Punk zine..!
              Naše akce:            
 
02.11.17
Plzeň (Sally Brown)
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

        Info o koncertech:      

More Noise For Life vol. 12

Pravěkfest VI

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
VA - Germany will be worse 4x EP comp.
(NEGATIV NULL, CRUEL FRIENDS, THE GENTLE ART OF CHOKIN, ILL NEGLECT, SICKMARK, CAPTAIN CAVEMAN, HENRY FONDA, DERBE LEBOWSKI)
TSUBO - Disdengo EP
Přidány nové recenze... nové LP pražských metal/crusterů Mörkhimmel "Zloskřivec", mexická punková smršť Acidez "Don´t ask for permission" a pilotní číslo znojemského plátku Disfrosten #1.
Na bandzone profilu slovenských crusterů Roxor můžeš poslechnout dva nové vály (Čas, Obraz doby) z připravovaného LP, které by mělo vyjít do konce roku u Insane society records.
Hardcoroví Empty Hall Of Fame právě vydávají svou novou nahrávku. 7“EP The Road je také zároveň prvním vinylovým počinem EHOF. Empty Hall Of Fame od minulých nahrávek prodělali kosmetické změny v sestavě. Příchod nového bubeníka a taky došlo k prohození postů na místě zpěváka a kytaristy. I tyto změny vlily kapele novou energii do žil a EP tak představuje EHOF v jejich aktuální skvělé formě. Přiznanou inspirací nahrávky byla novela Cormaca McCarthyho – Cesta / The Road. Texty písniček poukazují, dle kapely, na to jak si ničeho nevážíme, kariéra se stala novým náboženstvím, televize novým bohem atd. Nechybí ani kapele blízké téma práv zvířat. Empty Hall Of Fame fungují od roku 2006 a za sebou mají několik nahrávek v podobě dema, CD alba a splitu s Burning Steps. Novou nahrávku nahrávali na zkušebně s pomocí Peti Řeháčka z kapely My Faith o obal se postaral Tofutrasher.
www.phr.cz
Už je tomu rok, co Ostrava v noci ožívá pod tóny hudby. Už je tomu rok, co se do Ostravy sjíždějí zvučná jména rockových, punkových a metalových žánrů. Už je tomu rok, co se zrodil Music Club Barrák, bližší info v článku.
Z přátelství a společných koncertů vznikla další specialitka ke kulatému, 30-tému, vydanému titulu u Totalitarianism still continues, vinylový split 3" K.I.T.T. / WYNSTON SMYTH. Každá kapela má na svojí straně po jedné skladbě s přiloženými texty. Zajímavou atmosféru dodává kreslený obal na hnědém kartonu. Venku je pouze 30 kusů, cena je 7€ (tolik stála výroba téhle srandy), o svůj mini vinyl si piš na: punkgen@gmail.com.
Po čtyřech letech od druhého řadového alba "Embrace" vydává západočeská kapela Mortifilia jeho následovníka s titulem "Fate". Album vychází ve fyzické podobě jako LP a CD v pondělí 17. 9. 2012, jeho živá premiéra - v rámci série koncertů Fate Gigs 2012/2013 - proběhne v sobotu 22. 9. 2012 od 20.00 hod. v sále PDA v domovské Sušici. Jako hosté vystoupí sušické kapely Orchestra a Slax. Vstup na akci je 100 Kč, přičemž každý platící návštěvník obdrží aktuální CD zdarma. V případě zakoupení LP je vstup volný.
Insania pracuje na novém materiálu, nicméně tento podzim se chystá zároveň řádné ohlédnout nazpět! Během třech speciálních koncertů v Brně, Praze a Plzni bude rekapitulovat svých 25 let revolty na české crossoverové scéně!
První hoře zveřejnili již druhý singl z připravovaného alba. Po “popovější“ skladbě “Ikare!“  ukázala kapela opět svou avantgardnější tvář a pro fanoušky si připravila novinkovou “Němohru“! Vydání nové desky se plánuje na první polovinu příštího roku.
http://bandzone.cz/prvnihore
27.9. zahrají v Královehradeckém klubu čp.4 Francouzi Le Seul element. Podivnej koncept. Týpek uvnitř bílý krychle sází tóny na piáno, temný a krutý, jak smrt po ránu. K tomu vizuální devastace něhy na stěny, inu manifest pozitivního myšlení se opět konat nebude... Asi by nebyl problém házet zde nic neříkajícíma škatulkama typu Post Rock nebo Post Hard Core, ale k čemu? Stačí poslechnout, ten jasnej odkaz na temnoty typu Neurosis nebo Jesu tam je, ovšem tohle je dochucený nápaditou performací a vizualizací. Jako host vystoupí další experimentátor s hlukem, Paregorik z Pardubic.
Mentálně narušená moucha natočila nové mini cd D.I.Y. , které obsahuje songy D.I.Y., Schizofrenie, Punx not fet z dílny MNM a cover písně Zrcadlo od skupiny Schizofreny. Všechny songy je možné poslechnout a zdarma stáhnout na bandzonu kapely. Nestyďte se zanechat svůj názor...
http://bandzone.cz/mentalnenarusenamoucha
           Novinky v distru:          

TSUBO - Disdengo EP
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAOSQUAD - Institute for mental decay EP
MALSTRÖM #7 zine
EXISTENCE #2/2017 zine
EXISTENCE #1/2017 zine
LIKVIDÁTOR komiks
SEBESTŘET - Štíty EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one