Punk zine..!
              Naš Akce:            

sobota 19.05. 2018
Plzeň - Garáž
Guerilla grill and noise party


URKHAGAAN, DRÉN, CRY OF HUMANS, REDD RATT, NBDY
!!! INFO !!!
*******************************
neděle 02.09.
Plzeň
SECT MARK (IT), VZTEKLEC
...bližší info časem...


        Info o koncertech:      

22.05.18 - Praha (007) - MANILLA ROAD (USA), EXORCIZPHOBIA

Fear fest 2018
                 Akce:                 

                 TOP 3:               

RAGEOUS INTENT / HORSE BASTARD - split EP
DEAN DIRG - Verpisst LP
ARNOxDUEBEL / DISPARO! - split EP

Francouzští Fizcus roztančí Tetoura

Malenovické podhradí se bude 10. října vlnit v rytmu ska a punku. V hudebním klubu U Tetoura se představí francouzská rockovo ska-punková kapela Fizcus. Jako předkapely vystoupí Vysoké napětí ze Vsetína a místní Edelweiss Piraten z Otrokovic.Francouzští Fizcus roztančí Tetoura

Malenovické podhradí se bude 10. října vlnit v rytmu ska a punku. V hudebním klubu U Tetoura se představí francouzská rockovo ska-punková kapela Fizcus. Jako předkapely vystoupí Vysoké napětí ze Vsetína a místní Edelweiss Piraten z Otrokovic. Co mají tyto kapely společné? Ve všech se vyskytují trumpety, každá má ve svých textech co říct a ani od jedné nečekejte, že vás bude na akci nudit. Máte se jednoduše na co těšit. Tyto tři skupiny společně rozjedou divoký večer plný skákání pod pódiem, neotřelého hudebního projevu a také originálních textů.

Ficzus, stejně jako kapela Mano Negra, pochází z francouzského Sévres, města poblíž Paříže. Hudební skupina, která svou tvorbu označuje jako international rock, hraje neuvěřitelně variabilní rockovou hudbu se silným nádechem francouzského šansonu, reggae a hip-hopu. Koncerty v punkově-alternativním duchu doplňují energickou show a zajímavými texty.
http://www.myspace.com/Fizcus

Vysoké napětí ze Vsetína vzniklo v roce 1999 a dorostlo ve velmi kvalitní skapunkovou kapelu. Svižná, hybná muzika, kořeněná tóny trubky a saxofonu se velice dobře poslouchá a lze přirovnat k plzeňské populární ska-formaci Tleskač. Písně letí kupředu v rychlém a svižném tempu, bez zbytečného zpomalování a zvolnění, jako u rychlého punkrocku. Texty se zaobírají tématikou práv zvířat, pranýřují totalitní systémy či nešvary dnešní společnosti. Letos vydala kapela své nové album s názvem Na druhou dobu, kterému předcházejí dvě další alba.
http://www.myspace.com/vysokenapeti

Otrokovické Edelweiss Piraten jistě není třeba sáhodlouze představovat. Domácímu publiku známá ska-punková partička koncertuje již od roku 2000. Piráti mají za sebou již druhé CD s názvem Tučné časy skončily a dnes v jejich hudbě najdeme nejen ženský vokál, ale také trubku a jasný politický odkaz.

Celý koncert doprovodí pouštěná muzika od Djs Bostona a Baffyho z luhačovického klubu U Suchánků, kteří vám naservírují nejlepší světové ska!.
Akce začíná v hudebním klubu U Tetoura ve 20:00, vstup činí 100 Kč. I tentokrát bude akce nekuřácká v příjemné atmosféře plné zábavy. Pokud je vám ska a punk blízký, neměli byste si ji nechat uniknout.

Klub U Tetoura
Švermova ulice č. 91
Zlín 4 - Malenovice (Podhradí)
http://www.utetoura.com

Fizcus 25.7.2008 v klubu Batyskaf ve Žďáru nad Sázavou
http://www.youtube.com/watch?v=f9qjr4hLgmE
30.09.08 16:13
trojka
           Novinky v distru:          

PREDČASNÁ VZBURA #10 zine
MEDICATION TIME / MENTAL TENSION – split EP
EXILENT / MORIBUND SCUM - split LP
EXISTENCE #1/2018 zine
NESOUČÁST STROJE – s/t EP
THE MILD – Coffin tree MC
RAIZES - Những Bài Học Từ Bà MC
GATTACA / ROSA PARKS – split EP
KAWAKAMIHO RÝŽE #4 zine
**************************************
Kompletní seznam věcí v distru ZDE!
**************************************
OBRAZ - Obránci zvířat
 
PHR

PHOBIA RECORDSMAGICK DISK MUSICK (online store & record label)

VINYL DISK MUSICK (e-zine about Czech vinyl records)Punk.cz - vše o punku
TOPlist
DIY HC-PUNK MAGAZINE!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one