede s kolegou Christianem Hartingem a další deskou - Black Happy. Opět jde o stejně intenzivní, mrazivej a melancholickej počin - jen struny a vokál, kterej má co říct. Kdysi kdosi trefně prohlásil - tihle brnkálisti musej mít charisma, jinak je to parodie. A Conny Ochs to charisma kurva má! (m11)
Brněnští RESURGO nahráli demo, které čítá devět crust-punkových válců, které najdeš na jejich bandcamp volně k poslechu. Krom jedniček a nul vyjde demo co nevidět i na CD.
           Novinky v distru:          

EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC
NOISE MASTER #32 zine
VYDĚRAČ #5 zine
KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti! EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BOMBATÖLCSÉR – Bude klid noise demo E.P.
BETON / SKELETON - split EP
ZEMĚŽLUČ – Odložte Všechnu Naději EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one