Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

>>>Info zde<<<

 
          Reporty z akcí:         

MORE NOISE FOR LIFE vol. 12

FLUFF fest 2017

        Info o koncertech:      

THRASH NIGHTMARE 5

28.10.17 - Plzeň (Městská Plovárna) - OVO (IT), VELO


              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ARROGANT STATE / SLUTET - split EP
GRAF ORLOCK - Destination time today LP
FESTA DESPERATO - Propaganda plodí bomby MC
Ve zveřejňování nahrávek ze svého bohatého archívu pokračují u PHR Records! Akutálně na stránkách Bandcamp najdete jak nejnovější pecky vydané letos, ale i několik vzpomínkových a někdy i docela raritních a obskurních desek z hluboké minulosti. Vždy kompletní nahrávka k neomezenému poslechu zdarma. Další nahrávky budou postupně přibývat tak jak se bude pokračovat s jejich digitalizací a vyhledáváním v temných zákoutích zaprášených skříní. Hudební archiv najdete na tomto odkazu:
http://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com
Právě vychází čtvrté číslo slovensky psaného fanzinu Předčasná vzbura, 64 stran na recyklovaném papíře v sobě skrývají: cestopisy Mondo gecko v Evropě, zmrzlé turné Barney gumble & The Carnival a Ydinperhe po Slovesnku, Dáša fon flaška po Slovensku-Česku-Polsku, Rapsöd na Slovesku, rozhovory s chodící encyklopedii Pablom, To live a lie, Destroy it yourself a plky s Peťom Madigárom, scene reporty z Běloruska a Portugalska, tradiční anketa, článek o klerofašistovi Aloisovi Hudralovi, nějaké úvahy, recepty, recenze na knihy a časáky, součástí je i CDr Kitt. Objednávat můžeš na: punkgen@gmail.com.
Obaly pro debutní singl sázavské PROPAGANDY jsou již v tiskárně! A v tuhle dobu se také lisuje split EP MARCH OF THE HORDES / TOMORROWS HELL. Obě desky snad vyjdou do konce letošního roku. Můžete se těšit také na limitované edice, která se v případě Propagandy skládá z třech barevných vinylů (červená, zelená, šedá) a u MOTH / TH splitu to budou také tři barevné variace (žlutá, modrá a oranžová).
http://www.phobiarecords.net
Ostravo, tak na tohle se připrav. V neděli 2. prosince to totiž bude v klubu Barrák pořádné peklo! Zpozornět by měli především fanoušci DROPKICK MURPHYS. Euphory production a Stanley star promotion se spojili a Ostravu navštíví punkové pojmy STREET DOGS a THE DOWNTOWN STRUTS, společně s nimi pak vystoupí skvělí BOMBS FROM HEAVEN a olomoučtí THE BAROCKERS, info v článku.
Přidány reporty z konertů, které proběhly během října a listopadu, zahráli spolky: Utbrott (SWE), Themptiness, D-clone (JAP), Lotus fucker (USA), Kontatto (IT), Auxes (US), Themptiness, DOOM (US), Fear of extinction, La casa fantom (NOR), Demöralyzér, Barrel, Rapsöd, Tales of error, Scalp.
Listopadové novinky z Hluboké orby, info o chystaném desátém ročníku Killed by Brno, nové číslo Hluboké orby s pořadovým číslem 29 a nová deska od See you in hell, info v článku.
Znojemský hc-punk Disfunkce mysli, hledá koncerty ve dnech 28. - 31. 3. 2013 na Slovensku.
www.bandzone.cz/disfunkcemysli
Přidány nové recenze... EP od Libinské HC grupy Empty hall of fame - The Road, dvě recenze se týkají podzemního čtiva a to Kazimír numero čtyři a znojemský spratkovský plátek Disfrosten #2.
Právě dnes vyšel u Phobia Records debutní sedmipalec CRUTCHES z Malmö. Tři vály plus intro a noise vsuvka od švédských CRUTCHES, kde v sestavě najdeme lidi z Project Hopeless nebo z labelu Not Enough Records. Klasicý švédský käng okořeněný japonskou hlukovou školou. Celý sedmipalec si již teď můžete poslechnout na kapelovém bandcampu - crutches666.bandcamp.com. Tamtéž najdete i debutní demo, které je kompletně celé ke stažení zdarma. Vychází v nákladu pouhých 300 ks!
Je to čtvrt století od okamžiku, kdy hudební těleso INSANIA poprvé vyslalo do okolí své podvratné noty. K této příležitosti se již uskutečnil koncert v zaplněné brněnské Flédě, kde se sešla i původní sestava z r. 1987. Tím ale oslavy rozhodně nekončí. Insania se přesouvá za fanoušky do Prahy a Plzně, aby i zde naživo rozdala hudební průřez všemi vydanými alby!  Pražskou akci navíc zpříjemní free vstup. Oslavy završí návrat do Brna, kde skupina vystoupí 8.12. v klubu Melodka v rámci KontraHell Festu společně s kapelami První hoře a Dying Passion.
           Novinky v distru:          

CRY OF HUMANS - -esc- MC
ARCH VILE #4 zine
JACK / METH LEPPARD – split MC
AGATHOCLES / APOPTOSIS - split MC
BLIGHT - Thrashviolence MC
VA - EGER HARDCORE - comp. MC
DAILY LIFE SUCKS - Last Six Minutes of your Life MC
BOMBATENTAT – Životem zaplatíš EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one