Punk zine..!
              Naše akce:            
 
***02.11.17 - Plzeň***
xINQUISITIONx  (FR), VZTEKLEC

bližší info časem...

              Recenze:              

WAARFACE – Accepted as truth EP

V DOBĚ MORU - 1330-2015 CD
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

VA - Russian Grindcore Apocalypse (FITCAGE / FOREST HUM / SET IT RAW / TSYGUN) - 4-way split MC
FOREST HUM - Innocence MC
HENRY FONDA - Front antinational LP
 
miniDISTRO

V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny jsou vítány! Pokud si z Plzně možnost osobního odběru. Možnost platby předeme na účet nebo dobírka, na ceně poštovného se domluvíme.

English info: …small distribution, vinyls, cassettes, CD´s  and zines. If you interested in some stuff, write on e-mail: trojka007@seznam.cz (info about prices in euros). Trades are welcome!

EP:

3x BESTHÖVEN / DIS-K47 – split EP… 100kč
(Totalitarianism still continues) Po dlouhém čekání vyšlo split EP BESTHÖVEN / DIS-K47. D-beatová vřava dvou one-man maniaků z Brazílie a Čech. Fofao na své straně servíruje pět tracků špinavého d-beat punku včetně coveru od španělských ULTIMO GOBIERNO. Po debutním CD přichází první zářez na vinylu od Kraťase (MIDNAT DÖD, DISFUNKCE MYSLI) aka DIS-K47 ze Znojma, dva hrubé tracky, jak jinak než v rytmu D-taktu.

1x BRING THE DRONES - Bordello Hospital EP… 100kč
(Phobia Records, Headnoise Records) Nová kapela ostřílených mazáků, kteří vědí jak tě poslat do kolen… zpěv - Denis (Doom), kytara - Ted (Gamla Pengar), bicí - Charlie (Anti Cimex), je třeba psát něco víc? Čtyři vály v klasickém skandinávském hardcore duchu. Pro fanoušky Anti Cimex / Discharge povinnost!

1x BROTTSKOD 11 - s/t EP… 100kč
(Phobia records) Čtyři nekompromisní záseky špinavého d-beat/crustu v duchu klasické skandinávské hardcore školy. Jedna z mnoha kapel Jockeho z Warvictims, Electric funeral, Desparate atd. atd. Fialový vinyl. Když miluješ Švédsko, není co řešit! (recenze)

1x DEMÖRALYZÉR – Demöralizace EP… 100kč
Třetí vinylový zářez od neúnavného plzeňského tria DEMÖRALYZÉR. Šest tracků páchnoucích starobou, kolize punk/metal na dva vokály. Opět vydáno vlastními silami, náklad 100ks černý a 30ks bílý vinyl. Kreslený černo-bílý obal obsahující texty.

2x DISFUNKCE MYSLI / BAD AGE – split EP… 90kč
(kooperace labelů) Dvě poměrně nové tuzemské hc-punk kapely se potkaly na jednom kusu asfaltu. Znojemská DISFUNKCE MYSLI servíruje dva d-takt válce, ale místy je to víc hc-punk než crust, což dokresluje i vokál, ale proč si lámat hlavu škatulkami, když jedeme z kopce. Na druhé straně prostějovští BAD AGE se třemi songy. Syrový hc-punk, který už moc kapel nehraje, pokud si zaregistroval velkou desku THE BREED, tak tohle bude přesně pro tebe.

1x DISKOBRA - A Diskobra Visszatér EP… 120kč
(Aback distro recs.) Špinavý raw d-beat crust punk z Maďarska s texty v rodném jazyce, se sociálním zaměřením, v sestavě ex-členi HUMAN ERROR. Výprask inspirovaný skandinávskými kapelami 80. let jako MOB 47, PROTES BENGT nebo DISCARD, se špetkou finského punku, připomínající zpěvem staré klasiky jako KAAOS nebo TERVEET KADET. Materiál pochází z jejich demo kazety včetně dvou písní ze split CD s DISPLEASE. Osm jedovatých písní, na černém vinylu s bílými cákanci v nákladu 500 kusů s vnitřákem a obalem tištěný na tuhém papíře.

1x FEAR OF EXTINCTION / MAKABERT FYND - split EP… 100kč
(kooperace labelů) Split, který byl zpečetěný společným tour. Každá kapela tu má po dvou kusech. Tuzemští FEAR OF EXTINCTION servírují d-takt jízdu načichlou DISCHARGE. Švédové MAKABERT FYND tlačí svojí raw-punkovou káru někdy od roku 2008. V sestavě se sešli členové TOTALITÄR, SKITSYSTEM nebo DISPENSE.

1x FESTA DESPERATO - Život ve hříchu EP...90kč
(Waking The Dead Records) Hrubá crustová smršť z Brna. Zremástrovaná kazetová nahrávka z roku 2005 na vinylu!

1x FYASCO - Pod nechtom býva najväčšia tma EP... 100kč
(Totalitarianism Still Continues) FYASCO ze Slovenska servírují chaotický hard core / power-violence s přímými texty a dvojsmysly. V kapele se sešli členové DOWNSTREAM, MENTAL TENSION nebo MACUMBA. Vylisováno 203 kusů černých vinylů s č/b obalem a 51 kusů s barevným obalem.

1x GLÖM DÄ - I skuggan av eran stia EP… 100kč
(kooperace labelů) Pořádná porce hrubého d-beat/crustu na debutní samostatném singlu od Švédského komanda GLÖM DÄ. Kapelu si v době jejich fungování mohl stihnout i na koncertech v Čechách. Kapela už je nějaký ten pátek pod drnem, ale jejich nahrávky nakopávají pořád stejně!

1x HELLISHEAVEN / WEALD – split EP… 100kč
(kooperace labelů) Polští HELLISHEAVEN před časem vydali velkou desku u Phobia recs., takže by to to nemusel být krok do neznáma. Společnost jim na téhle nahrávce dělají amíci WEALD, kteří stejně jako jejich kolegové z druhé strany válčí na poli death-metal/crustu ala BOLT THROWER. Dvě odlišné verze obalu se zeleným vinylem.

2x LIFE POSSESSION - Miliony let EP… 125kč
(Aback distro recs.) Poslední nahrávka crust-punk, raw d-beat kapely inspirovaná skandinávsko-anglickou školou 80. let s covery od KAAOS a TOTALITÄR. Se zkresleně špinavým, až lehce noisovým zvukem v doprovodu dvou kytar s lyrikou oslavující zánik světa. Nahrávka je konečnou tečkou za existencí kapely, dvoubarevný vinyl s modrými cákanci v rozkládacím, částečně barevném obalu. S parádní kresbou od Bena. (recenze)

1x MALCONTENT - A Conclave Of Connivers EP… 100kč
(Phobia records) Debutní tří skladbové EP stockholmské d-beat/punk úderky MALCONTENT. V sestavě ostřílení borci z DISSEKERAD, MAKABERT FYND, AVSKUM, KAKAFONI nebo HELLKONTROLL. Poctivá dávka švédského kängu, který drtí kosti! (recenze)

2x MESRINE - Bad Seed... Spoiled Blood EP… 100kč
(Uranium Overdose) Samostané EP kanadské grindcore kapely MESRINE. Nečekej nic jiného než nekompromisní old-school grindcore masakr! Sedm brutálních songů za méně jak osm minut na 45rpm. Vyšlo v limitované edici 520 ručně číslovaných kusů na modro-fialovém žíhaném vinylu. Povinnost pro všechny grindcore maniaky!

1x PAUCITIES / CHULO - split EP… 100kč
(kooperace labelů) Dvě grindcore brusky, které mixují grind s power-violence, se potkaly na jednom asfaltu. PAUCITIES jsou z Chicaga (US), možná se ti vybaví jedna z jejich prvních nahrávek, kterou bylo split s ATOMCK. Oproti výše zmíněné desce se kapela lépe sehrála, zapracovala na zvuku, přeřazení na vyšší rychlostní stupeň a důkazem je pětice krátkých bičů na jejich straně. CHULO jsou z Kolumbijské Bogoty, na kontě mají několik split nahrávek, včetně té s RABIES. Pět kratičkých grind/violence válců s coverem ASSÜCK navrch.

1x PAVILIONUL 32 / AWWO - split EP… 100kč
(kooperace labelů) 100% Temešvár diy split EP. PAVILIONUL 32 musíš znát z dob, kdy brázdili Evropu několikrát ročně. Teď už jsou víc pasivní než aktivní a skoro už kapela z Francie než z Rumunska. Nahrávka pochází z roku 2012, najdeš na ní šest skladeb rychlého, špinavého, politického hc-punku na jaký si u této kapely zvyklý. AWWO jsou taktéž z Temešváru, v kapele najdeš členy P32 a LIVIA SURA. Na svojí straně mají sedm a půl minutový song, ve kterém míchají melodický punk, sludge a ambient. Vyšlo v troj panelovém, sítotiskovém obalu, k dispozici je dvacet tři barevných kombinací s plakátem a samolepkou. Ručně číslovaný pětiset kusový náklad. Tato kopie má zeleno-bílou barvu obalu s hnědo-bílý plakátem navrch.

1x PRŮMYSLOVÁ SMRT / THE TCHENDOS – split EP… 100kč
(Pope's Ass productions) PRŮMYSLOVÁ SMRT tě posadí na prdel šesti nevydanými songy z roku 2012, typická fast grind/hardcore palba střemhlav. Pražáci THE TCHENDOS servírují jeden song “Dnes naposled“ feat. Amrit Sen. Elektro-rock s úryvky ze stejnojmenného českého filmu. Vyšlo za spolupráce obou kapel a labelu Pope's Ass, náklad 250 kusů, barevný jednoduchý otvírací obal, černý vinyl 33rpm.

1x RZ 003 HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP... 100kč
(Raw zine records a dalších 7 labelů) HIBAKUSHA - Orlovský grind/hc na plný úvazek s pěticí bičů, které pokračují v tradici poslední velké desky. Tenhle grindový válec tě dozajista semele na prach. HIROSHIMA NIGHTMARE je jihočeské komando drhnoucí temný punk se závanem metalu a dívčím vokálem navrch. Jeden dlouhý ponurý song, ze kterého ti bude běhat mráz po zádech. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu a barevným obalem.

1x RZ 008 RABIES / KLUTZ - split EP… 100kč
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Split EP dvou tuzemských kapel, které to sází v rytmu power-violence a sekají několika vteřinové výplachy. Jihočeští RABIES se vytasily s šesti vlastními kusy plus cover od GETS WORSE. Pardubičtí KLUTZ zvládli ještě o dva songy navíc. Vyšlo v nákladu 328 kusů na černém vinylu se sítotiskovým, rozkládacím kartonovým/papírovým obalem a s vlepenými textovými přílohami.

8x RZ 011 BOMBATÖLCSÉR / CARL GUT - split EP… 100kč
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Brněnští BOMBATÖLCSÉR drhnou tři vály intenzivního brutálního grindcore, zatímco CARL GUT ničí ušní bubínky šesti tracky nekompromisním, energickým grind-violence a cover od TELEX navrch. Průsvitný oranžový vinyl (náklad 500ks).

1x SEBESTŘET – Štíty EP… 130kč
(Šváb recs., Véva recs.) Po split kazetě s NEZAPOMEŇ vyšel čtyř-skladbový singl tuzemské bandě SEBESTŘET. V kapele najdeš členy SIN ALIENTO či CONTROLLED EXISTENCE. Hrubá crust-punková jízda se špinavým zvukem.

1x TÖTENTANZ / OMEGA SS – split EP… 125kč
(Destroy sound recs., 83 recs., Headnoise, recs., No Bread!) Dvojitý d-beat útok z Ruska a Ukajiny. V ruských OMEGA SS hrají členové ANTIMELODIX a bez varování do tebe nasypou tři dávky v podobné kadenci jako známější krajani DISTRESS. Ukrajinští TÖTENTANZ mají o jeden zásek méně a nebojí se zabrousit i do pomalejších stenchcorových vod.

1x TROPIEZO / LACTEOS - split EP… 100kč
(kooperace labelů) Split dvou kapel z Portorika. TROPIEZO do tebe nasypou pět hardcore bičů se stopáží kolem minuty, tady se jede na krev. Možná je budeš znát z předchozích split nahrávek s VIVISICK, XTRA VOMIT nebo LA VIRGEN DEL POZO. Druhá strana patří parťákům LACTEOS, kteří tě povozí na vlně melodického 77 punku a donutí tě rozvlnit boky.

1x VA Hladový Pes Žere Svého Pána EP… 130kč
(Ultima ratio) Split tří brněnských kapel, které hrají rychle, nasraně a krátce. MORSA jsou nástupci AGE OF DEATH a už ani jedna z kapel momentálně nefunguje, nahrávky jsou z roku 2013 a 2008. V obou případech se jedná crust-grindovou rubačku s dívčím vokálem. BRÜNNER TODESMARSCH - tři hrubé výstřely s příchutí finopalu nahrané v roce 2013. Nádherně zpracovaný vícestránkový obal na černém lesklém papíře.

1x VA - DISTAX / BARNEY GUMBLE / BASAL BANAR / HOPSASALA / RÚBANISKO / NIČITEĽ - crust / hc 6-way split EP… 100kč
(Totalitarianism still continues) 6-way split slovenských crust a hardcore kapel. Na Slovensku to stále nezdechlo! Modrý vinyl. DISTAX (crust, kterému nejsou cizí pazvuky od MARTYRDOD), BARNEY GUMBLE (rychle a nasraně zahraný hc-punk), BASAL BANAR (toxický troj pohlavní grind crust), HOPSASALA (šílený severský crust), RÚBANISKO (hc-punk), NIČITEĽ (hypnotické bass´n´drum core trio). Každá z kapel má svojí stránku v bookletu.

1x VA - HUMIT / ABORTION / ALEA IACTA EST / SEDEM MINÚT STRACHU / KUMURU / PASKUDA - noise / grind 6 way split EP… 100kč
(Totalitarianism still continues) 6-way split slovenských noise core a grindových kapel. Na Slovensku to stále nezdechlo! Oranžový vinyl. HUMIT (noise grind), ABORTION (veteráni slovenské grind core scény), ALEA IACTA EST (grind tornádo ve stylu DISRUPT), SEDEM MINÚT STRACHU (noise core, v sestavě lidi z IDIOTS PARADE, SANGRE DE CRISTO), KUMURU (funky emo jazz power violence) PASKUDA (total fast core námrd). Každá z kapel má svojí stránku v bookletu.

10":

1x ROSA  PARKS / TENDENCIE - split 10" …200kč
(kooperace labelů) Česko-slovenský split… na jedné straně najdeš Orlovské ROSA PARKS, pro které je to druhý vinylový zářez, čtyři skladby melodického anarchopunku s lehkou příměsí hardcore. Na straně druhé slovenská TENDENCIE, která servíruje šest fláků odsýpajícího hc-punku s  hrubým vokálem.

LP:

1x BAKOUNINE / DISPOSE - split LP… 280kč
(kooperace labelů) Split LP dvou raw d-beat/punk kapel BAKOUNINE (Francie) a DISPOSE (Švédsko). Obě kapely jsou silně inspirovány starými Anglickými/Japonskými hc-punk spolky 80-90. let. BAKOUNINE zde mají celkem osm zářezů se dvěma covery. DISPOSE mají o jeden track míň, za o věrni svojí tvorbě. Vyšlo v nákladu 500 kusů na černém vinylu.

1x BROTTSKOD 11 - Demokratisk Kontroll LP… 220kč
(kooperace labelů) Po demo kazetě a singlu, přichází BROTTSKOD 11 s debutní velkou deskou “Demokratisk Kontroll“. K zemi tě srazí hrubý a agresivní d-beat ze Švédska ve stylu ANTI-CIMEX nebo prvních SKITSYSTEM, se členy WARVICTIMS v sestavě. Jedenáct jedovatých kulek z chladného severu, které jistojistě zasáhnout cíl.

1x DEER IN THE HEADLIGHTS - Mental Health LP …250kč
(kooperace labelů) Druhé album DEER IN THE HEADLIGHTS z Bosny a Hercegoviny. Sedm tracků intensivního emo-hardcore s tíživou atmosférou a dívčím vokálem navrch. Možná si tuhle bandu budeš pamatovat z Fluff festu, kde už se dvakrát objevili.

2x EBOLA - The Last Drop LP… 250kč
(kooperace labelů) EBOLA byla berlínská kapela drhnoucí crust-hardcore, místy rozčísnutý salvou blast-beatů a podpořený navztekaným dívčím vokálem s texty v angličtině, němčině a norštině. Kapela fungovala v letech 1995-2006 a hráli tu členové kapel AUTORITÄR, WORHÄTS nebo M.V.D. Tahle nahrávka byla nahrána koncem roku 2005 a vydání se dočkala až začátkem roku 2016.

1x FINISTERRE - Bitter songs LP… 200kč
(Halo Of Flies, Contraszt! recs., Rinderherz recs.) Debutní album německých FINISTERRE, které vyšlo v roce 2010, tohle je třetí press na průsvitném oranžovém vinylu. Temný, melodický crustcore s epickými prvky, bicí místy řezají v d-takt rytmu a hrubý dívčí vokál k tomu.

1x KŸHL - Drittweltstrauma LP …250kč
(kooperace labelů) Nová krev z Drážďan, která drnká emo-hardcore se jmenuje KŸHL. Šesti skladbové EP s černo-bílým sítotiskovým obalem na recyklovaném kartonu, kouřově zelený vinyl, vydáno v nákladu 300 kusů, ručně číslováno. Pokud máš rád kapely AUSSISTÔT MORT nebo třeba MANKU KAPAK, tak rozhodně zklamán nebudeš.

1x MÖRKHIMMEL - Ostří černé kosy zní LP… 290kč
(Insane society recs.) Třetí velká deska od pražských drtičů temného kovu MÖRKHIMMEL "Ostří černé kosy zní". Připrav se na hutné metalové rify, těžké melodie, třeskuté bicí a hnilobný vokál, který se rozprostírá jak opar nad temnými hvozdy. Černo-šedivý rozevírací gatefold. (recenze)

1x NERVGIFT / PARASIGHT - split LP… 220kč
(Modstand recs., Rawmantic Disasters, Phobia recs.) Na jedné straně NERVGIFT, což je parádně odsýpající švédský, metalický d-beat/crust s hitovým potenciálem. Jejich pětice bičů mě poslala do kolen. V sestavě lidi z COLDWORKER nebo KVOTERINGEN. Druhou stranu okupují dánští PARASIGHT, jízda ve stylu DISFEAR, VICTIMS či MARTYRDÖD. Pokud máš doma desku z minulého roku, tak není o čem.

1x RABIES / SUSU! – split LP… 220kč
(kooperace labelů) Jihočeské split LP na nádherném černo-šedivém shape vinylu. RABIES na tebe útočí krátce, rychle a nahlas. Patnáct bičů splašeného power-violence s českými texty a ultra rychlý cover od DISCHARGE jako bonus. STAND UP, SPEAK UP! servírují porci netradičního, experimentálního hardcore s flétnou avšak ve vysokém tempu a nezaměnitelným jihočeským feelingem.

2x RESURGO – V zajetí myšlenek LP… 220kč
(PHR, Dis-šröt recs., Elens recs., Apatrida recs.) Brněnští RESURGO hrají s přestávkami a častým střídáním sestavy od roku 2008. Jejich prvotní nahrávkou bylo demo z roku 2013. S původní sestavy zbyl jen Ofca, který se dal dohromady s novými kumpány a výsledkem velká deska “V zajetí myšlenek“. Nahrávka obsahuje deset válu nakopnutého punk s příměsí crustu a texty v rodném jazyce. Barevný kreslený obal.

1x RISPOSTA - Zaplať si sám LP… 300kč
(Ultima ratio) V pořadí třetí velká deska od crusterů RISPOSTA, která byla nahrána v roce 2014 v Hellsoundu po obměně sestavy ještě s Klobim na postu druhé kytary. Deset nových tracků hrubé crustové vřavy z Přísnotic. Rozkládací obal na lesklém papíře.

5x RZ 012 GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz LP… 250kč
(Raw zine records a dalších 11 labelů) Po více než sedmnácti letech existence kapely vychází debutní patnácti skladbové LP “Nejsi vítěz“ od žižkovského komanda GINNUNGAGAP. Připrav se na brutálně syrovou punkovou palbu, která tě sedře z kůže. V sestavě najdeš členy kapela jako KRÜGER, SCHEISS BÖHMENN či EL PASO. Náklad 300 kusů na černém vinylu, booklet s texty a samolepka navrch.

6x RZ 013 DIS-K47 – Hysterie kolem nás… LP… 250kč
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Debutní  album znojemské d-beat / punk kapely DIS-K47 "Hysterie kolem nás...", které obsahuje 8 skladeb. Stranu A tvoří aktuální kapelová tvorba, nahraná v létě 2016 ve vyškovském Davosu. Na straně E pak najdeš starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu, nahrané ve znojemském studiu Giovanni v letech 2013-2014. LP vychází v nákladu 250ks (z toho 50ks limit) a v kooperaci 13 labelů z ČR a Slovenska.

1x THE BREED - Zeď LP… 200kč
(Aback distro records) Zapomeň na crust, tohle je jedovatá hc-punková jízda s českými texty od party z Vyškova. Jedenáct zářezů včetně dvou coverů od TELEX a PROUDZ. Černý vinyl s červenými cákanci, plnobarevný rozkládací obal. (recenze)

1x THE BREED / BACKFLIPING DOG - split LP… 250kč
(PHR records) Split dvou spřízněných hardcore punkových kapel z Moravy. THE BREED z Vyškov přichází s novým pěti skladbovým materiálem, kterému předcházelo LP “Zeď“. BACKFLIPING DOG z Horní Bečvy se objevují na vinylu poprvé a servírují jejich svojské pojetí hc-punku. Obě kapely nahrávaly ve vyškovském Davosu.

MC:

1x APOPTOSIS - Monument of Ignorance MC… 80kč
(Neverheard distro) Debutní deseti-skladbový výprask od Maďarské thrash/grind úderky APOPTOSIS. Blast-beaty naroubované na thrashové rify s ukřičeným vokálem. Deset skladeb během cca dvanácti minut, jedeme z kopce!

2x BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ - The Wrath of Grandpa Joseph MC… 80kč
(Pravěk noise section) První, čtyř skladbová nahrávka pražské chrocht´n´rollové bandy BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ. Doporučeno pro všechny gore tanečníky.


1x DEATH WISH KIDS - Odměna nebo trest… 100kč
Druhá kazeta od hc-punkové čtveřice z Čáslavy DEATH WISH KIDS. Po vydařeném debutu tě čeká osm nových skladeb na ploše dvanácti minut. Nahrávka pochází z července 2016, studio AB records. Strana B obsahuje předchozí nahrávku “Demo 2016“. Kreslený obal, booklet s texty, červená kazeta, samolepka, náklad 100ks (ručně číslováno).

1x VIOLENCIA INMINENTE - Pestilencia Social MC… 50kč
(Rauha turva recs.) Horkokrevný hc-punk s Chile, dvanáct songů podobných na LOS CRUDOS. Bílo-černo-modrý kreslený obal, součástí jsou i texty, ale pokud neumíš španělsky, tak si moc nepočteš. Druhý press.

2x VA – Noise cave na Žižkovské noci MC… 70kč
(Pravěk noise section) Kompilace kapel/umělců, kteří vystoupili na akci Noise cave 19.03.16 v rámci Žižkovské noci. Jak už název napovídá, hudebně se jedná o noise / experimental. Najdeš tu: PHAERENTZ, ASTRÁLNÍ HLEMÝŽĎ, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS, KIKIRIKI (SLO), EINE STUNDE MERZBAUTEN a THE PROSTORY REVIVAL. Kazeta původně měla být k dispozici přímo na koncertu, ale jak už to tak bývá, vydání se protáhlo a tak vychází až teď. (recenze)

CD:

2x DIS-K47 – Naše lhostejnost, jejich bezcitnost! CD-r… 25kč
(DIY) DIY pálený cédéčko, včetně textové přílohy od Kraťase ze Znöjmä, který mlátí do škopků v MIDNAT DÖD, DISFUNKCE MYSLI a HUMAN FAULT. One man projekt, hrubý d-beat/punk ala BESTHÖVEN, sedm zářezů s dobrým zvukem, nahrávalo se ve Znojemském studiu Giovanni. (recenze)

1x TERRORELHÁRÍTÁS - Demo 2015 CD-r… 50kč
(DIY) Kytarista a bubeník MORSA si střihly duet s krkolomným názvem TERRORELHÁRÍTÁS a výsledkem je neučesaná grind-violence jízda se dvěma zpěvy podle osvědčeného receptu murmur vs. ječák, máš-li rád DISRUPT, tak jdi do toho! Devět nábojů, které tě sestřelí dřív, než vyslovíš název kapely, stopáž songů kolem minuty. CD je zabaleno v papírovém sáčku a součástí je booklet s texty a komentáři.

ZINY:

1x MALSTRÖM #5 zine… 40kč
Už páté vydání sympatického DIY plátku z Hané. Padesát dva stránek formátu A5, xerox, cut´n´paste grafika. Rozhovory: PERSONALITY LAPSE,  KE ARDAN! recs., FEAR OF METANOL, GRF recs.,  ZLÁ KREV. Nechybí ani sloupky, reporty, recepty, recenze na čtivo a nahrávky.

1x MALSTRÖM #4 zine... 30kč
Čtvrté číslo moravského diy hardcore punk fanzinu MALSTRÖM #4. Formát A5 na recyklovaném papíře. Najdeš tu rozhovory s GASMASK TERROR (FRA), EASING DAZE, ZUDAS KRUST (Indonésie) a MENARCHE, texty kapel, sloupky, reporty z koncertů, stručný tour report THE BREED a HUMAN FAULT, scene report z Wroclawy, recepty atd. (recenze)

1x NOISE MASTER #31 zine… 45kč
V klasické grafice se propleteme rozhovory s DISAVOIR VIVRE, AMOCLEN, nedokončeným povídáním s RAVING ED a zahraniční formací SHIT NOISE BASTARDS. Biografie představí FANATIC ATTACK, MORAX a SOCIAL MAYHEM. Nechybí recenze a tentokrát i reporty z koncertů. Klasická xerox produkce, šedesát stran A5.

2x NOISE MASTER #30 zine… 45kč
Rychlostí blesku spadlo mezi příznivce tvrdé hudby, kulaté třicáté číslo fanzinu, NOISE MASTER. V typickém PC stylu s nůžkami a lepidlem, na věrném xeroxu v černobílém provedení, najdeme obsáhlý rozhovor kolem Johana a Fobiazine. Neméně výživný rozhovor s kapelou URBURA a masakrem TERRORLHÁRÍTÁS (kteří jsou pár dní už R.I.P.), uzavírají trio rozhovorů. Do světa se podíváme z pohledu Trojky, který navštívil v roce 2013 Londýn. Krátký postřeh z cyklovýletu Mr. Zbyni, po Africe, bude dozajista zajímavým zpestřením. Fanzin je prošpikován biografiemi kapel BEATRIZ CARNICERO, PEOPLE PROBLEM, EPIDEMIC ZONE, RAPE REVENGE, INHALATOR, VENGEANCE, EXHAAUST a BASTION. Nechybí zažité recenze. Vše na přijatelných 68 stranách.

1x POSTHUMAN #8 zine… 80kč
POSTHUMAN je anglicky psaný fanzin z Maďarska. Osmé číslo čítá 64 stran, formát A5 s grafikou vystřihni a nalep. Uvnitř nalezneš rozhovory s KYLIGA DÄLEN (HUN), SIX-SCORE (AUT), SRIBA BOYS (RUS), TEMPLE OF ADORATION zine (DE) / SODOMISTIC RITUALS production (DE) / DEVOURED CHRIST (DE), ZUDAS KRUST (Indonésie) a ANVIL CULT graphic. Články, recenze na muziku (grind, crust, hc, metal, punk), ziny a knihy.

1x SEBETVOR #3 zine… 60kč
Třetí číslo plzeňského plátku SEBETVOR obsahuje rozhovory: Mazi/KOLONA (starý rozh. z r.2012 a nový 09/2015), WRECK SHIT (nová plzeňská banda), SOMETHING LIKE (hardcore z Tachova), LOOSERS (mladí punkáči z jihu), anketu (čtivo/láska), povídku, básně, vegan kuchařku, reporty z akcí, texty kapel, koláže, Strejčkovy zápisky z Balkánu, zbytečný kecy, chyby, doporučení, reklamy a možná i něco víc. Grafika vystřihni a nalep, formát A4 naležato.

1x SPÁLENÁ RAMENA #4 zine… 50kč
Čtvrté číslo fanzinu SPÁLENÁ RAMENA. 44 stran v anglickém jazyku skrývá rozhovory s kapelou DISWOLF a labelem Wargame records; brněnská nová krev: MORAL HANGOVER, GODOT YOUTH, KULLERVO, TRAUMA; DOOMSISTERS (Francie) Squatting in Amsterdam, Berlínská scéna s Fleshburg collective, tour report ONANIZER/ TERRORELHÁRÍTÁS, koncerty venku v Brně + recenze demokazet, vinylů a fanzinů.

1x ŽGRIND #5 zine... 50kč
Rozhovory - Výtržnická extáze, Bilos - Malignant Tumour, Khaaranus production, Alkalmötlankodik, Eye Cannot Die, Zbyňa Vintr, Filip - Hluboká orba/Syih, Carl Gut, tour Bombatölcsér/Bricanyl Turbuhaler, Hoyas - Attack of Rage, Levi - Jack, Mira - Noise fest, Šakal - Noise Master a Matúš - Nomad Sky Diaries. Jako příloha jsou na DVD Carl Gut - materiál ze 7´´ se Škoda 120, fotky k tomuto číslu a starý čísla Žgrindů, dále DIY placka Vytržnická extáze a brko, vše ve spešl tetrapackovém balení, každý kus originál!

PLACKY & NÁŠIVKY:

Nášivka WRECK SHIT logo (10x6,5cm)... 20kč
Nášivka WRECK SHIT 02 (8x15cm)... 20kč


Placka WRECK SHIT logo (25mm / 37mm)... 20kčOstátní placky a nášivky jsou za dobrovolnou cenu, tak se neboj ozvat... peníze půjdou na chod labelu/časáku.


 xxx
           Novinky v distru:          

NOISE MASTER #31 zine
SEBESTŘET - Štíty EP
EBOLA - The Last Drop LP
TROPIEZO / LACTEOS - split EP
MEČEM NAPLOCHO – s/t EP
FEAR OF EXTINCTION / MAKABERT FYND – split EP
RISPOSTA - Zaplať si sám LP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Hertzna - Nahrávací studio

Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one