Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
!!! INFO !!!
*******************************
neděle 02.09.
Plzeň
SECT MARK (IT), VZTEKLEC
...bližší info časem...


        Info o koncertech:      

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA

Fear fest 2018
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

RAGEOUS INTENT / HORSE BASTARD - split EP
DEAN DIRG - Verpisst LP
ARNOxDUEBEL / DISPARO! - split EP

The (Intercontinental) Harsh Collision

Že je Japonsko domovem toho nejkvalitnějšího noisu není tajemství a jména jako Merzbow nebo Keiji Haino už dávno překročila hranice noisové scény. 14. října navštíví Pražský klub Punctum další velká osobnost japonské extrémní hudby, KAZUMOTO ENDO, který je na krátkém evropském turné společně s projekty FACIALMESS, PURGIST a MAA. Krom toho je ještě nachystán kolaborační set NBDY/TALK=TROUBLE/NOITT...
 
Autor: Vitamín
Mezinárodní noisové špičky zahltí hlukem pražské Punctum

Prvotní inspirace Kazumota Enda vedou ke kapelám jako Big Black nebo Pussy Galore, ale jeho přelomovým zážitkem byl poslech jednoho z alb od Merzbow. Na přelomu 80. a 90. let si tedy nakoupil první efekty a začal experimentovat se zvukem pod jménem Killer Bug a později se stal jedním z předních intepretů harsh noisové scény. Za více než 20 let vydal řadu nahrávek na vydavatelstvích rozesetých na různých kontinentech a přestože nejčastěji vystupuje v Japonsku, odehrál řadu koncertů i v USA.

Facialmess je harsh noisové alter ego Kenny Sandersona, angličana, kterého k extrémní hudbě přivedla ostrovní grindcore legenda Napalm Death. Před 22 lety ale přesídlil do Japonska, kde propadnul kultuře zvukových experimentů. Od roku 1997 vydal před 50 nahrávek (nejnovější z nich vychází na labelu Opal Tapes) a za sebou má řadu kolaborací například s Bastard Noise. Stejně jako Kazumuto Endo vystupuje hlavně v Japonsku a v USA a toto bude jeho vůbec první evropské turné.

Purgist je projekt v současnosti nejvýraznější osobnost polské noisové scény, Dawida Kowalskiho. Kombinuje mohutné cinematické ambientní plochy s harshovými záchvaty a ve svých vystoupeních používá vlastnoručně nahrané zvuky, analogové modulační techniky i digitální úpravy zvuku.

Maaaa je čím dál známější jmého Varšavské experimentální scény. Skrývá se za ním ruský emigrant Sergei Hanolainen, jehož velmi silnpou stránkou je soustředěné kombinování hlubokých drone meditací s extrémním noisem.

Čtveřici na pražském koncertu doprovodí kolaborační set NBDY, Talk=Trouble a Noitt, který nabízí tvrdé industriální beaty namíchané s nekompromisním noisem.

V rámci The (Intercontinental) Harsh Collision vyjde společná kolaborace NBDY/Talk=Trouble/FIZÍK/ŠKROB na kazetě. Malé namlsání zde: https://soundcloud.com/talkistrouble/talktroublenbdyskrobfizik-hotel-purpur-outtake

14.10.2017, 20:00
Punctum – Krásova 27, Praha 3

https://www.facebook.com/events/1960724064247175

 
10.10.17 16:53
trojka
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #10 zine
MEDICATION TIME / MENTAL TENSION – split EP
EXILENT / MORIBUND SCUM - split LP
EXISTENCE #1/2018 zine
NESOUČÁST STROJE – s/t EP
THE MILD – Coffin tree MC
RAIZES - Những Bài Học Từ Bà MC
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one