Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 21.04. 2018
Plzeň - Garáž
Benefit pro Fousky z.s.
THALIDOMIDE, VZTEKLEC
...bližší info časem...


              Recenze:             

KULLERVO – Vítejte na věčnosti EP

SVAVELDIOXID – Ändlös mardröm LP
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

ONA SNOP / NOTHING CLEAN - split EP
SCUM HUMAN - s/t EP
EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
 
miniDISTRO

V případě zájmu piš na mail: trojka007@seznam.cz, výměny jsou vítány! Pokud si z Plzně možnost osobního odběru nebo předání na koncertech VZTEKLEC. Možnost platby předeme na účet nebo dobírka, na ceně poštovného se domluvíme.

English info: …small distribution, vinyls, cassettes, CD´s  and zines. If you interested in some stuff, write on e-mail: trojka007@seznam.cz (info about prices in euros). Trades are welcome!

EP:

1x ASO-NAGA / RESTRICTION - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) ASO NAGA je vzteklý, kousavý hardcore/punk s dívčím vokálem z Krupky, první vinylový zářez je konečně venku. Druhou stranu okupují nezbedníci z Ostrova nad Ohří RESTRICTION, nakopnutý hc-punk načichlý thrashem. Přátelství bylo zpečetěno společným tour.

1x BETON / SKELETON - split EP… 100kč / 4€
(Ultima Ratio) Na jedné straně dva d-beat výstřely od bratislavského komanda BETON. Na straně druhé jednočlenný projekt SKELETON z Kanady, crust se zápachem black-metalu. Černo-bílý obal na lesklém papíru.

1x BOMBATÖLCSÉR – Bude klid noise demo E.P. EP… 180kč / 7€
(Ultima Ratio) Uši drtící jihomoravský raw fast crust s dívčím zpěvem. Šest skladeb, černobílá grafika, na žíhaném vinylu, vyšlo v 250 kusové limitované edici. Masakrální rozkládací obal s kapsou na vinyl na lesklém papíru, potištěný vnitřní sáček na vinyl, plakát, samolepky, obi-strip, přebal kladívkový papír s potiskem.

1x BRING THE DRONES - Bordello Hospital EP… 100kč / 4€
(Phobia Records, Headnoise Records) Nová kapela ostřílených mazáků, kteří vědí jak tě poslat do kolen… zpěv - Denis (Doom), kytara - Ted (Gamla Pengar), bicí - Charlie (Anti Cimex), je třeba psát něco víc? Čtyři vály v klasickém skandinávském hardcore duchu. Pro fanoušky Anti Cimex / Discharge povinnost!

1x BROTTSKOD 11 - s/t EP… 100kč / 4€
(Phobia records) Čtyři nekompromisní záseky špinavého d-beat/crustu v duchu klasické skandinávské hardcore školy. Jedna z mnoha kapel Jockeho z Warvictims, Electric funeral, Desparate atd. atd. Fialový vinyl. Když miluješ Švédsko, není co řešit! (recenze)

1x DEMÖRALYZÉR – Demöralizace EP… 100kč / 4€
Třetí vinylový zářez od neúnavného plzeňského tria DEMÖRALYZÉR. Šest tracků páchnoucích starobou, kolize punk/metal na dva vokály. Opět vydáno vlastními silami, náklad 100ks černý a 30ks bílý vinyl. Kreslený černo-bílý obal obsahující texty.

1x DISFUNKCE MYSLI / BAD AGE – split EP… 90kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě poměrně nové tuzemské hc-punk kapely se potkaly na jednom kusu asfaltu. Znojemská DISFUNKCE MYSLI servíruje dva d-takt válce, ale místy je to víc hc-punk než crust, což dokresluje i vokál, ale proč si lámat hlavu škatulkami, když jedeme z kopce. Na druhé straně prostějovští BAD AGE se třemi songy. Syrový hc-punk, který už moc kapel nehraje, pokud si zaregistroval velkou desku THE BREED, tak tohle bude přesně pro tebe.

1x DISKOBRA - A Diskobra Visszatér EP… 120kč / 4,50€
(Aback distro recs.) Špinavý raw d-beat crust punk z Maďarska s texty v rodném jazyce, se sociálním zaměřením, v sestavě ex-členi HUMAN ERROR. Výprask inspirovaný skandinávskými kapelami 80. let jako MOB 47, PROTES BENGT nebo DISCARD, se špetkou finského punku, připomínající zpěvem staré klasiky jako KAAOS nebo TERVEET KADET. Materiál pochází z jejich demo kazety včetně dvou písní ze split CD s DISPLEASE. Osm jedovatých písní, na černém vinylu s bílými cákanci v nákladu 500 kusů s vnitřákem a obalem tištěný na tuhém papíře.

1x EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP…  100kč / 4€
(kooperace labelů) Dva tracky od dánské party EXTENDED SUICIDE. Nabušený hardcore-punk s naechovaným vokálem, učesanější verze LOVE POTION.  NOLL IQ ze Švédska na svojí straně zatloukli pět hřebíků do rakve. Power-mangel v té nejlepší tradici kapel jako KRIGSHOT nebo MASSGRAV se svojí osobitou fast splašeností.

1x FYASCO - Pod nechtom býva najväčšia tma EP... 100kč / 4€
(Totalitarianism Still Continues) FYASCO ze Slovenska servírují chaotický hard core / power-violence s přímými texty a dvojsmysly. V kapele se sešli členové DOWNSTREAM, MENTAL TENSION nebo MACUMBA. Vylisováno 203 kusů černých vinylů s č/b obalem a 51 kusů s barevným obalem.

1x GLÖM DÄ - I skuggan av eran stia EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Pořádná porce hrubého d-beat/crustu na debutní samostatném singlu od Švédského komanda GLÖM DÄ. Kapelu si v době jejich fungování mohl stihnout i na koncertech v Čechách. Kapela už je nějaký ten pátek pod drnem, ale jejich nahrávky nakopávají pořád stejně!

1x HELLISHEAVEN / WEALD – split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Polští HELLISHEAVEN před časem vydali velkou desku u Phobia recs., takže by to to nemusel být krok do neznáma. Společnost jim na téhle nahrávce dělají amíci WEALD, kteří stejně jako jejich kolegové z druhé strany válčí na poli death-metal/crustu ala BOLT THROWER. Dvě odlišné verze obalu se zeleným vinylem.

1x KAOSQUAD - Institute for mental decay EP… 130kč / 5€
(Magick disk musick) Z jihočeské Blatné do okolního světa štěká trojhlavý pes grind coru na osm? KAOSQUAD! Pěti skladbové EP nekompromisně diktuje kalný a hnilobný old school grind core, a sice v podobě 4 autorských skladeb a jedné cover verze. Limitovaná, ručně číslovaná edice 237 kusů obsahuje černý vinyl, stylový černobílý obal s fotografií kapely a kompletními texty uvnitř plus vložený pohled dokumentující útěk z institutu, ze kterého prakticky není návratu. Převážně o tom pojednávají i neveselé texty, jejichž jedinou realitou je naprosté šílenství popisující jedince - kterým může být každý z nás třeba hned zítra - na scestí života a běžné reality.

3x KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti! EP… 130kč / 5€
(Ultima Ration) KULLERVO punx si vydali na Ultima Ratio první dvanácti-skladbové hlukové demo EP. Hudebně rychlý hlučný punk hraný lidma, co se podíleli či podílí na existenci kapel jako AGE OF DEATH, ALKALMOTLANKODIK, BASTO, FESTA DESPERATO, EVIDENCE SMRTI, MORSA, KORUBO, POCHYBNÁ EXISTENCE, RAZIE, REAKCE NA ZMĚNU, SCARTO. Zabaleno v několika panelovém kolážovém rozkládacím černobílém obalu s modrým pruhem a českými i anglickými texty.

1x MALCONTENT - A Conclave Of Connivers EP… 100kč / 4€
(Phobia records) Debutní tří skladbové EP stockholmské d-beat/punk úderky MALCONTENT. V sestavě ostřílení borci z DISSEKERAD, MAKABERT FYND, AVSKUM, KAKAFONI nebo HELLKONTROLL. Poctivá dávka švédského kängu, který drtí kosti! (recenze)

1x MESRINE - Bad Seed... Spoiled Blood EP… 100kč / 4€
(Uranium Overdose) Samostané EP kanadské grindcore kapely MESRINE. Nečekej nic jiného než nekompromisní old-school grindcore masakr! Sedm brutálních songů za méně jak osm minut na 45rpm. Vyšlo v limitované edici 520 ručně číslovaných kusů na modro-fialovém žíhaném vinylu. Povinnost pro všechny grindcore maniaky!

1x PAUCITIES / CHULO - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Dvě grindcore brusky, které mixují grind s power-violence, se potkaly na jednom asfaltu. PAUCITIES jsou z Chicaga (US), možná se ti vybaví jedna z jejich prvních nahrávek, kterou bylo split s ATOMCK. Oproti výše zmíněné desce se kapela lépe sehrála, zapracovala na zvuku, přeřazení na vyšší rychlostní stupeň a důkazem je pětice krátkých bičů na jejich straně. CHULO jsou z Kolumbijské Bogoty, na kontě mají několik split nahrávek, včetně té s RABIES. Pět kratičkých grind/violence válců s coverem ASSÜCK navrch.

1x RZ 003 HIROSHIMA NIGHTMARE / HIBAKUSHA - split EP... 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 7 labelů) HIBAKUSHA - Orlovský grind/hc na plný úvazek s pěticí bičů, které pokračují v tradici poslední velké desky. Tenhle grindový válec tě dozajista semele na prach. HIROSHIMA NIGHTMARE je jihočeské komando drhnoucí temný punk se závanem metalu a dívčím vokálem navrch. Jeden dlouhý ponurý song, ze kterého ti bude běhat mráz po zádech. Vyšlo v nákladu 300ks na černém vinylu a barevným obalem.

1x RZ 008 RABIES / KLUTZ - split EP… 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Split EP dvou tuzemských kapel, které to sází v rytmu power-violence a sekají několika vteřinové výplachy. Jihočeští RABIES se vytasily s šesti vlastními kusy plus cover od GETS WORSE. Pardubičtí KLUTZ zvládli ještě o dva songy navíc. Vyšlo v nákladu 328 kusů na černém vinylu se sítotiskovým, rozkládacím kartonovým/papírovým obalem a s vlepenými textovými přílohami.

2x RZ 011 BOMBATÖLCSÉR / CARL GUT - split EP… 100kč / 4€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Brněnští BOMBATÖLCSÉR drhnou tři vály intenzivního brutálního grindcore, zatímco CARL GUT ničí ušní bubínky šesti tracky nekompromisním, energickým grind-violence a cover od TELEX navrch. Průsvitný oranžový vinyl (náklad 500ks).

2x RZ 015 TSUBO - Disdengo EP… 110kč / 4€
(Raw zine records a dalších 9 labelů) Pěti skladbové EP italské grindcore brusky TSUBO, které tě rozemele na prach! Poctivá dávka grindcore s nekompromisní stěnou blast-beatu nezapomínaje na své punkové kořeny, hutné kytary a hrubý vokál v rodné italštině navrch. TSUBO hrají od roku 2003 se změnami v sestavě, aktuálně tu řve Valentino z xCENEREx. Na svém kontě mají dvě alba a split EP s AGATHOCLES. Deska vyšla v mezinárodní spolupráci labelů a kapely.

1x TÖTENTANZ / OMEGA SS – split EP… 125kč / 5€
(Destroy sound recs., 83 recs., Headnoise, recs., No Bread!) Dvojitý d-beat útok z Ruska a Ukajiny. V ruských OMEGA SS hrají členové ANTIMELODIX a bez varování do tebe nasypou tři dávky v podobné kadenci jako známější krajani DISTRESS. Ukrajinští TÖTENTANZ mají o jeden zásek méně a nebojí se zabrousit i do pomalejších stenchcorových vod.

1x TROPIEZO / LACTEOS - split EP… 100kč / 4€
(kooperace labelů) Split dvou kapel z Portorika. TROPIEZO do tebe nasypou pět hardcore bičů se stopáží kolem minuty, tady se jede na krev. Možná je budeš znát z předchozích split nahrávek s VIVISICK, XTRA VOMIT nebo LA VIRGEN DEL POZO. Druhá strana patří parťákům LACTEOS, kteří tě povozí na vlně melodického 77 punku a donutí tě rozvlnit boky.

3x VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP… 130kč / 5€
(Ultima ratio) Split tří brněnských kapel, které hrají rychle, nasraně a krátce. MORSA jsou nástupci AGE OF DEATH a už ani jedna z kapel momentálně nefunguje, nahrávky jsou z roku 2013 a 2008. V obou případech se jedná crust-grindovou rubačku s dívčím vokálem. BRÜNNER TODESMARSCH - tři hrubé výstřely s příchutí finopalu nahrané v roce 2013. Nádherně zpracovaný vícestránkový obal na černém lesklém papíře.

1x ZEMĚŽLUČ – Odložte Všechnu Naději EP… 100kč / 4€
(Ultima Ratio) V luxusním rozevíracím obalu zabalený šesti-skladbový singl od Brněnských punkových veteránů ZEMĚŽLUČ. Punková klasika s výbornými texty. Nahrávka následně vyšla i na kompilačním CD “07&08“.

10":

1x ThANX / TŘETÍ STUPEŇ TORTURY – split 10“… 250kč / 10€
(kooperace labelů) Dvě spřátelené pražské kapely poprvé na vinylu. ThANX je partička protřelých muzikantů, kteří si v minulosti prošli nejednou kapelou (Michael´s Uncle, Krásné nové stroje, Už jsme doma, Zikkurat, VT Marvin…), aby v roce 2014 založili partičku, která bude ještě rychlejší a ještě tvrdší. Šest zářezů bylo spácháno u Kuřete ve studiu Professional Sound. Na „béčku“ se nachází TŘETÍ STUPEŇ TORTURY, rychlý hardcore-punk, zpívaný – stejně jako jeho starším spolužákem z „áčka“ – česky. Po třech demáčích a deseti letech od založení si kapela troufla vydat svůj oficiální debut na gramofonovém nosiči, kde jest zastoupena rovněž šesti skladbami, které byly upečeny ve zkušebně pod taktovkou svého věčného souputníka Vinarda. Deseti palec vychází v nákladu 200 ks s CD verzí uvnitř.

LP:

1x KŸHL - Drittweltstrauma LP …250kč / 10€
(kooperace labelů) Nová krev z Drážďan, která drnká emo-hardcore se jmenuje KŸHL. Šesti skladbové EP s černo-bílým sítotiskovým obalem na recyklovaném kartonu, kouřově zelený vinyl, vydáno v nákladu 300 kusů, ručně číslováno. Pokud máš rád kapely AUSSISTÔT MORT nebo třeba MANKU KAPAK, tak rozhodně zklamán nebudeš.

1x NERVGIFT / PARASIGHT - split LP… 220kč / 9€
(Modstand recs., Rawmantic Disasters, Phobia recs.) Na jedné straně NERVGIFT, což je parádně odsýpající švédský, metalický d-beat/crust s hitovým potenciálem. Jejich pětice bičů mě poslala do kolen. V sestavě lidi z COLDWORKER nebo KVOTERINGEN. Druhou stranu okupují dánští PARASIGHT, jízda ve stylu DISFEAR, VICTIMS či MARTYRDÖD. Pokud máš doma desku z minulého roku, tak není o čem.

1x RABIES / SUSU! – split LP… 220kč / 9€
(kooperace labelů) Jihočeské split LP na nádherném černo-šedivém shape vinylu. RABIES na tebe útočí krátce, rychle a nahlas. Patnáct bičů splašeného power-violence s českými texty a ultra rychlý cover od DISCHARGE jako bonus. STAND UP, SPEAK UP! servírují porci netradičního, experimentálního hardcore s flétnou avšak ve vysokém tempu a nezaměnitelným jihočeským feelingem.

1x RESURGO – V zajetí myšlenek LP… 220kč / 9€
(PHR, Dis-šröt recs., Elens recs., Apatrida recs.) Brněnští RESURGO hrají s přestávkami a častým střídáním sestavy od roku 2008. Jejich prvotní nahrávkou bylo demo z roku 2013. S původní sestavy zbyl jen Ofca, který se dal dohromady s novými kumpány a výsledkem velká deska “V zajetí myšlenek“. Nahrávka obsahuje deset válu nakopnutého punk s příměsí crustu a texty v rodném jazyce. Barevný kreslený obal.

1x RISPOSTA - Zaplať si sám LP… 300kč / 11,50€
(Ultima ratio) V pořadí třetí velká deska od crusterů RISPOSTA, která byla nahrána v roce 2014 v Hellsoundu po obměně sestavy ještě s Klobim na postu druhé kytary. Deset nových tracků hrubé crustové vřavy z Přísnotic. Rozkládací obal na lesklém papíře.

1x RZ 012 GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz LP… 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 11 labelů) Po více než sedmnácti letech existence kapely vychází debutní patnácti skladbové LP “Nejsi vítěz“ od žižkovského komanda GINNUNGAGAP. Připrav se na brutálně syrovou punkovou palbu, která tě sedře z kůže. V sestavě najdeš členy kapela jako KRÜGER, SCHEISS BÖHMENN či EL PASO. Náklad 300 kusů na černém vinylu, booklet s texty a samolepka navrch.

4x RZ 013 DIS-K47 – Hysterie kolem nás… LP… 250kč / 10€
(Raw zine records a dalších 12 labelů) Debutní  album znojemské d-beat / punk kapely DIS-K47 "Hysterie kolem nás...", které obsahuje 8 skladeb. Stranu A tvoří aktuální kapelová tvorba, nahraná v létě 2016 ve vyškovském Davosu. Na straně E pak najdeš starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu, nahrané ve znojemském studiu Giovanni v letech 2013-2014. LP vychází v nákladu 250ks (z toho 50ks limit) a v kooperaci 13 labelů z ČR a Slovenska.

1x THE BREED - Zeď LP… 200kč / 8€
(Aback distro records) Zapomeň na crust, tohle je jedovatá hc-punková jízda s českými texty od party z Vyškova. Jedenáct zářezů včetně dvou coverů od TELEX a PROUDZ. Černý vinyl s červenými cákanci, plnobarevný rozkládací obal. (recenze)

MC:

1x BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ - The Wrath of Grandpa Joseph MC… 80kč / 3€
(Pravěk noise section) První, čtyř skladbová nahrávka pražské chrocht´n´rollové bandy BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ. Doporučeno pro všechny gore tanečníky.

5x RZ 014 CRY OF HUMANS - -esc- MC… 70kč / 2,70€
(Raw zine records) Druhý press debutní nahrávky CRY OF HUMANS “-esc-“ je právě venku! Tři tracky, 24 minut syrového noise ze zkušebny, vlastně z obýváku CxOxHx. Temnota se potkává s noisovou stěnou za doprovodu vysokofrekvenčních zvuků a vokálu. Vyšlo v limitovaném nákladu 9ks, ručně číslovaný obi-strip, čtyř-panelový obal se samolepkou navrch u Raw zine records.

10x RZ 016 PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC…  80kč / 3€
(Raw zine records a obsedante!) Ještě před koncem roku 2017 stačil vyjít dlouho avizovaný live split tří noisových nezbedníků. Na jedné straně kolaborace PAREGORIK / CRY OF HUMANS a na straně druhé noisový GG Allin DRÉN. Záznam byl pořízen 12.11.2016 na společném koncertu v Plzni (Papírna), kde mimo jiné vystoupili PURGIST (PL) a NBDY. Kazeta vychází v nákladu 40ks u Raw zine recs. a obsedante!.

1x VA – Noise cave na Žižkovské noci MC… 50kč / 2€
(Pravěk noise section) Kompilace kapel/umělců, kteří vystoupili na akci Noise cave 19.03.16 v rámci Žižkovské noci. Jak už název napovídá, hudebně se jedná o noise / experimental. Najdeš tu: PHAERENTZ, ASTRÁLNÍ HLEMÝŽĎ, UNCLE GRASHA´S FLYING CIRCUS, KIKIRIKI (SLO), EINE STUNDE MERZBAUTEN a THE PROSTORY REVIVAL. Kazeta původně měla být k dispozici přímo na koncertu, ale jak už to tak bývá, vydání se protáhlo a tak vychází až teď. (recenze)

ZINY:

2x ARCH VILE #4 zine… 80kč / 3€    
Čtvrté číslo maďarského plátku ARCH VILE stylově zaměřeného na grindcore/powerviolence/noise. Anglicky psaný fanzine, černo-bílá grafika, padesát dva stran, formát A5. Obsahem čísla jsou recenze, rozhovory s NAPALMED, NASGHUL, SxOxTxEx, NARCOLEPSIA records, BLAST fanzine, TAKASHI OHKAWA a další čtení. Dizajn celého čísla je věnován počítačové hře Alien trilogy.

1x EXISTENCE #2/2017 zine… 40kč / 1,50€
Téma jarního čísla je věnováno „ochráncům pořádku“. Prostě fízlům a policii jako takové. Dále pak profil zesnulého španělského anarchosyndikalisty Josého Luíse Garcíu Rúu a známého anarchistického karikaturistu Johna Oldaye. V článku Víctora Muñoze Cortése se vrátíme k osudům anarchistického hnutí za dob Pinochetovy diktatury a Vadim Damier vás seznámí s historií environmentálního hnutí v Německu, kde narazíte na stoupence přímé akce i zelené poslance Bundestagu. Další ohlédnutí za čáru vyznačující Českou republiku bude mířit do Francie, kde se protestovalo proti zákoníku práce, a do Běloruska, kde se lidé vzepřeli Lukašenkově dani z nezaměstnanosti. Jako obvykle nechybí přehled akcí domácího antiautoritářského hnutí a texty nástěnných novin A3 za poslední čtvrtrok. Téma předchozího čísla si připomeneme ve stručném přehledu některých teoretických koncepcí odmítajících práci.

1x EXISTENCE #1/2017 zine... 40kč / 1,50€
Hlavním tématem čísla je „práce“ a pokud nepatříte mezi onen úzký okruh šťastlivců, které jejich práce naplňuje, mají ji plně pod kontrolou, stejně jako její výsledky, nikomu při ní neporoučí a neposlouchají ničí příkazy, pak vás velmi pravděpodobně hlavní téma tohoto čísla osloví. V rubrice věnované dějinám anarchismu zavítáme do poválečného východního Německa v článku Vadima Damiera a Stanley Maron před námi rozprostře historii židovských komun – kibuců v Palestině. Zamíříme na konferenci samosprávných podniků i mezi Indiány bránící své vodní zdroje před nenasytností ropných byznysmenů. V rubrice Anarchist Black Cross je zveřejněn přehled o pomoci vězněným z pera Alexeje Gaskarova, který si sám prošel vězením v Rusku. Vedle toho se seznámíme s případem ázerbájdžánských anarchistů odsouzených k vysokým trestům kvůli pomalování pomníku diktátora. Nechybí kvartální přehled veřejných aktivit antiautoritářského hnutí a texty posledních tří čísel nástěnných novin A3, věnovaných volbám, ochraně přírody a nezaměstnanosti.

1x MALSTRÖM #5 zine… 40kč / 1,50€
Už páté vydání sympatického DIY plátku z Hané. Padesát dva stránek formátu A5, xerox, cut´n´paste grafika. Rozhovory: PERSONALITY LAPSE,  KE ARDAN! recs., FEAR OF METANOL, GRF recs.,  ZLÁ KREV. Nechybí ani sloupky, reporty, recepty, recenze na čtivo a nahrávky.

1x MALSTRÖM #4 zine... 30kč / 1€
Čtvrté číslo moravského diy hardcore punk fanzinu MALSTRÖM #4. Formát A5 na recyklovaném papíře. Najdeš tu rozhovory s GASMASK TERROR (FRA), EASING DAZE, ZUDAS KRUST (Indonésie) a MENARCHE, texty kapel, sloupky, reporty z koncertů, stručný tour report THE BREED a HUMAN FAULT, scene report z Wroclawy, recepty atd. (recenze)

2x NOISE MASTER #32 zine… 40kč / 1,60€
Třicet-dvojka je na směšných 56 stranách. Honosí se nekvalitním xeroxem. Žádnou tvrdou obálkou, natožpak barevnou. Na jednotlivých listech najdeš rozhovory s pákistánskými HELL DORMANT, našinci SICK DESTROYER, RAVING ED a INTERPUNKCE. Z dalekého Nového Zélandu pochází Sam a s ním rozhovor. Nechybí recenze na muziku a live reporty. V bio-grafii se nachází FLUORIDE, ExVx, BANDIT - vše USA. FEROX z Guernsey, ANCIENT CURSE ze Srí Lanky, MINOTAUR z Německa a ESCABIOS z Argentiny. Fanzin je protkán několika postřehy od -273,15Zbyni - o cestování na kole aneb co se mu honí hlavou.

2x NOISE MASTER #30 zine… 45kč / 1,70€
Rychlostí blesku spadlo mezi příznivce tvrdé hudby, kulaté třicáté číslo fanzinu, NOISE MASTER. V typickém PC stylu s nůžkami a lepidlem, na věrném xeroxu v černobílém provedení, najdeme obsáhlý rozhovor kolem Johana a Fobiazine. Neméně výživný rozhovor s kapelou URBURA a masakrem TERRORLHÁRÍTÁS (kteří jsou pár dní už R.I.P.), uzavírají trio rozhovorů. Do světa se podíváme z pohledu Trojky, který navštívil v roce 2013 Londýn. Krátký postřeh z cyklovýletu Mr. Zbyni, po Africe, bude dozajista zajímavým zpestřením. Fanzin je prošpikován biografiemi kapel BEATRIZ CARNICERO, PEOPLE PROBLEM, EPIDEMIC ZONE, RAPE REVENGE, INHALATOR, VENGEANCE, EXHAAUST a BASTION. Nechybí zažité recenze. Vše na přijatelných 68 stranách.

3x VYDĚRAČ #5 zine… dobrovolná cena / voluntary price
Černo-bílý cut´n´paste plátek od Michala / Šváb rec. za dobrovolný příspěvek. Páté číslo obsahuje reporty z koncertů, texty, reporty, představení kapel, rozhovory: COLDBLOODED FISH, retro punk pokec, VYLITÝ BRANÍKY, Amrit Sen, VYCHCANÝ KNEDLÍKY, PRASKLEP.

PLACKY / NÁŠIVKY / OSTATNÍ:

Hrnek s DIY malůvkou (made by Věrka)... 100kč
V případě zájmu, možnost zaslat foto v lepší kvalitě.
Nášivka WRECK SHIT logo (10x6,5cm)... 20kč
Nášivka WRECK SHIT 02 (8x15cm)... 20kč


Placka WRECK SHIT logo (25mm / 37mm)... 20kčOstátní placky a nášivky jsou za dobrovolnou cenu, tak se neboj ozvat... peníze půjdou na chod labelu/časáku.


 


xxx
           Novinky v distru:          

ASO-NAGA / RESTRICTION - split EP
EXTENDED SUICIDE / NOLL IQ – split EP
PAREGORIK / CRY OF HUMANS / DRÉN – live split MC
NOISE MASTER #32 zine
VYDĚRAČ #5 zine
KULLERVO – Vítejte Na Věčnosti! EP
VA - Hladový Pes Žere Svého Pána EP
BOMBATÖLCSÉR – Bude klid noise demo E.P.
BETON / SKELETON - split EP
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one