Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 21.04. 2018
Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
THALIDOMIDE, KOSY GEN, VZTEKLEC
>>>INFO ZDE<<<


*******************************
sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
...bližší info časem...
*******************************
neděle 02.09.
Plzeň
SECT MARK (IT), VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP

        Info o koncertech:      


Kruh krve

SPEED METAL INVASION

11.05.18 - Praha (Klinika) - ALLOCHIRIA (GRE), VOLUPTAS, SWEEPS 04

18.05.18 – Praha (Café v Lese) - DEMON HEAD (DK), THE TOWER

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

RAGEOUS INTENT / HORSE BASTARD - split EP
DEAN DIRG - Verpisst LP
ARNOxDUEBEL / DISPARO! - split EP
 KDY  KDE  KDO  VSTUP
08.04. Praha (007) I Am Pentagon (křest desky "265"), Flowers For Whores, Lavra 100kč
11.04. Plzeň (Anděl) Totorro (FR), Madebythefire, Červen 180kč
12.04. Praha (007) Downfall Of Gaia (Ger), High Fighter (Ger), Hexer (Ger) 280kč
12.04. Brno (Bajkazyl) Aliusterra, Blind Pride, Scalp, Godoth Youth  
13.04. Lesonice (Soya haus) Just War, Brunner Todesmarsch, Blind Pride, Chrup 100kč
13. - 14.04 Brno (ArtBar Druhý Pád) Noise FEST Czech Republic 2018
Fckn bstrds (NL), Purgist (POL), Company fuck (AUS), V0nt, Zabloudil(a), Tomáš Vtípil, Blues for the red sun, Lionel dixit, The Mond, Paregorik, Lhostejnost, Usnu?, Evropská unie, Mine (IRL)
 
14.04. Chodov (Koupák) Chaos night vol. 2
Slavery, Kosy gen, Löst
 
14.04. Praha (Modrá Vopice) Poppy Seed Grinder, Bohemyst, Pikodeath, Amok, Konfident, In The Abyss 150kč
14.04. Praha (Eternia) Spring Zine Party
Tummo, Ed Rosenthal, Toufar
 
14.04. Poděbrady (Boss bar) DIS-K47, Rozruch!, Zimmer Frei, Komplex Viny, Raise Your Middle Finger  
14.04. Pardubice (Vzadu u Labe) Víření Labe
Chronosphere (Gre), Speedclaw (Cro), Ural (Ita), Hello My Name Is (Swi), Fluffy Machine (Swi), Noma, Deadkillers
150kč
14.04. Brno (Vegalité) Erupce hlučného násilí vol. 666
Anne M. Christensen, Smích Hyen, !Flight 665, Svízel
 
15.04. Praha (Eternia) Kataxnia (DE), Sekeromlat  
17.04. Brno (Eleven) The Varukers (UK), Just Wär, Zeměžluč 250kč
17.04. Praha (Café Na půl cesty) Chicken´s Call (FR), Antisocial Skills  
17.04. Olomouc (SF mini) YC-CY (CH), At Bona Fid, Smích Hyen, It´s Everyone Else (SLO)  
20.04. Brno (Kabinet MÚZ) Power Grindcore 5
Cyness (Ger), Distaste (At), Abortion (Sk), Attack Of Rage (Sk), Johny Foxter, Choked By Own Vomits, Grinding Jesus Brothers (Sk), BowelFuck
250kč
20.04. Jirkov (U Kanára) Řeznickej špalek
Löst, BOB, Fasteratu
 
21.04. Plzeň (Garáž) Benefit pro Fousky z.s.
Thalidomide, Kosy gen, Vzteklec
 
21.04. Praha (Eternia Smíchov) Eternal Noise Misery
Cyness (Ger), Östra Torn (Isr), Möbius (Sk), Beton (Sk), Unattended Funeral (Sk), Lahar, See You In Hell, Sheeva Yoga, Průmyslová smrt
 
22.04. Praha (Avoid) OvO (IT), Black highway, Seismic vawe factory, Vichr, Magadan  
23.04. Praha (Eternia Smíchov) Blacklisted (USA), I am Pentagon, Decultivate, Howl 150kč
23.04. Brno (Vegalite) Crisis Benoit (ITA), Bricanyl Turbuhaler, Panzer Thanatron  
24.04. Praha (Brouk) Dischavizer (BRA), Conquestio, Kunta Kinte  
27.04. Praha (Café V Lese) Rutka Laskier, Nikander, Pacino  
27.04. Praha (Eternia) Link (Bel), Pakt (Slo), Encore  
27.04. Praha (Brouk) X-Torsion (ESP), Sekeromlat  
27.04. Kladno (Sklípek) Baestien, Smuteční slavnost, Decultivate 100kč
27.04. Brno (Kabinet Múz) Davová psychóza (SK), Adacta (SK)  
28.04. Uherské Hradiště (Klub Mír) Aliusterra, Uštkni, Rubanisko, Bolest Bude Větší  
28.04. Brandýs nad Labem (Saloon Bar) Baestien, Le Bain de Maid, Rožava, Tupé Ostří 90kč
28.04. Ujezd (Hella) Koituss, Commodore64, Kajse/Kajto  
29.04. Písek (Papírák) Chrup, My own voice (IT), Dischavizer (BRA), Necrobiotic (BRA), Rabies, Kraost, No more hiroshima 180kč
29.04. Brno (Kabinet Múz) Neighborhood Brats (USA), Rubanisko (Sk), Průmyslová smrt  
30.04. Brno (Vegalité) French Hardcore Invasion
Nine eleven (FRA), Geraniüm (FRA), Ed Warner (FRA), Potence (FRA)
 
30.04. Tábor (CESTA) DIY fest 2018
Veena, Nikander, Five Seconds To Leave, Kopec Šišek, Miira Phony wizard
 
04.05. Písek (Local club Pí) SPEED METAL INVASION
Stälker (Nový Zéland), Lahar Murder.Inc
150kč
17.05. Praha (Bike Jesus) Eke Buba (HRV), Vzteklec  
18.05. Praha (Café v Lese) Demon head (DK), The Tower  
19.05. Plzeň (Garáž) Guerilla grill and noise party
Urkhagaan, Drén, Cry of humans, Redd ratt, NBDY
 
22.05. Praha (007) Manilla road (USA), Exorcizphobia  
25. - 26.05. Praha (Modrá Vopice) FEAR FEST aka Punx Picnic 2018
Voidfiller (Swe), Asocial (Swe), Ursut (Swe), Parasit (Swe), Appäratus (Mal), Adrestia (Swe), Visions Of War (Bel), Distress (Rus), Svart Ut (Ger), Earth Crust Discplacement (Ger), Gränslandet (Swe), Krutá zima (Sk) a další...
 
08. - 09.06. Zruč nad Sázavou (Pallasit) Pallasit fest  
23.06. Plzeň (Pohoda) BTYE family fest- STAY Together vol 2
Deluminator (DE), Decultivate, Almost Equal (DE), Thorn Step (DE), Stolen mind (DE), Dogfight (DE), Ed rosenthal, Mörkhimmel, Krüger, Cry of humans
 
18. - 22.07 Trutnov (Na Bojišti) Obscene extreme
Asocial (Swe), Cripple Bastards (Ita), General Surgery (Swe), Armagedom (Bra), Rattus (Fin), Acidez (Mex), Lobotomia (Bra), Mob 47 (Swe), Wormrot (Sin), God Mother (Swe), Birdflesh (Swe), Haemorrhage (Spa), Asphyx (Hol), Rotten Sound (Fin), Kovaa Rasvaa (Fin), Wolfhour (Swe), Forca Macabra (Fin), Afgrund (Swe/Fin), Lich King (USA), Ultra-Violence (Ita), F.U.B.A.R. (Hol), BruceXCampbell (USA), Butcher ABC (Jap), Nashgul (Spa), Tools of the Trade (Mal), Jack (Hun), Squash Bowels (Pol), Abortion (Sk), Malignant Tumour, Isacaarum, Tortharry, Antigod, Disfigured Corpse, Fleshless, Gutalax
 
26.07. Rokycany (letiště) Fluff fest  
02.09. Plzeň Sect mark (IT), Vzteklec  
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #10 zine
MEDICATION TIME / MENTAL TENSION – split EP
EXILENT / MORIBUND SCUM - split LP
EXISTENCE #1/2018 zine
NESOUČÁST STROJE – s/t EP
THE MILD – Coffin tree MC
RAIZES - Những Bài Học Từ Bà MC
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDS



MAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)



Punk.cz - vše o punku




TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one